Не будьмо байдужими, бо ми українці! ОбществоСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Общество

Не будьмо байдужими, бо ми українці!Люди намагаються працювати для суспільства, усуваючи нагальні проблеми сьогодення. Це численні потреби економічного характеру, підтримка дітей та молоді, соціальні потреби, розвиток громадянського суспільства. З цією метою створюються благодійні фонди. Сьогодні будь-який такий фонд – це акт вираження доброї волі людини щодо послідовної стратегії соціального розвитку суспільства.
На цьому етапі досить актуальні освітні програми та проекти щодо профілактики здорового способу життя. Усі вони спрямовані на зміцнення та покращення здоров’я людей. Працівники таких організацій створюють усі необхідні умови щодо рівня соціального та медичного забезпечення населення.
Досить вагома і гуманітарна допомога. Її надають соціально вразливим прошаркам населення. Це різні товари та послуги. Справа в тому, що вони покращують рівень життя та здоров’я, певним чином забезпечуючи рівень економічного добробуту усіх соціальних груп. Наступний стратегічний напрямок – популяризація здорового способу життя. Він передбачає реалізацію просвітницьких, соціальних та екологічних програм, направлених не лише на підвищення відповідного ставлення до навколишнього середовища, а й їх створення з метою підвищення громадської обізнаності.
Одним з таких благодійних фондів, який підтримує усі вищевказані стратегічні напрямки є Міжнародний фонд “Небайдужі серця”. Він створений у м. Києві навесні 2014 року. Мета організації – усунення причин соціальних потреб в українському суспільстві.
Сьогодні діяльність благодійного фонду “Небайдужі серця” пов’язана із роботою державних органів законодавчої та виконавчої влади різних рівнів. На даний момент розроблена програма фонду. Незважаючи на те, що вона довгострокова, вже вдалося набрати обертів у її реалізації. Так, зокрема, у даний момент робота фонду направлена на втілення у життя таких програм як “Зроби добро’, “Захисти країну” та “Здорова нація”.
Принципи роботи Міжнародного благодійного фонду “Небайдужі серця” полягають у прозорості, ефективності, професіоналізмі, результативності, незалежності. Це свідчить про те, що усі проекти нашого фонду відкриті для суспільства на всіх етапах їх реалізації – від прийняття самих рішень до підведення підсумків роботи. У нашій діяльності відсутні кон’юктурні та популістські мотиви у прийнятті рішень, професіоналізм стосується виконання та координації всієї роботи. Він свідчить про досягнення поставлених цілей. Кінцевий результат такої роботи – максимально можливий соціальний ефект, що виникає в результаті вкладення сил та засобів на основі об’єднання власних та партнерських зусиль.
Сьогодні ми з гордістю прийняли запит до співпраці від багатьох закладів України. Наша спільна діяльність направлена на покращення навчання тих, хто залишився без батьківської опіки та з обмеженими фізичними та розумовими вадами. Тому, діяльність фонду пов’язана зі збором коштів. Вони необхідні для тих, хто має різноманітні форми захворювання ДЦП, лейкемію, гепатит та інші хвороби. Ми завжди допомагаємо дітям з інтернату, підтримуємо малозабезпечені сім’ї з тяжкою долею, неодноразово намагаємося приймати участь у підтримці культури регіонів України, сприяючи їх інтеграції в загальнокультурний простір. Отже, зібрані кошти використовуються за призначенням.
Неабияка увага приділяється творчому потенціалу місцевих співтовариств, підвищенню інтелектуального рівня населення. Ми відкриті для суспільства, один для одного, партнерства та реалізації нових ідей. Кожен, хто має намір допомогти, може в будь-який момент зажадати звіт і такий йому буде надано.
Міжнародний благодійний фонд “Небайдужі серця” працює для людей. Ми не байдужі до людської біди та болю. На даний момент фонд фінансує всеукраїнську програму “Захисти країну” з метою покращення життя бійців у гарячих точках АТО. Для нас, як і для будь-якого українця важливе майбутнє нашої держави.
Благодійний фонд “Небайдужі серця” закликає усіх небайдужих сприяти усуванню причин актуальних громадських проблем. Разом ми зможемо досягти максимального результату, усунувши не лише наслідки, а й причини самих проблем. Це свого роду соціальна справедливість. Ми люди нового покоління, які здатні потурбуватися про суспільне благо, бути свідомими та відповідальними за благо держави та суспільства. Таким чином ми разом допоможемо людям, отримаємо задоволення від досягнутих успіхів. Не залишайтеся у стороні людської біди, давайте разом об’єднаємо наші зусилля, підтримавши ті прошарки населення, які сьогодні потребують допомоги. Оскільки для нас найголовніше - здорові та щасливі люди в процвітаючий та незалежній країні.
Статьи в разделе

Чому міські ради ігнорують інновації

Депутати низки районних, міських та селищних рад нашої країни досі продовжують приймати рішення шляхом підняття рук та неохоче йдуть на інновації, зокрема впровадження систем електронного голосування. Спробуємо розібратися в основних тому причинах.

Міські ради активно встановлюють системи електронного голосування

Українські програмісти стверджують, що сучасні технології можуть в рази підвищити ефективність роботи місцевої ради і заощадити кошти громади. Як один із ІТ-продуктів, які дозволяють це зробити, називають системи електронного голосування. Ми вирішили дізнатися, чи відповідають ці твердження правді, і наскільки вигідно територіальній громаді впроваджувати системи електронного голосування.

Овощной передел

Иван Просвирнин
Импортозамещение. Под этим знаковым словом сегодня протекает вся экономическая жизнь Ставропольского края. Губернатор Владимир Владимиров и его команда вкладывают огромные усилия, чтобы добиться развития первичной переработки и хранения сельскохозяйственной продукции.
Перед Минсельхозом главой Ставрополья поставлена задача: создать в крупных городах региона сеть логистических центров, откуда свежие овощи и фрукты будут поступать напрямую на стол потребителя. Предпринимателям, которые создают мощности по хранению и переработке, из бюджета выплачиваются субсидии.

Фонд Навального опубликовал соглашение Росавтодора и компании «РТ-Инвест»

28 декабря в блоге Алексея Навального опубликовано «секретное соглашение» между «РТ-Инвест Транспортные системы» (РТИТС) и Росавтодором.

С чем едят противогололедные реагенты?

Из чего состоят противогололедные материалы? Так ли они опасны для организма, как об этом пишут некоторые журналисты?
На самом деле, все составляющие в реагентах - вещества, с которыми ми сталкиваемся каждый день: хлористый натрий-пищевая соль, хлористый кальций в сырах и молочной продукции, хлористый калий-пищевая "здоровая" соль, карбамид - разрыхлитель в тесто,компонент жвачки и увлажнитель в кремах для лица, формиат натрия-антиоксидант, мраморная крошка - мел.
Все вещества не являются высокоопасными

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов