Відкритий лист до засобів масової інформації компанії NemiroffСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает

Відкритий лист до засобів масової інформації компанії Nemiroff18 квітня 2014 року на наступних ресурсах: http://zn.ua/, http://comments.ua/, http://versii.com/ та http://daily.com.ua з’явилась публікація із однаковим текстом під головком «Зачем заработал завод Nemiroff». У зазначеному матеріалі поширена інформація, яка є недостовірною та такою, що принижує ділову репутацію ДП «Українська Горілчана Компанія Nemiroff».
Інформація, викладена в матеріалах, не відповідає дійсності, викладена неправдиво, тобто містить відомості про події, яких не існувало взагалі, або які існували, але відомості про них неповні, перекручені та не відповідають дійсності.
Фактами, що підтверджують недостовірність інформації є наступні:
1. Жодних захоплень ДП «Українська Горілчана Компанія Nemiroff» не відбувалось. 19 березня 2014 року відбулось примусове виконання рішення суду, що набрало законної сили по забезпеченню доступу на територію заводу генеральному директору призначеному єдиним власником ДП «Українська Горілчана Компанія Nemiroff» компанією Nemiroff Holdings Limited. Примусове виконання судових рішень здійснювалось управлінням Державної виконавчої служби головного управління юстиції у Вінницькій області, за участі співробітників правоохоронних органів України, а також співробітників охоронної компанії. Жодних кримінальних проваджень с цього приводу не порушено (акт виконавчої служби додається).
2. Жодних заборон, які б унеможливлювали виконати рішення суду станом на 19 березня 2014 року не існувало.
3. На сьогодні відсутні будь-які рішення судів, в тому числі міжнародних судів чи судів інших країн, що набрали законної сили, якими було визнано незаконним призначення єдиним власником ДП «Українська Горілчана Компанія Nemiroff» компанією Nemiroff Holdings Limited генерального директора Сорочинського Ю.В.
4. Попереднє керівництво ДП «Українська Горілчана Компанія Nemiroff» у 2013 та на початку 2014 року вивело через підставні компанії з рахунків ДП «Українська Горілчана Компанія Nemiroff» понад 250 млн. грн. За вказаним фактом відкрито кримінальні провадження, яке внесено в електронний реєстр кримінальних справ під №32014020000000008. У зв’язку із тим, що нанесено збитків державі, винесено рішення суду (копія судового рішення додається), що набрало законної сили, про стягнення податного боргу в сумі понад 5 млн. грн. Ні спирту, ані підготовленої до виробництва горілки на території ДП «Українська Горілчана Компанія Nemiroff» виявлено не було, що підтверджується в тому числі і актами податкових перевірок за березень 2014 року.

5. ДП «Українська Горілчана Компанія Nemiroff» відновило виробництво горілки 10 квітня 2014 року і починаючи з 8 квітня 2014 року вже сплачено до бюджету більше 10 млн. грн. податків.
6. Факти про отримання кредитів Я. Грибовим і А. Кіпішем у російських банках також є недостовірними. Жодних кредитів вони ні там, ні в інших банках не отримували.

На підставі викладеного вище, та керуючись ст. 32, 34, 68 Конституції України, ст.ст. 1, 31 Закону України «Про інформацію», ст. 1 Закону України «Про телекомунікації», ст.ст. 91, 277, 299 ЦК України,
ВИМАГАЮ:
1. Визнати інформацію, викладену у матеріалі такою, що не відповідає дійсності, завдає шкоди діловій репутації ДП «Української горілчаної компанії «Nemiroff», дискредитує Генерального Директора ДП «Українська горілчана компанія «Nemiroff» Ю.В. Сорочинського та ділових партнерів, є неточною та негативною, фактичні твердження є хибними, недоведеними і недостатніми та не ґрунтуються на достовірній інформації.
2. Зняти із публікації матеріали, розміщені у наступних ресурсах:
a. http://zn.ua/press-release/zachem-zarabotal-zavod-nemiroff-143493_.html
b. http://versii.com/news/301865/
c. http://daily.com.ua/news/1/2014-04-190693.html
d. http://comments.ua/digest/463906-navishcho-zapratsyuvav-zavod-nemiroff.html

У випадку, якщо наведені спростування не будуть опубліковані, ДП «Українська горілчана компанія «Nemiroff» буде звертатись до суду за захистом своїх прав та інтересів.
Директор
«Українська горілчана компанія «Nemiroff» Сорочинський Ю.В.
Статьи в разделе

Выставка-Форум «Корпоративные события 2018»

17-19 августа в 75 павильоне ВДНХ пройдет Выставка-Форум «Корпоративные События 2018».
«Корпоративные события 2018» – это ключевое мероприятие event-индустрии, которое объединяет организаторов, подрядчиков, представителей площадок и корпоративных заказчиков. Главной целью Выставки-Форума является знакомство и общение специалистов event-отрасли для дальнейшего сотрудничества, поиска новых подходов к решению профессиональных задач и развитие event-рынка в России.

Бриллиантовая свита черного оникса

26 октября 2017 года ювелирная компания Goldmag выставила на продажу оригинальный комплект ювелирных украшений из золота 750 пробы. В комплект входят кольцо и серьги, выполненные из золота классического цвета.

На каву до Львова. Компания «Велес» посетила фестиваль кофе

22 сентября на Lviv Coffee Festival впервые побывали представители компании «Велес».

Студенты предложат проекты школ на стальном каркасе строительным компаниям

Ежегодный международный конкурс студенческих работ по архитектурно-строительному проектированию Steel2Real-18 состоится в третий раз. Организатором выступает Ассоциация развития стального строительства (АРСС). К участию приглашаются бакалавры/магистры и выпускники (не ранее 2016 года) архитектурно-строительных специальностей.

Выбираем стильные атрибуты для своего эксклюзивного образа

Ничто не сможет лучше изложить о своем обладателе, чем высококачественные, презентабельные, надежные, подобранные со вкусом аксессуары. Они подчеркивают изящность и утонченность владельца, и выгодно выделяют его из окружающих людей. Современная мода стабильно развивается, выпуская в свет новейшие изобретение с изумительными дизайнерскими решениями.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов