ПАТ "Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів" провів щорічні загальні збори акціонерівСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает

ПАТ "Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів" провів щорічні загальні збори акціонерів


Автор: Анна Сауся


На зборах вищого органу управління акціонерним товариством були розглянуті всі питання, внесені до порядку денного. Зокрема, затверджено звіти в.о.генерального директора, наглядової ради та ревізійної комісії за 2014 рік. Акціонери та їх представники отримали відповіді на всі поставлені запитання. Присутній на зборах міський голова Ігор Володимирович Свириденко висловив критичне зауваження та подякував акціонерному товариству за підтримку міської громади та воїнів зони АТО.

У своїй доповіді в.о.генерального директора ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» Віталій Васильович Ільницький ознайомив присутніх із основними показниками діяльності компанії в 2014 році. Згідно оприлюдненого ним звіту протягом минулого року підприємством проведено комплекс заходів починаючи з виробництва, формування оптово-відпускних цін та закінчуючи заходами по просуванню продукції в сегменті дитячого харчування, які дали можливість завоювати 48% ринку. За результатами 12 місяців минулого року підприємство збільшило продаж традиційних видів продукції власного виробництва (замінників грудного молока та молочних каш) в обсязі 25,4% та склали в середньому 392,5 тон за місяць.

Керівник комбінату детально зупинився на ключових подіях та успіхах у сферах діяльності товариства за 2014 рік. Зокрема, наголосив на відкритті цеху з розливу води питної бутильованої для дитячого харчування ТМ «Малиш» та трьох різновидів молочно-зернових молочних сумішей ТМ «Малютка premium». Розвиток основного напрямку діяльності товариства, а саме виробництва дитячого харчування, лягло в основу фінансового результату та відбилося у вигляді чистого прибутку в 11,9 млн.гривень за звітний рік. За рахунок збільшення обсягу продажу, відбулася оптимізація витрат на збут. Це дозволило знизити показники на 4,3% за одну тонну реалізованої продукції. Акціонерами підприємства прийнято рішення не виплачувати дивіденди та винагороди членам наглядової ради, спрямувавши їх на розвиток підприємства.

Головний механік Сергій Сафонов, начальник відділу постачання Ігор Тютюнник та майстер будівельної дільниці Лариса Діденко у своїх доповідях зазначили, що серед цілої низки проектів, знакове місце посідає постійне оновлення комбінату. Зокрема, ремонтні роботи в консервному цеху, приміщенні медичного пункту, адміністративного корпусу, побутових приміщень комірників, даху складу готової продукції та таропакувальних матеріалів і припасів, даху апаратного відділення та автобази, облаштування лабораторного корпусу, закінчення робіт по демонтажу залізобетонних шахт та інші. Серед заходів з основного виробництва, які вплинули на покращення якості продукції, збільшення ефективності використання основного обладнання та оптимізацію роботи, можна віднести введення системи магнітного захисту, модернізацію і заміну обладнання, монтаж і введення нових ліній та установок.

Відповідно до звіту Віталія Ільницького, особлива увага приділяється питанню стабілізації довгострокового співробітництва з господарствами на взаємовигідних умовах. Для забезпечення виробничої програми в 2014 році було закуплено 23 850 тон молока, що на 10,5% більше, ніж в 2013 році. Екологічно чисте молоко вищого та першого ґатунку направлено на виробництво продуктів дитячого харчування, завдяки чому загальний обсяг виробництва збільшився, у порівнянні з минулим роком, на 13,62%.

Стабільна робота підприємства забезпечуюється необхідною кількістю персоналу, чисельність якого за звітний період зросла на 19 осіб. При цьому заробітна плата зазнала двох етапів поступового підвищення. Значний вплив на мотивацію праці продовжує сприяти преміальна система за результатами роботи та щомісячна доплата за високі досягнення у виконанні службових обов’язків.

Прибуткова діяльність ПАТ «Хорольський МКК ДП» дає можливість підприємству активно приймати участь в розвитку та активній підтримці соціальної сфери регіону. Традиційно раз на два місяці надається благодійна допомога вихованцям Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини. За звітний період комбінат надав закладу продукцію на суму 61 500 гривень. Не залишається без уваги Хорольський навчально-виховний комплекс, учні якого отримують семестрову стипендію за результатами успішності, а сам заклад підтримку інвентарем та коштами на ремонтні роботи. Всіляко підтримуються місцеві благодійні та суспільнозначущі акції,АТО, поодинокі запити на допомогу від малозахищених та потребуючих підтримки верств населення зі всієї України. Суттєву допомогу місту та його жителям підприємство надає у вигляді послуг з очищення стічних вод та водопостачання за помірними соціальними тарифами. Не враховуючи підшефний дитячий будинок, протягом 2014 року фактично надано благодійної фінансової допомоги на суму 210 600 гривень, продукцією підприємства - на 55 000 гривень.

Керівництво товариства повноцінно виконує функції, що покладені на неї законодавством та статутом товариства. Завдяки цьому за звітний період підприємство заявило про себе з новою силою і міццю. Зі слів Віталія Ільницького, комбінат має бажання та можливість розвиватися, активно приймати участь в соціальному житті регіону. Але існують проблеми, що створюють перешкоди на шляху послідовного розвитку товариства, про що було зазначено у доповіді майстра будівельної дільниці Лариси Діденко. До таких перешкод належить тривала судова тяганина навколо акціонерного товариства, що викликає неабияку стурбованість у його працівників. Крім того, даний факт тягне за собою значні фінансові втрати, та суттєво шкодить іміджу комбінату.

Не зважаючи на існуючі проблеми, товариство планує реалізувати передбачені заходи розвитку виробництва на 2015 рік враховуючи те, що на даний час створена матеріальна, нормативна база і всі передумови до поступового переходу підприємства на новий щабель, з тим, щоб стати сучасним підприємством європейського зразку з використанням всіх тих можливостей, якими володіє підприємство і його колектив.Статьи в разделе

Выставка-Форум «Корпоративные события 2018»

17-19 августа в 75 павильоне ВДНХ пройдет Выставка-Форум «Корпоративные События 2018».
«Корпоративные события 2018» – это ключевое мероприятие event-индустрии, которое объединяет организаторов, подрядчиков, представителей площадок и корпоративных заказчиков. Главной целью Выставки-Форума является знакомство и общение специалистов event-отрасли для дальнейшего сотрудничества, поиска новых подходов к решению профессиональных задач и развитие event-рынка в России.

Бриллиантовая свита черного оникса

26 октября 2017 года ювелирная компания Goldmag выставила на продажу оригинальный комплект ювелирных украшений из золота 750 пробы. В комплект входят кольцо и серьги, выполненные из золота классического цвета.

На каву до Львова. Компания «Велес» посетила фестиваль кофе

22 сентября на Lviv Coffee Festival впервые побывали представители компании «Велес».

Студенты предложат проекты школ на стальном каркасе строительным компаниям

Ежегодный международный конкурс студенческих работ по архитектурно-строительному проектированию Steel2Real-18 состоится в третий раз. Организатором выступает Ассоциация развития стального строительства (АРСС). К участию приглашаются бакалавры/магистры и выпускники (не ранее 2016 года) архитектурно-строительных специальностей.

Выбираем стильные атрибуты для своего эксклюзивного образа

Ничто не сможет лучше изложить о своем обладателе, чем высококачественные, презентабельные, надежные, подобранные со вкусом аксессуары. Они подчеркивают изящность и утонченность владельца, и выгодно выделяют его из окружающих людей. Современная мода стабильно развивается, выпуская в свет новейшие изобретение с изумительными дизайнерскими решениями.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов