Торговці «ВЕРЕСНЕВОГО» можуть залишитися без роботиОбществоСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Общество

Торговці «ВЕРЕСНЕВОГО» можуть залишитися без роботи


Автор: Юля Дозор


Майже півтисячі людей, які працюють на автомобільному ринку «ВЕРЕСНЕВИЙ», що в Дарницькому районі по вулиці Вереснева, 24, можуть залишитися без роботи.
Це станеться, якщо парламентарі приймуть новий закон про ринковий збір. Нещодавно депутати зробили перший крок і прийняли його в першому читанні. Якщо зараз середній підприємець сплачує 500 гривень збору, то після прийняття закону із власної кишені йому доведеться віддати 15 тисяч гривень.
- Підвищення ринкового збору призведе до того, що існування не тільки нашого, але й усіх інших ринків припиниться, - говорить підприємець «ВЕРЕСНЕВОГО» Руслан Коркунов.
- Люди замість роботи підуть на вулиці. Почнуться масові акції протесту?
- Та звісно. А що ж робити? – обурюється Каркунов. - Останній раз я платив за місяць 550
гривень ринкового збору. Якщо його піднімуть, то становитиме 10 тисяч гривень. Де взяти такі гроші? Це більше того, що ми заробляємо. Жодна людина при здоровому глузді цей податок платити не буде. Він непосильний. Тоді підемо розбирати Верховну Раду на шматки.
Яка допустима межа підвищення збору, аби торговці змогли нормально працювати?
- Це мають бути розумні межі. Можна підняти десь на 10-30 відсотків. Ну 50 – це макси
мум. Це хіба мало вийде в масштабах країни? До речі, ринковий збір не так давно підняли
вдвічі. У зв’язку з кризою продажі зменшилися?
- Товар увесь завезений. Тому все залежить від курсу долара, - пояснює підприємець. – Ціна на товар виросла де на 60, а де й на 100 відсотків. А купівельна спроможність навпаки впала з початком економічної кризи, бо в людей зникли гроші. На інших ринках, наприклад, на Дарницькому речовому вже частина рядів закрита. Люди не працюють. У нас ситуація трохи краща. Бо без машини ж не поїдеш.
Вважаєте, влада прислухається до людей? - Надіюся, нам не набагато піднімуть ставку
ринкового збору. Бо те, що було запропоновано – це абсурд. Люди просто не виживуть і
все. Тим більше, зараз підприємці сплачують ринковий збір за торгове місце. У новому за-
конопроекті будемо платити чималі гроші за кожен квадратний метр ринкової терито-
рії. Доведеться платити і за проходи. Це ж ненормально.
Ви до когось зверталися з цього приводу?
- Так, до нашого районного депутата Дмитра Стрижова (фракція БЮТ).
Депутат Дарницької райради Дмитро Стрижов каже, що зараз ринки потрібно залишити у
спокої й утриматися від будь-яких змін ринкового збору до стабілізації економічної ситуації в країні. - Підвищення, ініційоване податковою адміністрацією не наповнить бюджет, а призведе до скорочення робочих місць і лише збільшить черги в центрах зайнятості, -каже Стрижов. - В усьому світі держави в такій ситуації взагалі влаштовують дрібним підприємцям податкові канікули. Просить громадян займати більш активнішу громадську позицію. За його словами, люди мають звертатися до відповідних органів влади. В разі негативної відповіді потрібно організовувати акції громадської непокори.
Статьи в разделе

Чому міські ради ігнорують інновації

Депутати низки районних, міських та селищних рад нашої країни досі продовжують приймати рішення шляхом підняття рук та неохоче йдуть на інновації, зокрема впровадження систем електронного голосування. Спробуємо розібратися в основних тому причинах.

Міські ради активно встановлюють системи електронного голосування

Українські програмісти стверджують, що сучасні технології можуть в рази підвищити ефективність роботи місцевої ради і заощадити кошти громади. Як один із ІТ-продуктів, які дозволяють це зробити, називають системи електронного голосування. Ми вирішили дізнатися, чи відповідають ці твердження правді, і наскільки вигідно територіальній громаді впроваджувати системи електронного голосування.

Овощной передел

Иван Просвирнин
Импортозамещение. Под этим знаковым словом сегодня протекает вся экономическая жизнь Ставропольского края. Губернатор Владимир Владимиров и его команда вкладывают огромные усилия, чтобы добиться развития первичной переработки и хранения сельскохозяйственной продукции.
Перед Минсельхозом главой Ставрополья поставлена задача: создать в крупных городах региона сеть логистических центров, откуда свежие овощи и фрукты будут поступать напрямую на стол потребителя. Предпринимателям, которые создают мощности по хранению и переработке, из бюджета выплачиваются субсидии.

Фонд Навального опубликовал соглашение Росавтодора и компании «РТ-Инвест»

28 декабря в блоге Алексея Навального опубликовано «секретное соглашение» между «РТ-Инвест Транспортные системы» (РТИТС) и Росавтодором.

С чем едят противогололедные реагенты?

Из чего состоят противогололедные материалы? Так ли они опасны для организма, как об этом пишут некоторые журналисты?
На самом деле, все составляющие в реагентах - вещества, с которыми ми сталкиваемся каждый день: хлористый натрий-пищевая соль, хлористый кальций в сырах и молочной продукции, хлористый калий-пищевая "здоровая" соль, карбамид - разрыхлитель в тесто,компонент жвачки и увлажнитель в кремах для лица, формиат натрия-антиоксидант, мраморная крошка - мел.
Все вещества не являются высокоопасными

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов