Відбулося друге засідання «Клубу Бухгалтерів»Статья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает

Відбулося друге засідання «Клубу Бухгалтерів»15 липня 2015 року відбулося друге засідання «Клубу Бухгалтерів» – членів Асоціації платників податків України, присвячене професійному святу Дню бухгалтера. В заході взяли участь понад 40 представників підприємств.

Вітаючи учасників зібрання, Генеральний директор АППУ Людмила Герасименко відзначила, що бухгалтер є серцем будь-якої організації.

Вона підкреслила, що основним пріоритетом роботи Асоціації є захист інтересів її членів та налагодження сталих взаємовідносин між бізнесом та владою, а також прозвітувала про заходи, проведені Асоціацією протягом останнього місяця.

Далі Людмила Герасименко розповіла про найближчі плани Генеральної дирекції АППУ. Вона повідомила про те, що до 20 липня 2015р. триває проведення Інтернет-конференції з оподаткування (земельний податок та орендна плата, рентна плата за водні ресурси, спрощена система оподаткування). 23 липня 2015р.відбудеться вебінар на тему «Настав час сплати податку на нерухомість та транспортного податку».

В рамках засідання Клубу бухгалтерів радник Президента ВГО АППУ Ганна Білоцерківська ознайомила присутніх з проблемами та шляхами врегулювання електронного адміністрування ПДВ. А старший консультант Управління захисту прав платників податків АППУ Олег Ангелов розповів про зміну державних підходів до оподаткування прибутку підприємств.

Крім цього відбувся захоплюючий тренінг від експерта у галузі фінансів, визнаного професора з фінансового обліку, управлінського обліку та фінансового менеджменту, кандидата економічних наук, доцента Михайла Колісника. Під час тренінгу було розіграно сертифікат на навчання у Київській Школі Економіки. Його щасливою власницею стала головний бухгалтер ТОВ «Нью Ворлд Грейн Юкрейн» Ілона Турянчик.

Підсумовуючи засідання, Генеральний директор АППУ Людмила Герасименко звернулася до членів Асоціації з проханням не залишатися осторонь та активно відстоювати свою громадську позицію. «Ми зацікавлені в діалозі з вами. І цей діалог має бути корисним, насамперед для вас – членів Асоціації. Звертайтеся до нас з проблемами та питаннями, які є актуальними для вашого бізнесу. Маючи зворотній зв’язок з вами, Асоціація оперативно реагуватиме та надаватиме конкретну допомогу – від онлайн консультацій фахівців до ініціювання нових законодавчих актів».Статьи в разделе

Выставка-Форум «Корпоративные события 2018»

17-19 августа в 75 павильоне ВДНХ пройдет Выставка-Форум «Корпоративные События 2018».
«Корпоративные события 2018» – это ключевое мероприятие event-индустрии, которое объединяет организаторов, подрядчиков, представителей площадок и корпоративных заказчиков. Главной целью Выставки-Форума является знакомство и общение специалистов event-отрасли для дальнейшего сотрудничества, поиска новых подходов к решению профессиональных задач и развитие event-рынка в России.

Бриллиантовая свита черного оникса

26 октября 2017 года ювелирная компания Goldmag выставила на продажу оригинальный комплект ювелирных украшений из золота 750 пробы. В комплект входят кольцо и серьги, выполненные из золота классического цвета.

На каву до Львова. Компания «Велес» посетила фестиваль кофе

22 сентября на Lviv Coffee Festival впервые побывали представители компании «Велес».

Студенты предложат проекты школ на стальном каркасе строительным компаниям

Ежегодный международный конкурс студенческих работ по архитектурно-строительному проектированию Steel2Real-18 состоится в третий раз. Организатором выступает Ассоциация развития стального строительства (АРСС). К участию приглашаются бакалавры/магистры и выпускники (не ранее 2016 года) архитектурно-строительных специальностей.

Выбираем стильные атрибуты для своего эксклюзивного образа

Ничто не сможет лучше изложить о своем обладателе, чем высококачественные, презентабельные, надежные, подобранные со вкусом аксессуары. Они подчеркивают изящность и утонченность владельца, и выгодно выделяют его из окружающих людей. Современная мода стабильно развивается, выпуская в свет новейшие изобретение с изумительными дизайнерскими решениями.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов