Відкрито реєстрацію студентів та випускників на безкоштовний навчальний онлайн курс за програмою КПМГОбществоСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Общество

Відкрито реєстрацію студентів та випускників на безкоштовний навчальний онлайн курс за програмою КПМГЗа допомогою міжнародної програми K-Foundation випускники та студенти вищих навчальних закладів протягом 3 місяців підготуються до своєї першої роботи. Все, що потрібно, – це доступ до Інтернету.

КПМГ в Україні пропонує студентам та випускникам взяти участь у безкоштовній навчальній програмі K-Foundation. Програму було створено для випускників та студентів старших курсів вищих навчальних закладів СНД, які мають намір розпочати кар'єру у сфері аудиту та консалтингу. Участь у програмі передбачає освіту у сфері економіки та фінансів та знання англійської мови.

Охочі студенти та випускники мають зареєструватися до 20 січня 2012 року в KPMG Recruitment System (маршрут для реєстрації: Russia > Moscow > K-Foundation > General) і пройти попереднє онлайн-тестування російською або англійською мовою.

Навчання відбувається дистанційно в мережі Інтернет. Мова навчання та учбово-методичних матеріалів – російська та англійська. За результатами онлайн-тестування учасники K-Foundation отримають сертифікати про закінчення навчальної програми КПМГ з переліком успішно пройдених курсів. Тестування відбувається по кожному курсу окремо.

Зміст програми K-Foundation
Ця програма складається з таких курсів:

• Вступ до Міжнародних Стандартів Фінансового Обліку (МСФО)
• Основи оподаткування
• Фінансовий аналіз та корпоративні фінанси
• Англійська мова для фінансиста
• Розвиток навичок:
- Ділове листування
- Проведення презентацій
- Ефективне управління часом
- Діловий одяг (дрес-код)
- Етичні та професійні стандарти тощо

«За досвідом 2011 року, ця програма стала справжнім відкриттям для студентів і випускників та важливою основою для їх успішного початку кар’єри», – вважає менеджер відділу по роботі з персоналом КПМГ в Україні Наталя Бутенко.

Зараз у КПМГ в Україні працюють Антон Куропятніков, Роман Мефоков, Дмитро Соха та Андрій Замковий, випускники програми K-Foundation у 2011 році, які успішно пройшли конкурс серед кандидатів на вакансії у відділі аудиту. Вони почали свою кар’єру в КПМГ в Україні.

За підсумками програми, учасники з найкращими результатами можуть бути запрошені до участі в конкурсі на вакантні посади в КПМГ в Україні.

Докладніше про навчання K-Foundation – на сайті kpmg.ua

Довідка:
KPMG – міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. У офісах KPMG у 150 країнах працює понад 138 000 професіоналів.

KPMG здійснює свою діяльність в Україні з 1992 року і надає послуги у галузі аудиту, оподаткування, бухгалтерського обліку, а також консультаційні послуги з фінансових питань провідним вітчизняним та міжнародним підприємствам та організаціям. Ми використовуємо інтелектуальний потенціал фірми у світовому масштабі та практичний досвід українських професіоналів для сприяння провідним компаніям у досягненні їх цілей.

Офіси KPMG відкрито у Києві, Донецьку, Львові.

Контактний телефон: +380 (44) 490 55 07
Email:graduate@kpmg.ua
Статьи в разделе

Строительство и реконструкция дорог в московской области

Компания Строитель Дорог предлагает свои услуги строительства и реконструкции дорог в Москве и московской области. Компания Строитель дорог предлагает заказчикам качественное строительство дорог по самым низким ценам.

Михаил Пореченков обстрелял вооружённые силы Украины

Михаил Пореченков посетил передовые позиции сил самообороны, на которых ему было предложено пострелять из крупнокалиберного пулемёта «Утёс». В ответ на эти действия следственный комитет Украины и СБУ возбудило уголовное дело на актёра

Игротека Warhammer в Горбушкином Дворе

26 января в концертном зале Техномолла «Горбушкин Двор» впервые пройдет игротека стратегических варгеймов и других настольных игр.

Воспитанники Боярской школы-интертат совершили увлекательное путешествие во Львов

С 29 ноября по 01 декабря 2013 года воспитанники Боярской специализированной ООШ Интернат I-II ступеней приняли участие в экскурсионном туре «Познавательный Львов. Замки «Золотой подковы».

Детский отдых от «Very Well Tour

С недавним приходом на туристический рынок компании «Very Well Tour» задача родителей в организации отдыха детей существенно облегчилась, так как эта молодая, но уже немало известная туристическая компания, полностью возлагает эту миссию на свои плечи.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов