На Київщині стартувала акція «Збери сміття – врятуй життя!»ОбществоСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Общество

На Київщині стартувала акція «Збери сміття – врятуй життя!»У жовтні 2014 року в Київській області розпочалася кампанія «Збери сміття – врятуй життя!» під егідою Олександра Олександровича Тигова, голови правління ГО «Бізнес-центр «Новий початок». Головною метою проекту є збір макулатури школярами та їх батьками, студентами та викладачами, для подальшої переробки. Зібрані кошти будуть витрачені на обмундирування (форма, чоботи, бронежилети, каски) бійцям АТО.

«Дивлячись на сьогоднішню ситуацію в країні, розумієш важливість таких заходів, які дають змогу усім небайдужим долучитися до благодійної справи та врятувати життя бійців. Мені відомо, що часто люди не мають стовідсоткової гарантії на те, що їхні сили й кошти йдуть саме на ті благі справи, які вони очікують. Я можу вас з усією відповідальністю запевнити, що кожен кілограм макулатури, який ви здали – це гроші на допомогу захисникам вітчизни. Кожен українець, незалежно від віку та сімейного добробуту, може дозволити собі прийняти участь в кампанії «Збери сміття – врятуй життя!». І якщо ми змалечку дітям також будемо прививати любов до своєї Батьківщини та показувати їм, що вони теж створюють нову історію – ми зможемо виховати нову націю, яка, однозначно, буде цінувати свою державу, свою Україну!» – поділився Олександр Тигов.

Організатори акції вже мають суттєвий досвід у благодійній діяльності. Вирученої суми за здачу макулатури вистачить для того, щоб забезпечити суттєву допомогу бійцям. Організатори неодноразово надавали фінансову підтримку АТО, тому мають прямі контакти військових підрозділів, що гарантує закупівлю виключно необхідних речей для батальйонів.

Акція «Збери сміття – врятуй життя!» проходить в рамках інформаційно-просвітницького проекту «Не сміти!», який націлений на популяризацію екологічної культури та формування громадської думки щодо роздільного збору сміття серед населення України. Однією з цілей проекту також є об’єднання людей заради однієї, спільної мети, адже саме зараз час єднатись!
Детально про акцію можна дізнатися на сайті: www.ne-smity.com.ua
Статьи в разделе

Viber поддержит совместную благотворительную кампанию Антонио Бандераса и Натальи Водяновой

Viber объявили о выпуске специального стикерпака для совместной благотворительной кампании Антонио Бандераса и Натальи Водяновой «Делай как я!» в поддержку Фонда «Обнаженные сердца». Собранные от продажи стикеров средства будут полностью направлены в Фонд помощи детям «Обнаженные сердца».

Компания «ТЕРРА ФУД» поддержала детский флешмоб в Международный день защиты детей

Новые йогурты ТМ «Біла лінія» от компании «ТЕРРА ФУД» стали вкусной поддержкой праздничного настроения для детей и их родителей в Международный день защиты. 1 июня, во время презентации детского проекта «Мечтай и Действуй!» организованного «Благотворительным фондом «ОВЕС», 80 детей стали участниками танцевального флешмоба в Верховной Раде Украины и вручили народным избранникам «Манифест Детских Грез».

Открытый детский турнир по грэпплингу «Сильная Россия»

19 марта в ДС Динамо состоялся ежегодный Открытый детский турнир по грэпплингу «Сильная Россия». Организатором спортивного мероприятия выступила Спортивно - патриотическая межрегиональная общественная организация «ПАТРИОТ».

«Логістик МТС» - допоможемо дітям і збережемо майбутнє України

«Логістик МТС» - допоможемо дітям і збережемо майбутнє України

Дизайнерский проект от AdShot Creative для специального школьного курса

Школьникам больше предметов – полезных и практичных!

Идеально, чтобы школьный учебник был полезным, интересным и выполнен в современном дизайне. Не рассчитывая на молниеносную реформу образования, креативное агентство полного цикла AdShot Creative с готовностью откликается на участие в образовательных проектах, направленных на прививание практических знаний подрастающему поколению. «Навигатор по этикеткам» – свежереализованный проект, экспериментальный курс по которому прошел в среднеобразовательных школах города Львова.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов