Відкрито реєстрацію студентів та випускників на безкоштовний навчальний онлайн курс за програмою КПМГСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает

Відкрито реєстрацію студентів та випускників на безкоштовний навчальний онлайн курс за програмою КПМГЗа допомогою міжнародної програми K-Foundation випускники та студенти вищих навчальних закладів протягом 3 місяців підготуються до своєї першої роботи. Все, що потрібно, – це доступ до Інтернету.

КПМГ в Україні пропонує студентам та випускникам взяти участь у безкоштовній навчальній програмі K-Foundation. Програму було створено для випускників та студентів старших курсів вищих навчальних закладів СНД, які мають намір розпочати кар'єру у сфері аудиту та консалтингу. Участь у програмі передбачає освіту у сфері економіки та фінансів та знання англійської мови.

Охочі студенти та випускники мають зареєструватися до 20 січня 2012 року в KPMG Recruitment System (маршрут для реєстрації: Russia > Moscow > K-Foundation > General) і пройти попереднє онлайн-тестування російською або англійською мовою.

Навчання відбувається дистанційно в мережі Інтернет. Мова навчання та учбово-методичних матеріалів – російська та англійська. За результатами онлайн-тестування учасники K-Foundation отримають сертифікати про закінчення навчальної програми КПМГ з переліком успішно пройдених курсів. Тестування відбувається по кожному курсу окремо.

Зміст програми K-Foundation
Ця програма складається з таких курсів:

• Вступ до Міжнародних Стандартів Фінансового Обліку (МСФО)
• Основи оподаткування
• Фінансовий аналіз та корпоративні фінанси
• Англійська мова для фінансиста
• Розвиток навичок:
- Ділове листування
- Проведення презентацій
- Ефективне управління часом
- Діловий одяг (дрес-код)
- Етичні та професійні стандарти тощо

«За досвідом 2011 року, ця програма стала справжнім відкриттям для студентів і випускників та важливою основою для їх успішного початку кар’єри», – вважає менеджер відділу по роботі з персоналом КПМГ в Україні Наталя Бутенко.

Зараз у КПМГ в Україні працюють Антон Куропятніков, Роман Мефоков, Дмитро Соха та Андрій Замковий, випускники програми K-Foundation у 2011 році, які успішно пройшли конкурс серед кандидатів на вакансії у відділі аудиту. Вони почали свою кар’єру в КПМГ в Україні.

За підсумками програми, учасники з найкращими результатами можуть бути запрошені до участі в конкурсі на вакантні посади в КПМГ в Україні.

Докладніше про навчання K-Foundation – на сайті kpmg.ua

Довідка:
KPMG – міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. У офісах KPMG у 150 країнах працює понад 138 000 професіоналів.

KPMG здійснює свою діяльність в Україні з 1992 року і надає послуги у галузі аудиту, оподаткування, бухгалтерського обліку, а також консультаційні послуги з фінансових питань провідним вітчизняним та міжнародним підприємствам та організаціям. Ми використовуємо інтелектуальний потенціал фірми у світовому масштабі та практичний досвід українських професіоналів для сприяння провідним компаніям у досягненні їх цілей.

Офіси KPMG відкрито у Києві, Донецьку, Львові.

Контактний телефон: +380 (44) 490 55 07
Email:graduate@kpmg.ua
Статьи в разделе

Всеукраїнське свято до Дня захисту дітей «З ДИТИНОЮ У СЕРЦІ»

Першого дня літа, у Міжнародний день захисту дітей, Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас-Київ» подарує радість та веселощі дітям столиці.

Американские ученые разработали новые материалы с помощью компьютерного моделирования

Ученым одного из исследовательских центров Университета Дюка (Пенсильвания, США) всего за несколько лет удалось сначала смоделировать, а в дальнейшем разработать 2 новых материала с заданными свойствами.

Количество загруженных приложений в мире достигнет 210 млрд в 2017 году

156 миллиардов – именно столько приложений инсталлировали на свои гаджеты пользователи мобильных устройств в прошлом году. Предполагается, что в 2017 году количество загруженных приложений в мире достигнет 210 млрд, а доход от них превысит $63 млрд. согласно прогнозу Google.

Как выбрать компанию для разработки интернет-магазина

Читайте в обзоре компании Skywell, которая специализируется на веб- и мобильной разработке.

Жилой комплекс «Новая Англия» получил оценку «Отличная надежность» в рейтинге надежности агентства IBI-Rating

Рейтинговое агентство IBI-Rating присвоило жилому комплексу «Новая Англия» рейтинг надежности строительства на уровне 5 – «Отличная надежность».

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов