Поплічники сепаратистів задіяли “інформаційну бомбу”Статья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает

Поплічники сепаратистів задіяли “інформаційну бомбу”Кому війна, а кому вдалий період для бизнесу. У Києві, в серці нашої держави компанія з гучною і неоднозначною назвою «Міжнародне агентство із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством в кіберпросторі» побудувала свій успішний бізнес з “вдалим” і “вигідним” замовником ТОВ “ФОРС УКРАЇА”, суть якого поширення антиукраїнської антидержавної сепаратистської літератури російських видавництв “Ексмо” та “Яуза”, що відкрито і публічно підтримують сепаратистів ДНР і ЛНР.

Видавництво “Яуза” було засновано в 1993 році. Спочатку спеціалізувалось на дитячо-юнацькій літературі, а на даний момент змінило профіль і за родом своєї діяльності спеціалізується на суспільно-політичній тематиці. Основне завдання, яке ставить перед собою видавництво – це виховання військово-патріотичного духу у підростаючого покоління Росії (з офіційного сайту: http://yauza.info/load/istorija/serija_quot_antimajdan_brat_na_brata_quot/60) і пропаганда зневаги та іненависті до України (як бачимо з офіційних джерел http://www.ednist.info/news/13295)

Видавництво «Ексмо» має дуже широкий і багатий асортимент, родзинкою якого є проплачені кремлівські замовлення. Так звані серії антиукраїнських “фантастичних” книг – що виходять із видавництва, як гарячі пиріжки. Ось приклади деяких книг явно антиукраїнського змісту: “Украинский ад. Это наша война!”, “Украинский фронт. Красные звезды над Майданом”, «Поле боя — Украина. Сломанный трезубец», “Украина в огне”, «Война 2010. Украинский фронт» (“бестселер”, виданий тиражом 25 тис. примірників), «Русско-украинские войны», “Поле боя – Севастополь. Город-герой против НАТО”, “Бандеровский геноцид”, “Дикое поле 2017. На руинах”… А також під виглядом художньої літератури, поширюють на Україні книги серії “Наемник”: Поликарпова “Восточный легион”, Михайлова “Чего не прощает ракетчик” та інший друкований бруд що описує, як “на помощь братьям-славянам приходят российские добровольцы, которые не могли отвернуться от цинично уничтожаемой нации» та роз’яснює: чому Крим завжди залишався російським, чому українці перестали бачити в росіянах братський народ та кому був вигідний Евромайдан і хто зараз перебуває при владі, вихваляє армію і силові структури РФ, а також державних і громадських діячів, які для нас українців є зрадниками, катами та расистами!

З листопада 2014 року в Україні зареєстроване і функціонує ТОВ «ФОРС Україна», яке є представництвом ворожого для українців видавництва «Ексмо», що спеціалізується на випуску багатотисячних тиражів представленої вище «літератури». Українське підприємство є замовником та розповсюджувачем антиукраїнської літератури, а функцію імпортера виконує ТОВ «Міжнародне агентство із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством в кіберпросторі».
Як стало відомо, співзасновником “ФОРС Україна” є Людмила Божко (близька товаришка матері засновника російського видавництва «Ексмо» – Олега Новікова). Координує весь процес – харків’янин Олександр Кірпічов, а за поширення антиукраїнського бруду серед українців, відповідає громадянка РФ – директор з продажу «Форс Україна» Олена Амурцева, яка раніше працювала в Головному Офісі «Ексмо», а пізніше в його Київській філії (до припинення діяльності «Ексмо Україна») і займалася питаннями постачання проросійської літератури на Україну.

За нескінченні потоки ворожої антиукраїнської сепаратиської літератури, що прибувають в Україну з сусідньоїдержави взялись органи державної влади.

7 серпня 2015 року СБУ Львівської області порушило кримінальне провадження з приводу видання та розповсюдження на території України книжок, які містять неправдиву інформацію щодо соціально-політичних процесів, які відбуваються в країні – за ч.1 ст.161 КК України. Видавцями літератури, що фігурують в справі, визначеної, як антиукраїнська та сепаратистська є – російське видавництво «Ексмо», та афільовані з ним видавництва «Алгоритм» та «Яуза». А імпортер ворожої літератури – «Міжнародне агентство із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством в кіберпросторі».
Також, 10 серпня 2015 р. Дарницький суд м.Київа ухвалив позов і заборонив розмитнення та ввіз в Україну двох машин з грузами вище вказаного импортера, з метою запобігання розповсюдженню на території України ворожої антиукраїнської сепаратиської літератури.
Але, нажаль, це непоодинокий випадки. Подібне практикується по всій території України! В своїх хитрощах, поплічники сепаратистів доходять до того, що під нейтральною обкладинкою приховують вороже “чтіво”.

Шкода від роботи таких підприємств подвійна: окрім розповсюдження на території України антиукраїнськоїсепаратиської літератури вони ще й сприяють процвітанню контрабанди!

Тому, щоб не допустити інформаційного промивання мозку українців (гіркий приклад якого ми вже маємо – захоплений півострів Крим, де промиті голови народу, не відаючи в яке ярмо їх затягують, були анексовані) та вистояти перед агресором, не довести до розколу і зберегти цілісність нашої Батьківщини, необхідно вжити жорсткі і радикальні заходи по недопущенню ввезення в Україну товарів та друкованої продукції, що містить антиукраїнський, сепаратистський зміст та спрямованої на розпалювання будь-якого виду ворожнечі, а саме:
 застосувати тимчасові заборони імпортної діяльності ТОВ «ФОРС УКРАЇНА», ТОВ «Міжнародне агентство із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством в кіберпросторі»
 заборонити ввезення будь-якої друкованої продукції компаній, що підтримують сепаратистів (це стосується і не тільки книг).
Мусимо звикати жити в умовах війни. Лише в такому разі у нас є шанс перемогти.


Прес-секретар
ГО «Всеукраїнська Народна Рада протидії корупції та громадської експертизи влади»
Александра Кирш

Статьи в разделе

Типы бруса для возведения деревянных домов и их особенности

Новые методы обработки дерева предоставляют возможность застройщикам возводить экологичные, практичные и сравнительно умеренные по цене дома из природного материала. Особого внимания достоин деревянный брус.

Чому міські ради ігнорують інновації

Депутати низки районних, міських та селищних рад нашої країни досі продовжують приймати рішення шляхом підняття рук та неохоче йдуть на інновації, зокрема впровадження систем електронного голосування. Спробуємо розібратися в основних тому причинах.

Міські ради активно встановлюють системи електронного голосування

Українські програмісти стверджують, що сучасні технології можуть в рази підвищити ефективність роботи місцевої ради і заощадити кошти громади. Як один із ІТ-продуктів, які дозволяють це зробити, називають системи електронного голосування. Ми вирішили дізнатися, чи відповідають ці твердження правді, і наскільки вигідно територіальній громаді впроваджувати системи електронного голосування.

Активизация мошенников на рынке ПВХ-окон

Решив поменять окна в квартире, многие хотят сэкономить или сделать все максимально быстро. Такие желания в целом логичны, но зачастую оборачиваются тем, что люди обращаются к мошенникам вместо проверенных и надежных фирм. Компания «Люкс Окна» расскажет о том, как защититься от мошенничества в сфере заказа и установки металлопластиковых окон.

Все ключевые преимущества, минусы домов, сделанных из бруса

Постройка домов из бруса является одной из самых древних строительных технологий застраивания энергоэффективных зданий. Возведенные дома целиком и полностью соответствуют нормативам экологичности и пожаробезопасности, являются уютными и теплыми в любую погоду.


 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов