Точне і рентабельне зовнішнє відеоспостереженняКомпьютерные технологииСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Компьютерные технологии

Точне і рентабельне зовнішнє відеоспостереження


Автор: Roman Merkulov


Точне і рентабельне зовнішнє відеоспостереження Точне і рентабельне зовнішнє відеоспостереження.
Проектировка системи зовнішнього відеоспостереження, яка була б точною і рентабельною, являла собою серйозну трудність для індустрії безпеки. Однак тепер доступні перевірені часом технології, створені спеціально для того, щоб виявляти небезпеку, і в той же час вирішити проблему помилкових тривог.
Останні досягнення в області досліджень, пов'язаних з чутливістю камер, поряд з розвитком технологій обробки відео дозволяють отримати більш точні і напрочуд більш доступні рішення зовнішнього відеоспостереження. При правильному підході можна домогтися не тільки зростання продуктивності, але і здешевлення проекту більш ніж на 50%.
Усунення помилкових тривог.
Ключ до зменшення витрат на зовнішнє відеоспостереження безпосередньо пов'язаний з технологією, що забезпечує як точність, так і збільшення робочого діапазону. Створення розумного і ефективного зовнішнього відеоспостереження вимагає камер, що використовують бортову обробку зображення. На відміну від внутрішнього відеоспостереження, яке призначене для роботи з статичною середовищем, зовнішнє змушений стикатися з постійно мінливим оточенням. Камери, встановлені високо, можуть почати погойдуватися в зв'язку з будь-яким подихом вітру або вібрацією, що призведе до руху зображення. Падаючі листя створюють видимість вторгнення, в тому випадку якщо не використовуються відповідні технології обробки відео. Додайте сніг, дощ, вологість і пил: настільки динамічна середу створить хаос і плутанину при аналізі відео.
У минулому, коли рішення внутрішнього відеоспостереження помилково використовувалися для зовнішнього, це призвело до такої кількості помилкових тривог, що з'явилася необхідність повної переналаштування системи. Однак результатом такої перенастроювання стало значне зменшення кута огляду і точності виявлення, що призвело до втрати довіри до подібних систем.
Камери з розширеними можливостями обробки і аналізу зображення.
Наділення камери значною обчислювальною потужністю є ключем до подолання труднощів постійно мінливій середовища, роблячи відеоспостереження точним і рентабельним. Це зробить можливим повністю проаналізувати деталь кожного кадру, усуваючи перешкоди, які могли б викликати помилкову тривогу. Це досягається за рахунок якісної бортовий обробки, що є першим важливим кроком на шляху до точності і надійності. Подібна обробка стабілізує зображення, щоб уникнути його руху, як джерела помилкової інформації.
Існує пряма економічна вигода: обробка того ж зображення, яку дають системи зовнішнього відеоспостереження, призводить до розширення кута огляду і зони покриття камер. Завдяки цьому можуть серйозно зменшитися інфраструктурні витрати.
Не менш важливим є те, що робота персоналу, якому більше не треба реагувати на помилкові тривоги, стає більш ефективною. Відповідальний персонал і точне відеоспостереження разом призводять до суттєвих результатів.

«KRISTALL SYSTEMS» - це компанія, що спеціалізується на впровадженні на об'єктах комплексних систем безпеки, систем відеоспостереження, систем управління контролем доступу, фізичної охорони, а також поставці замовнику інженерних і електронних компонентів для систем безпеки.
http://kristall-systems.net.ua/

Статьи в разделе

Ремонт планшетов и телефонов в Киеве

Наш сервис-центр “Техно +” производит высококачественный ремонт мобильных телефонов и планшетов, ноутбуков и разной компьютерной техники. Мы предоставляем гарантию на всю отремонтированную нами технику. ремонт экрана ноутбука. Наша мастерская расположена в Киеве в одном из супермаркетов “Сельпо”.
Опытный мастер, который конкретно осуществляет ремонт техники гарантирует целостность гаджетов и высококачественный и быстрый ремонт. У нас очень невысокие цены на ремонт компьютерной техники по Киеву, потому что мы имеем малый штат сотрудников и занимаем небольшую арендованную площадь. Мы также осуществляем услуги по почте в разные города Украины без предоплаты.

В наши услуги входят такие работы:

- ремонт телефонов nokia
- Ремонт всевозможных телефонов, планшетов и компьютеров. Диагностика, замена деталей и настройка техники.
- Замена батарей питания в наручных часах, в сигнализациях к машинам, игрушках и всевозможных электроприборах.
- Восстановление ключей к домофонам. Копируем все ключи от домофонов.
Оформляйте заказ на ремонт техники на нашем сайте! Мы гарантируем высококачественный ремонт и долгий срок эксплуатации. Также предлагаем постгарантийное обслуживание для всех клиентов.

Все, що ви хотіли знати про комп'ютерні ігри, але боялися запитати

Комп'ютерні ігри для дітей

Комп'ютерні ігри обросли багатьма міфами. Сприяють цьому ЗМІ, в яких їх подають у різко негативному вигляді. У гонитві за сенсацією необізнані та випадкові журналісти, жадають будь-якої драми за участю молодих людей, піднімаючи при цьому питання про нібито шкоду електронних розваг. Вони не посилаються при цьому на жодні наукові дослідження – це і не дивно. Адже таких досліджень вдень з вогнем не знайти. Інші ж люди - зазвичай ті, які ніколи не грали - критикують цю форму розваги, визнаючи її чимось низьким, дурним та таким, що псує розум. Зазвичай такого роду образливі міфи дуже часто виникають через байдужість, яка є найстрашнішим недоліком. Тому запрошуємо вас до читання цієї статті, яка раз і назавжди розвіє темряву невігластва.

29 советов по настройке Windows

Наши советы для самостоятельной настройки, оптимизации и ускорения производительности Windows

Выбирайте сами какие именно из перечисленных действий для вас оптимальны. Далеко необязательно выполнять все из них.
Наиболее полно данные советы подходят для операционной системы Windows 10. Но большинство из них полностью или частично также применимы и к более старым версиям операционных систем Windows – XP, Vista, 7, 8/8.1

Нинтендо свитч. Краткий обзор основных особенностей устройства и специальных возможностей

Геймеры более старшего поколения прекрасно помнят шестнадцатибитные игровые телеприставки от фирмы Нинтендо. Двадцать пять лет назад это устройство потрясало своими возможностями. Харизматический Марио был вершиной качества графики на то время.

ІТ-компанія Skywell завершила роботу над проектом для Нової Пошти

ІТ-компанія Skywell, яка спеціалізується на веб- та мобільній розробці, створила віджети для "Нової Пошти"

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов