Доступный всем метод укрепления берегов и склоновУслугиСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Услуги

Доступный всем метод укрепления берегов и склоновНамитий берег, який унаслідок відновлення природного балансу й зміни русла змиває назад у воду. Берегова лінія, що постійно розмивається під впливом моря. Заболочені в результаті розливу річок ґрунти; розмита берегова лінія; обвали; повені... Це далеко не вичерпний перелік проблем, які вимагають негайного вирішення. За офіційними даними Україна втрачає в середньому 104 га узбережжя щороку, а за прогнозами найближчим 10тиріччям країна може залишитися без 2000 га придатної для використання землі. Що стосується землевласників мальовничих територій на березі моря, річки, великого озера, то вони щорічно втрачають великі дільниці в результаті водної ерозії, і це призводить до істотного зниження вартості земель.
ТРАДИЦІЙНІ МЕТОДИ
Звичайно, кожен намагається вирішити цю проблему по_своєму, і є безліч методів укріплення берега, обвальної дільниці, захисту господарської території від руйнівної дії води. Але всі вони зводяться до використання дорогих залізобетонних конструкцій або неефективного й недовговічного насипу з каміння. Ці методи захисту потребують значних матеріальних витрат через складність процесу транспортування, монтажу й високу вартість матеріалу. Крім того, усі конструкції із застосуванням сталі та бетону вимагають подальшого догляду й антикорозійної обробки, що
теж вимагає щорічних матеріальних витрат.
НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ
У США та Європі цю проблему вирішили ще в середині 60-х років, застосувавши технологію використання в укріпних спорудах шпунту з жорсткого полівінілхлориду. Цей унікальний за своїми фізико_хімічними властивостями матеріал набув поширення в усіх сферах людського життя, з нього отримують понад 3000 видів матеріалів і виробів. Він вико_ристовується в електротехнічній, легкій, харчовій промисловості, у медицині, виробництві будматеріалів, уважкому машинобудуванні, суднобудуванні, а також в авіаційно_космічних технологіях.
«MODERN CONSTRUCTION PROCESSES» ПРОПОНУЄ
Нині це ноу_хау для інженерного захисту територій в Україні представляє компанія «Modern Construction Processes».
Переваги шпунта з полівінілхлориду упродовж декількох десятиліть оцінили в країнах Євросоюзу й розвинених країнах Америки. Він не піддається корозії (на відміну від сталевих тазалізобетонних конструкцій), негативній дії ультрафіолетового випромінювання й має дуже високі механічні характеристики. Термін його експлуатації – щонайменше 50 років. Продукція, яку пропонує «Modern Construction Processes», виготовляється під строгим контролем і відповідно до європейських норм, що підтверджується сертифікатами ISO і регулярними перевірками якості.
ПЕРЕВАГИ ПВХ ШПУНТІВ
Конструкції з використанням шпунта ПВХ мають такі переваги:
- вмонтовуються з високою швидкістю і мінімальними витратами (завдяки легкості матеріалу);
- винятково надійні й стійкі до тиску з боку ґрунту, води й льоду (завдяки особливостям конструкції та
унікальним механічним властивостям);
- міцні, довговічні й не вимагають витрат у подальшому обслуговуванні (через стійкість матеріалу до дії агре_сивного середовища);
- дешевші на 50% від аналогів із бетону й сталі;
- відповідають естетичним нормам, зовнішній вигляд не змінюється з плином часу (протягом десятиліть).
ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ФАХІВЦІВ « MODERN CONSTRUCTION PROCESSES »
Компанія «Modern Construction Processes» надає послуги щодо зміцнення берегів і схилів із застосуванням цієї технології, а саме:
- геологічну розвідку;
- топографічне знімання;
- проектування підпірних споруд;
- шеф монтаж підпірних споруд відповідно до проекту;
- узгодження й здачу об'єктів у експлуатацію.
Штат інженерів_гідротехнологів, що мають багаторічний досвід у цій галузі, дозволяє компанії швидко, якісно й у мінімальні терміни виконати передпроектні та проектні роботи зі зміцнення нестабільних територій. Фахівці компанії, що пройшли стажування за кордоном, виконують шеф монтаж підпірних споруд відповідно до проекту, максимально враховуючи побажання клієнта. Тому перш ніж узятися до будівництва на березі або на схилі, подбайте про свою безпеку та захист свого майна. Звертайтеся до фахівців «Modern Construction Processes», саме вони запропонують вам надійне та економічно вигідне вирішення даної проблеми!


ТОВ Modern construction processes
Україна м. Київ
Телефон: +38(044) 361 56 83
e-mail: mcp-ukraine@ukr.net
Статьи в разделе

Узнай как найти себя и подлинное призвание в жизни

Возможно вас не удовлетворяет та жизнь, которая у вас есть и вы жаждете отыскать дело, которое будет вас "зажигать", то настоящая статья даст возможность определиться с желательными шагами на этом пути

Вышивка шевронов нашивок логотипов спецодежды кожи Омск

Обычай декорировать свою одежду и предметы обихода вышивкой вошла в культуру разных народов мира не случайно: так как только таким способом можно изготовить оригинальной порой самую обыкновенную, ничем не примечательную вещь. Не обращая внимания на непрерывные изменения модной одежды, вышивка каждый раз оставалась вне ее фокусов, представляя собой вечную ценность, перешедшую в ряд классической: до сих пор уникальные вышитые гобелены и покрывала во многих старых замках вызывают обаяние, именно благодаря тонкому и кропотливому труду их создателей. Искусно вышитые белье и одежда в прошлом были отличительной принадлежностью людей верховного класса, так как вышивка считалась серьезным и трудозатратным занятием, требующим массы времени и стоившим больших средств. В наш век высоких технологий вышивка по-прежнему востребованна как в быту, так и в моде. Но благодаря тому, что технический прогресс шагнул далеко вперед, на данный момент на замену утомительной ручной работе рукодельниц пришла компьютерная вышивка, которая выполняется специфическими вышивальными станками по уникальной заданной программе.


вышивка

Главные параметры оценки эффективных перевозчиков

Каждый руководитель компании, независимо от рода деятельности, понимает, как важна для успешной работы грамотно организованная логистика. Найти серьезного исполнителя этой услуги - большая удача.

В июле 2016 года средняя стоимость жилья в различных регионах Италии варьировалась от 1077 до 3186 евро за кв.м.

Столь большие различия в снижении цен стоит учитывать при покупке жилья в Италии. В ее удаленных регионах цены снижаются в два раза быстрее, чем в наиболее востребованных мегаполисах. При этом сокращение цен может остановиться в ближайшие годы. Обуславливается это увеличением объема продаж. Таковые за 2015 год выросли на 6%.

Каким образом может влиять грамотно составленная смета на цену квартирного ремонта

К большому сожалению, подавляющее большинство ремонтов в нашей стране производится без сметы. Особенно это характерно для квартир эконом-сегмента. Недостаток зафиксированного плана дает возможность собственникам утратить ориентиры и превысить цену работ в несколько раз


 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов