Боржники ЖКГ і як з ними боротисяДеньгиСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Деньги

Боржники ЖКГ і як з ними боротися«На сьогоднішній день в секторі ЖКГ склалась ситуація, при якій відсутність активних дій по відношенню до боржників може стати причиною масштабної кризи. Можливо саме це і спонукало керівників житлових кооперативів та управління будинків погодитись на пропозиції нашої компанії», повідомляє Максим Мазуров, директор компанії Українська Колекторська Група («УКГ»)

Наш досвід дозволяє визначити загальний портрет боржника в комунальній сфері і розподілити його на декілька категорій. Частина боржників незадоволена якістю послуг, які надають ЖЕКи та підприємства теплоенерго, частина знаходиться в складному матеріальному становищі, причиною якого є низький рівень доходів в регіоні.

Та, нажаль, істотну категорію складають боржники, які мають можливість платити, але ж зовсім не звикли до платіжної дисципліни.

«Діяльність нашої компанії спрямована перш за все на формування платіжної дисципліни серед населення та урегулювання фінансових розрахунків між споживачами та постачальниками послуг ЖКГ»,підкреслює Максим Мазуров.

Для стимулювання повернення боргів за ЖК послуги компанія «УКГ» розробила і, протягом уже двох років, успішно застосовує власну стратегію роботи, яка передбачає як спілкування із боржниками, так і співпрацю з органами судової та виконавчої влади.

Тривалий досвід роботи з підприємствами сфери ЖКГ продемонстрував партнерам «УКГ» доцільність вирішення проблеми простроченої заборгованості шляхом залучення колекторської компанії до співпраці, результатом якої став реальний економічний ефект.

Але, нажаль, в роботі з боргами ЖКГ виникають ряд вагомих перепон. По-перше, у багатьох випадках, це небажання самих комунальних підприємств доводити ситуацію до конфлікту з боржниками або судового розгляду справ на місцевому рівні з метою примусової сплати боргів через виконавчі служби. По-друге це складнощі у підприємств ЖКГ здійснювати оплату послуг колекторської компанії. Це пов’язане з тим, що підприємства ЖКГ законодавчо позбавлені можливості компенсувати свої витрати за рахунок стягнення пені з боржників фізичних осіб, але разом з тим змушені в першу чергу та в повному обсязі сплачувати заборгованість перед бюджетом та НАК «Нафтогазом України», хоча саме діяльність колекторської компанії дає реальні результати по поверненню боргів населення та збільшує поточні надходження на рахунки таких підприємств.

«Досвід Компанії по стягненню заборгованості, розуміння економічного та соціального портрету боржників – дає можливість спеціалістам «УКГ» знайти вірний підхід у роботі з ними. Ми і надалі готові співпрацювати з підприємствами ЖКГ. Ми також готові ініціювати вирішення всіх існуючих проблем в даній сфері на високому рівні», запевняє Максим Мазуров.Статьи в разделе

Skywell: в ритейле происходит настоящая революция

Персональная коммуникация, уникальный клиентский опыт, эмоциональное вовлечение в процесс покупки – вот то, чего сегодня ждут посетители от ритейлеров. И современные технологии могут существенно в этом помочь.

Как сделать заказ выполнения на брокера?

Он является общим для поиска торговцев, которые не в полной мере то, что происходит, когда вы нажимаете кнопку отправки заказа на ваш брокер понимает.

Как выбрать финансовое учреждение для размещения вкладов

Когда Вы планируете доверить финансовому учреждению личные средства, самым первым и важнейшим фактом является надежность этого учреждения.

Особенности сегодняшних методов изготовления металлических изделий литьём

Сущность литья заключается в том, что отливок (получаемая деталь) изготавливается при плавлении металла до жидкого состояния с последующей кристаллизацией в специальной форме. В итоге литья получается деталь с целостной молекулярной решеткой, что имеет первостепенное значение.

«Разумный бизнес-вклад» - депозитная акция для клиентов малого и корпоративного бизнеса ПАО «Сбербанк»

15 января 2016 года, Киев – В ПАО «Сбербанк» стартовала депозитная акция для клиентов малого и корпоративного бизнеса – «Разумный бизнес-вклад».

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов