«Альберт» і Андрухович повертаються в КиївКультура и искуствоСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Культура и искуство

«Альберт» і Андрухович повертаються в Київ31 травня в Мистецькому Арсеналі(вул. Лаврська, 10-12) на численні прохання глядачів знову зіграють театрально-літературно-музично-мультимедійний перформанс "Альберт, або Найвища форма страти" за участю
Юрія Андруховича – текст, голос | Уляни Горбачевської – голос | Марка Токара – контрабас, голос | Анатолія Бєлова – графіка | vj group «CUBE» – відео | Віктора Новожилова – звук
Ідея проекту – Оля Михайлюк, агенція «АртПоле»
Трейлер вистави: https://www.youtube.com/watch?v=bzNlLKX-C30

Вистава «Альберт» створена за однойменним оповіданням Юрія Андруховича. У центрі дійства – історія Альберта Вироземського, шахрая і злодія. Щоб уникнути смертної кари, він погодився віддати душу дияволу, але підписана кров’ю угода чомусь не спрацювала – й певного осіннього дня року 1641-го його було привселюдно спалено посеред львівської площі Ринок.

Вистава «Альберт, або найвища форма страти» за його новим твором — це гра слів, інтонацій, жестів, що виникає у відчайдушній, ризикованій і водночас гармонійній взаємодії з чудовими музикантами — контрабасистом Марком Токарем і співачкою Уляною Горбачевською. Виставу доповнює тонка, іронічна, пронизлива графікою Анатолія Бєлова, що оживає під час вистави завдяки роботі vj group «CUBE».

Прем’єрні покази вистави відбулися на знакових українських фестивалях – АртПоле, Meridian Czernowitz та ГогольFest, крім того «Альберта» вже побачили в Івано-Франківську, Тернополі, Запоріжжі, Одесі та Львові. Тур тривав навіть у найскладніші для країни часи. «Ми не скасували жодної вистави в жодному з міст ще й тому, що тим, хто стріляв по наших друзях у центрі Києва, йшлося саме про скасування – вистав, життів, людської гідності, відваги, творчості, опору», – говорить Юрій Андрухович.

Учасники постановки, створеної більше року тому, навіть не уявляли наскільки він перегукуватиметься з трагічно-героїчними подіями цієї весни. Історія не втратила актуальності і зараз. Адже оповідь про Альберта розіграна в дусі середньовічного мораліте, залишає у фіналі знаки запитання, що стають знаками надії. «Здавалось би, пройшли вогонь і воду… Проте, останній день весни нас знову зустрічає зі знаками запитання. Випробування продовжуються», – констатує автор ідеї проекту Оля Михайлюк.

Придбати квитки: http://parter.ua/ua/event/42/79/5084.html
Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 10-12,
31 травня, початок о 20:00

Контакти для ЗМІ та з питань акредитації:
Ольга Малиш, pr-підтримка події
(093) 768 80 83
om@laravoronina.com
Статьи в разделе

Тематика советского кинематографа

Кинематограф с самого первого своего появления стал одной из важнейших частей общественной жизни. И уж тем более в советское время с помощью кино формировалась мировоззрение советского человека, воспитывалось чувство патриотизма. Советский кинематограф в отличие от других имел идеологический, пропагандистский характер, а не коммерческий.

Шоу-спектакль "Чудесаты"

Шоу-спектакль "Чудесаты" — спектакль, созданный с учетом детской психологии, направленный на воспитание в ребенке гармоничной, открытой миру личности.

Новогоднюю сказку по мотивам балета «Щелкунчик» поставят на сцене РИО «Ленинский» 25 декабря!

В декабре все внутреннее пространство ТРЦ РИО «Ленинский» как по мановению волшебной палочки, изменится.

Современный украинский художник Евгений Лещенко

Евгений Лещенко – современный украинский художник из Кривого Рога, который совершил невиданный, неожиданный скачок в царстве творческих стилей, он нашел свой, неповторимый творческий язык будущего. Его работы – это шедевры огромного мира красоты и красок, гармонии и процветания, они наполнены позитивом и заряжают своей энергией, принося свет.

Театр Ефима Шабшай

Театр Ефима Шабшай Upgrade Мировоззрения презентовал новую и долгожданную премьеру спектакля - «Еврейская Мудрость».
В этот раз Театр Ефима Шабшай порадовал почитателей своего новаторского творчества историями, основанными на древнейших притчах.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов