Mohlenhoff | Меленхоф - конвектори отопленияСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает

Mohlenhoff | Меленхоф - конвектори отопления


Автор: Тепло-Дім Teplo-Dim


Mohlenhoff | Меленхоф - конвектори опалення

Möhlenhoff | Меленхоф GmbH (г.Зальцгіттер в Нижній Саксонії) входить до числа світових виробників інноваційних продуктів і систем для опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Інноваційні проектні рішення для установки в конструкції підлоги.

Висока якість. Зроблено в німеччині
Першокласний зовнішній вигляд
безшумна робота
енергетична рентабельність
Нержавіючий, якісний, зносостійкий
Сучасна, «прозора» архітектура пред'являє особливі вимоги не тільки до функціональності, але і до дизайну систем обігріву та охолодження, що вмонтовуються в конструкцію підлоги. Саме для таких вибагливих запитів Möhlenhoff розробив моделі конвекторів, які чудово поєднуються з інтер'єрами сучасних будівель. Гнучкий підхід до виробництва внутріпольних конвекторів дозволяє знайти оптимальне рішення для будь-якого приміщення і втілити практично будь-яку фантазію клієнта. У приміщеннях з особливими умовами оптимальним рішенням можуть стати саме вбудовані в підлогу конвектори Möhlenhoff - непомітні, що не загороджують вид, який відкривається завдяки скляному фасаду.


Mohlenhoff | Меленхоф - конвектори опалення

Статьи в разделе

Типы бруса для возведения деревянных домов и их особенности

Новые методы обработки дерева предоставляют возможность застройщикам возводить экологичные, практичные и сравнительно умеренные по цене дома из природного материала. Особого внимания достоин деревянный брус.

Чому міські ради ігнорують інновації

Депутати низки районних, міських та селищних рад нашої країни досі продовжують приймати рішення шляхом підняття рук та неохоче йдуть на інновації, зокрема впровадження систем електронного голосування. Спробуємо розібратися в основних тому причинах.

Міські ради активно встановлюють системи електронного голосування

Українські програмісти стверджують, що сучасні технології можуть в рази підвищити ефективність роботи місцевої ради і заощадити кошти громади. Як один із ІТ-продуктів, які дозволяють це зробити, називають системи електронного голосування. Ми вирішили дізнатися, чи відповідають ці твердження правді, і наскільки вигідно територіальній громаді впроваджувати системи електронного голосування.

Активизация мошенников на рынке ПВХ-окон

Решив поменять окна в квартире, многие хотят сэкономить или сделать все максимально быстро. Такие желания в целом логичны, но зачастую оборачиваются тем, что люди обращаются к мошенникам вместо проверенных и надежных фирм. Компания «Люкс Окна» расскажет о том, как защититься от мошенничества в сфере заказа и установки металлопластиковых окон.

Все ключевые преимущества, минусы домов, сделанных из бруса

Постройка домов из бруса является одной из самых древних строительных технологий застраивания энергоэффективных зданий. Возведенные дома целиком и полностью соответствуют нормативам экологичности и пожаробезопасности, являются уютными и теплыми в любую погоду.


 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов