«Наша допомога потрібна армії, а святкування почекають!». Єдиному виробнику дитячих молочних сумішей на території України виповнилося 42 рокиСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает

«Наша допомога потрібна армії, а святкування почекають!». Єдиному виробнику дитячих молочних сумішей на території України виповнилося 42 рокиМинулого тижня ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» відсвяткував 42 річницю від дня свого заснування.

За ці роки єдиний виробник дитячих молочних сумішей на території України зазнав чималого розвитку. Фахівці комбінату вивчили передові методи у сфері контролю якості на всіх етапах виробництва. Освоєно нові технології, оновлено виробниче обладнання. Проведено безліч реконструкцій комбінату, результатом яких стало покращення виробництва продукції з поліпшеною рецептурою, максимально наближеною за складом і функціональністю до грудного молока та такого, що відповідає сучасним міжнародним вимогам і стандартам. Відкрита безкоштовна телефонна гаряча лінія для консультації споживачів, які мають можливість отримати відповіді на всі хвилюючі їх питання про дитяче харчування, грудне вигодовування, правила переведення на прикорм та багато іншого від медичних фахівців.

Поповнено асортимент дитячих каш «Малишка» із сумішшю круп, сухих молочних сумішей «Малютка Рremium» європейського зразка, «Малиш», «Малютка», випущено новинку - дитяча негазована питна вода «Малиш». Продукція, випущена Хорольським молококонсервним комбінатом, отримала чимало визнань у вигляді нагород різноманітних профільних конкурсів. Значно виросла частка комбінату Хорольщини на ринку замінників грудного молока.

Більша половина працівників комбінату досягли статусу старожилів та стали справжніми профі у своїй сфері, які наразі охоче діляться своїми унікальними для галузі знаннями та досвідом з представниками нового покоління, що приходить на поміч несучи з собою свіже бачення на звичні речі.

Якщо ж говорити про теперішню ситуацію на підприємстві, то нове керівництво в особі голови наглядової ради Володимира Анатолійовича Почепа та в.о.генерального директора Артема Васильовича Кузьменка, максимально зорієнтовані на розвиток комбінату, вихід на новий рівень, розширення лінійки продукції. Не останнє місце займає й покращення мікроклімату в колективі, зміцнення єдиної команди, відбулись значні якісні зміни соціально-побутових умов для працівників.

Філософія підприємства побудована на одному із найважливіших принципів - жити і працювати разом в ім'я загального блага. Він формує наші цілі та цінності , наш стиль спілкування і спосіб ведення бізнесу.

Саме про це свідчить ініціатива працівників Хорольського підприємства, що радо підтримало керівництво, суть якої полягає в наступному: замість гучного та пишного святкування дня народження рідного комбінату, передати не витрачені гроші на допомогу батальйону спецпризначення «Полтава», до якого входять десятеро бійців з Хорольщини.

«Я цілком згоден з позицією колективу, зараз не час влаштовувати подібні заходи. Більше того, я пишаюсь тим, які люди мене оточують. Хорольський молококонсенрвний комбінат дитячих продуктів – це дійсно одна велика родина! Родина з великим серцем та чистими помислами», - говорить голова наглядової ради Володимир Почеп.

Самих же працівників Артем Кузьменко, як керівник комбінату, особисто привітав квітами та щирими словами подяки за плідну працю: «Шановні колеги! Завдяки Вашій висококваліфікованій і сумлінній роботі, професіоналізму та повній віддачі своїй справі наш комбінат святкує вже 42 річницю від дня заснування. Досвід і фаховість приходять з роками, але неодмінно приводять до успіху. Наш колектив – велика, згуртована, працьовита родина на прикладі показала цей шлях. Щиро вітаю кожного зі спільним святом! Бажаю Вам міцного здоров'я, натхнення, витривалості в роботі, мирного неба, сімейного затишку та завжди гарного настрою! А нашому підприємству бажаю стабільності, розвитку, розширення асортименту продукції та економічного процвітання! Дякуємо за Вашу роботу!».

Не забули керівники комбінату й про численну аудиторію споживачів та за допомогою брендованих груп «Малютка» в таких соціальних мережах, як ВКонтакті, Фейсбук та Однокласники, протягом місяця провели не один конкурс, які були приурочені до чергової річниці підприємства. А за призи для маленьких гурманів слугували сухі молочні суміші «Малютка Premium» з пребіотиками та нуклеотидами, які за своєю якістю не поступаються європейським аналогам.

Отак, скромно та без зайвого марнотратства, але при цьому з максимальною користю, ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» відсвяткував свою 42 річницю.Статьи в разделе

Всеукраїнське свято до Дня захисту дітей «З ДИТИНОЮ У СЕРЦІ»

Першого дня літа, у Міжнародний день захисту дітей, Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас-Київ» подарує радість та веселощі дітям столиці.

Американские ученые разработали новые материалы с помощью компьютерного моделирования

Ученым одного из исследовательских центров Университета Дюка (Пенсильвания, США) всего за несколько лет удалось сначала смоделировать, а в дальнейшем разработать 2 новых материала с заданными свойствами.

Количество загруженных приложений в мире достигнет 210 млрд в 2017 году

156 миллиардов – именно столько приложений инсталлировали на свои гаджеты пользователи мобильных устройств в прошлом году. Предполагается, что в 2017 году количество загруженных приложений в мире достигнет 210 млрд, а доход от них превысит $63 млрд. согласно прогнозу Google.

Как выбрать компанию для разработки интернет-магазина

Читайте в обзоре компании Skywell, которая специализируется на веб- и мобильной разработке.

Жилой комплекс «Новая Англия» получил оценку «Отличная надежность» в рейтинге надежности агентства IBI-Rating

Рейтинговое агентство IBI-Rating присвоило жилому комплексу «Новая Англия» рейтинг надежности строительства на уровне 5 – «Отличная надежность».

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов