«Живий хліб» найбільший хліб у світіСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает

«Живий хліб» найбільший хліб у світіВага нового хліба-героя на 12 кілограм перевищує колишній світовий рекорд. Над створенням майбутнього рекордсмена працювало вісім висококваліфікованих пекарів, які для замісу здоби використовували 105 кілограм муки, 155 курячих яєць та 4, 5 кілограм дріжджів. В результаті розмір короваю склав 2 завширшки і 3 метри у довжину.
Розрізати і оцінювати смак "живої" здоби першим буде Президент України Віктор Ющенко. "Сорочинський ярмарок з кожним роком стає все більш популярним і ВАТ «Полтавський хлібокомбінат» завжди з задоволенням приймає участь та частує своїх споживачів новими видами продукції. Цього року ми вирішили здивувати всіх найбільшим короваєм в Україні, та як підтвердять це представники Книги рекордів, найбільшим у світі» - зазначив генеральний директор ВАТ ПХК Балихін Віталій.

Полтавський хлібокомбінат вже 11 років бере участь в Сорочинському ярмарку, який цього року приурочений до 200-ліття від народження великого письменника Миколи Гоголя. Протягом п’яти днів заходу з 19 по 23 серпня у презентаційному павільйоні Полтавського хлібокомбінату, декорованого під традиційний український млин, окрім дегустації 33 видів продукції, гостям і учасникам ярмарку буде запропонована розважальна програма. Зокрема, на другий день ярмарку всі, хто бажає, зможуть взяти участь у конкурсі з поїдання хліба та хлібобулочних виробів на швидкість. Найспритніший їдець отримає набір прекрасних хлібів від ТМ "Живий хліб".

Продукція Полтавського хлібокомбінату під торгівельною маркою «Живий хліб» існує три роки. Це більше десяти найменувань різних хлібобулочних виробів, випечених за унікальною рецептурою, в основі яких лежить поєднання старовинних українських рецептів і новітніх технологій. Продукція ТМ «Живий хліб» не лише має приємний смак, аромат, вона наділена здатністю не черствіти впродовж семи днів. А поєднання всіх необхідних вітамінів і мінералів з оптимальною кількістю білка створюють унікальну за своїм складом базу для оздоровлення організму. Живий хліб – це стовідсотково натуральний продукт, без добавок хімічних речовин і консервантів. Хліб і хлібобулочні вироби Полтавського хлібокомбінату поставляється в Полтавську, Київську, Дніпропетровську та Харківську області. Плануються постачання до Росії, Німеччини та Польщі. Щодня хлібокомбінат випускає більше 80 тонн виробів.

Кожен рік гості Сорочинського ярмарку купують близько десяти тонн хлібних виробів комбінату.


ВАТ "Полтавський хлібокомбінат"

Статьи в разделе

Всеукраїнське свято до Дня захисту дітей «З ДИТИНОЮ У СЕРЦІ»

Першого дня літа, у Міжнародний день захисту дітей, Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас-Київ» подарує радість та веселощі дітям столиці.

Американские ученые разработали новые материалы с помощью компьютерного моделирования

Ученым одного из исследовательских центров Университета Дюка (Пенсильвания, США) всего за несколько лет удалось сначала смоделировать, а в дальнейшем разработать 2 новых материала с заданными свойствами.

Количество загруженных приложений в мире достигнет 210 млрд в 2017 году

156 миллиардов – именно столько приложений инсталлировали на свои гаджеты пользователи мобильных устройств в прошлом году. Предполагается, что в 2017 году количество загруженных приложений в мире достигнет 210 млрд, а доход от них превысит $63 млрд. согласно прогнозу Google.

Как выбрать компанию для разработки интернет-магазина

Читайте в обзоре компании Skywell, которая специализируется на веб- и мобильной разработке.

Жилой комплекс «Новая Англия» получил оценку «Отличная надежность» в рейтинге надежности агентства IBI-Rating

Рейтинговое агентство IBI-Rating присвоило жилому комплексу «Новая Англия» рейтинг надежности строительства на уровне 5 – «Отличная надежность».

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов