«Київстар» подарував Вінниці «Дні Європи»Мобильная связьСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Мобильная связь

«Київстар» подарував Вінниці «Дні Європи»


Автор: Виктория Гаврик


Офіційним мобільним зв’язком святкування «Днів Європи» у м. Вінниця став національний мобільний оператор «Київстар. За сприяння «Київстар», у Вінниці відбулись урочистості участь в яких взяли відомі вінничани та гості міста.

16 травня в рамках загальноміських святкових заходів вінничани створили незвичну квіткову клумбу: «Живий Прапор Євросоюзу». Безпосередню участь у створенні якої взяли більше 1000 гостей та мешканці міста, серед яких Фронтмен групи «Тік», Віктор БРОНЮК та Дмитро ГОЛУБЄВ з КВК «Вінницькі перці».


Начальник управління культури Вінницької державної адміністрації Ірина ФРЕНКЕЛЬ:
«Європа – це великий культурний простір, який об’єднують загальнолюдські цінності та високі стандарти якості життя. Тож святкуючи 16 травня «День Європи», ми тим самим підтверджуємо свою причетність до історії, культури і цінностей європейського континенту. «Живий Прапор Євросоюзу» є символічним вираженням нашого зв’язку з Європою».

Фронтмен групи «Тік», Віктор БРОНЮК зауважив:
«Сьогодні за сприяння «Київстар», ми маємо нагоду прикрасити саме серце парку імені Горького незвичайною клумбою. Ми з радістю підтримуємо та беремо участь у подібних заходах, адже це не просто чудовий подарунок нашому рідному місту, а й можливість виразити своє ставлення до європейського спрямування України».

«Символічно, що ініціатива зробити такий подарунок місту, належить лідеру мобільного зв’язку України, компанії «Київстар». Адже «Київстар» забезпечує європейську якість зв’язку та послуг більш ніж половині населення України», - доповнив представник КВК «Вінницькі перці», Дмитро ГОЛУБЄВ.

Менеджер зі зв’язків із громадськістю Київського регіонального управління «Київстар», Наталія ДАДІВЄРІНА зазначила:
«Київстар» завжди активно живе життям Вінницької громади. Кожен наш крок, кожен проект, спрямовані на втілення у життя загальнонаціональної соціальної ініціативи компанії - «Для людей, для країни!». Ми традиційно презентуємо яскраві події – тож із задоволенням підтримали пропозицію Вінниці, стати офіційним мобільним оператором «Дня Європи» в Україні, організованого в місті. Запрошуємо всіх вінничан приєднатися до розмаїття заходів, які відбудуться в рамках свята. Для «Київстар» найважливішим є те, що ми з Вінницею, а Вінниця – з нами!».


Жителі та гості м. Вінниця, сповна насолодились атмосферою справжньої святкової Європи. Учасники свята фотографувалися на фоні об’ємних малюнків на асфальті, із зображенням пам’яток архітектури Європи та Вінниці, і на фоні щойно створеної квіткової клумби «Живий прапор Євросоюзу». До того ж національний мобільний оператор надав змогу усім бажаючим роздрукувати, щойно зроблені, фото зі свого мобільного телефону.
Кульмінацією святкування «Дня Європи» у м. Вінниця стало вечірнє феєричне Шоу «Небесних Ліхтариків»,- над Вінницею враз яскравими зірками засяяли небесні ліхтарі, запуск яких здійснили усі бажаючі вінничани, що завітали на свято.


Довідка про компанію «Київстар»: Національний мобільний оператор «Київстар» – лідер українського ринку мобільного зв’язку, якому довіряють своє спілкування 22,9 млн. осіб (станом на 01.05.09). «Київстар» забезпечує покриття території, де проживає 99,9% населення України, охоплюючи своєю мережею всі великі та малі міста і понад 28 тис. сільських населених пунктів, всі основні національні та регіональні шляхи, більшість морських та річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття України, а також роумінгові послуги у 193 країнах на 5 континентах світу. «Київстар» забезпечує мешканців України найсучаснішими телекомунікаційними послугами за доступними цінами.
Статьи в разделе

DIT Systems и Bakcell запускают новый мобильный сервис «Bakcell InQutu»

DIT Systems и мобильный оператор Bakcell запустили новый мобильный сервис Bakcell InQutu в Республике Азербайджан. Новый сервис Bakcell InQutu агрегирует почту и социальные сети пользователя, а так же его календари и контакты с разных источников, в едином интуитивном интерфейсе.

nubia представляет на российском рынке свою первую флагманскую модель смартфона Z5

Первая флагманская модель элитной линейки смартфонов nubia от компании ZTE — nubia Z5 официально представлена на российском рынке (в версии 32 Гб).

Explay, Here от Nokia и iGO: навигационный прорыв!

14 марта 2013 года в 14-00 в Президентском зале Международного мультимедийного пресс-центра РИА Новости состоялась пресс-конференция компании Explay «Новый взгляд на гаджеты! – при участии iGO и HERE от Nokia».

Китай iphone 5 можно купить в луганске доставка 1-2 дня.

Наш интернет магазин специализируется на продаже китай iphone 5 Для покупки телефона. Вам необходимо всеголиш позвонить на любой удобный для вас номер который указан на сайте. Доставка занимает 1-2 дня.

Портативные аккумуляторы Panasonic Portable Power – «второе дыхание» для смартфонов, планшетов и других электронных устройств

Компания Panasonic, ведущий производитель бытовой электроники, представляет Portable Power – портативные устройства для подзарядки различных электронных гаджетов. Идеальное решение в пути, командировке или на деловых переговорах – портативный аккумулятор позволит продлить «жизнь» вашего электронного устройства там, где недоступны никакие другие источники энергии.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов