Метастази корупції заважають Україні приєднатися до Гаазької конвенції ОбществоСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Общество

Метастази корупції заважають Україні приєднатися до Гаазької конвенціїНімеччина заявила, що заперечує проти приєднання України до Гаазької конвенції 1961 року, яка скасовує вимогу консульської легалізації офіційних документів. Причина - метастази корупції, що наскрізь пронизали нашу країну.

Про це заявив Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ганс-Юрген Гаймзет під час зустрічі з Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем.
Нагадаємо, Міжнародна Гаазька конвенція 1961 року набула чинності для України 22 грудня 2003 року. Із усіх держав-учасниць Конвенції тільки Німеччина виступає проти приєднання до угоди України через ніби наявність значної кількості підроблених або фальшивих документів. Однак відповідно статті 12 Конвенції угода набуває чинності лише у відносинах з державами, які не заперечують проти приєднання конкретної країни до конвенції.

Пан Гаймзет зазначив, що негативні рейтинги України щодо рівня корупції в державі породжують недовіру до документів, які подаються українськими громадянами до дипустанов ФРН. «У Німеччині є невпевненість, що питання легалізації офіційних документів в Україні розмежовано від такого фактору, як корупція», - заявили в Мін'юсті. Водночас, зауважив посол, Німеччина відзначає позитивні кроки, здійснені Україною для усунення існуючих перешкод.

Недивно, адже боротьба з корупцією є одним з основних напрямків діяльності нинішнього уряду. Ще під час президентської виборчої кампанії у 2010 році Віктор Янукович заявив про це. Сьогодні вже створений Національний антикорупційний комітет. Активних дій щодо протидії корупції Віктор Янукович також вимагає від Генпрокуратури та інших силових органів.

Повідомляє Народна Воля

Народна Воля

Статьи в разделе

Чому міські ради ігнорують інновації

Депутати низки районних, міських та селищних рад нашої країни досі продовжують приймати рішення шляхом підняття рук та неохоче йдуть на інновації, зокрема впровадження систем електронного голосування. Спробуємо розібратися в основних тому причинах.

Міські ради активно встановлюють системи електронного голосування

Українські програмісти стверджують, що сучасні технології можуть в рази підвищити ефективність роботи місцевої ради і заощадити кошти громади. Як один із ІТ-продуктів, які дозволяють це зробити, називають системи електронного голосування. Ми вирішили дізнатися, чи відповідають ці твердження правді, і наскільки вигідно територіальній громаді впроваджувати системи електронного голосування.

Овощной передел

Иван Просвирнин
Импортозамещение. Под этим знаковым словом сегодня протекает вся экономическая жизнь Ставропольского края. Губернатор Владимир Владимиров и его команда вкладывают огромные усилия, чтобы добиться развития первичной переработки и хранения сельскохозяйственной продукции.
Перед Минсельхозом главой Ставрополья поставлена задача: создать в крупных городах региона сеть логистических центров, откуда свежие овощи и фрукты будут поступать напрямую на стол потребителя. Предпринимателям, которые создают мощности по хранению и переработке, из бюджета выплачиваются субсидии.

Фонд Навального опубликовал соглашение Росавтодора и компании «РТ-Инвест»

28 декабря в блоге Алексея Навального опубликовано «секретное соглашение» между «РТ-Инвест Транспортные системы» (РТИТС) и Росавтодором.

С чем едят противогололедные реагенты?

Из чего состоят противогололедные материалы? Так ли они опасны для организма, как об этом пишут некоторые журналисты?
На самом деле, все составляющие в реагентах - вещества, с которыми ми сталкиваемся каждый день: хлористый натрий-пищевая соль, хлористый кальций в сырах и молочной продукции, хлористый калий-пищевая "здоровая" соль, карбамид - разрыхлитель в тесто,компонент жвачки и увлажнитель в кремах для лица, формиат натрия-антиоксидант, мраморная крошка - мел.
Все вещества не являются высокоопасными

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов