КОЗА-ДИСК звільняє освітян від паперової тяганиниНаука и образованиеСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Наука и образование

КОЗА-ДИСК звільняє освітян від паперової тяганиниУ березні 2010 року в Україні вийшов інноваційний продукт для директорів шкіл і завідувачів дитсадків — «КОЗА-ДИСК «Шаблони документів закладу освіти».
Чому КОЗА-ДИСК? Часто шаблон будь-якого документа ми називаємо «коза». «Коза» допомагає виконати роботу швидше та легше. На кожному КОЗА-ДИСКу зібрано понад 100 шаблонів документів, які необхідно готувати керівникам шкіл і дитячих садків.
Що робить КОЗА-ДИСК? Фактично — це комп’ютерна програма. Вставляєте диск у комп’ютер. Вибираєте потрібний Вам шаблон. Додаєте в деякі поля свої конкретні дані — і роздруковуєте готовий документ. До речі, в програмі є функція автозаповнення — варто лише один раз занести дані, які часто повторюються (наприклад, назва навчального закладу, П.І.Б. керівника тощо), і надалі вони потраплятимуть до документа автоматично.
Розповідає Світлана Палець, директор центру розвитку дитини «Лазурний» із Запоріжжя: «Я завжди багато часу витрачала на роботу з документами. А
КОЗА-ДИСК — це фактично готові документи. Програма настільки проста, що я легко з нею впоралась. І зараз більше часу зможу приділяти дітям».
Виникає запитання: «Чи можна довіряти всім цим шаблонам?» На нього нам відповіла Ніна Омельяненко, спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України: «Шаблони, які розміщено на КОЗА-ДИСКу, відповідають чинному законодавству. До того ж вони супроводжуються коментарями-підказками по заповненню пустих полів і посиланнями на нормативно-правові акти. Це дасть керівникам змогу зекономити свій час і забезпечити правильність оформлення документації».
Подібні програми вже використовують педагоги в Росії, Казахстані та інших країнах. А зараз і їх українські колеги зможуть оцінити всі переваги КОЗА-ДИСКа — на сьогоднішній день користувачами нового продукту вже стали понад 3000 керівників шкіл і дитячих садків.
Як розповіла Наталя Лисенко, керівник групи розробників КОЗА-ДИСКа з Видавничого дому МЦФЕР, диски будуть виходити щокварталу і вже в цьому році до першого випуску на тему «Кадрова документація» добавляться ще три: «Локальні документи», «Посадові інструкції», «Охорона праці».
Статьи в разделе

Рецензия на книгу Евдокии Лучезарновой "Размышления и афоризмы" (2016)

Автор рецензии: ЛЕОНИД ТИМОШЕНКО – композитор, лауреат международных фестивалей искусств, президент фестиваля «Таланты объединяют Мир», астрофизик, зав. кафедрой Международного университета междисциплинарных знаний, писатель, член Союза литераторов

Лучшее обучение на курсах учебного центра "ВизавиНовация"

Лучшие преподаватели и условия обучения в образовательном центре "ВизавиНовация"!

3Dмоделирование

Создание трехмерных моделей, чертежей,логотипов. Расчет на прочность конструкций

Курсы для инженеров: а можно онлайн?

Онлайн, по Skype учат многому. Есть масса открытых массовых онлайн-курсов. А как насчет инженерных курсов? Кто и чему может обучить проектировщика или механика по Скайпу?

День Ангела

В нашу жизнь возвращается чудесный праздник - именины.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов