Фармацевтична компанія «ФАРМПЛАНЕТА» виводить на український ринок новий натуральний засіб для підтримки нормального рівня холестерину ЛІПІНЕТ™Статья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает

Фармацевтична компанія «ФАРМПЛАНЕТА» виводить на український ринок новий натуральний засіб для підтримки нормального рівня холестерину ЛІПІНЕТ™Як відомо, підвищений рівень холестерину в крові та інші прояви порушень ліпідного обміну є фактором ризику та однією з причин розвитку хвороб серцево-судинної системи.
Взагалі холестерин виконує важливу роль у забезпеченні процесів життєдіяльності організму, оскільки бере участь у різних біохімічних процесах організму. Так, за його участю відбувається синтез вітаміну D, стероїдних гормонів кори наднирників, жіночих і чоловічих статевих гормонів, відбувається транспорт речовин через клітинні мембрани.
В організмі здорової людини вміст холестерину у крові зазвичай підтримується на певному постійному рівні. Але при дії шкідливих факторів – генетичній схильності, тривалому порушенні режиму харчування, внаслідок зловживання алкоголем та при деяких хронічних захворюваннях і вікових змінах гормонального фону організму відбувається порушення ліпідного обміну з підвищенням рівня холестерину у крові. Надлишковий холестерин може утворювати атеросклеротичні бляшки на судинній стінці, зменшуючи просвіт артерій і знижуючи їх еластичність, що перешкоджає нормальному кровообігу в життєво важливих органах та системах організму. Таким чином,підвищення рівня холестерину є важливим фактором розвитку системного атеросклерозу, який вражає всю судинну систему.
Основними проявами атеросклеротичного ураження є стенокардія та серцева недостатність, чутливість до холоду та біль в кінцівках, послаблення пам’яті та зниження інтелекту та інші.
Для підтримання нормального рівня холестерину і ліпідного обміну слід скоротити споживання продуктів з високим вмістом холестерину, але при знаних порушеннях лікарі рекомендують приймати спеціальні препарати, що містять статини – речовини, що знижують рівень холестерину. Сьогодні статини є однією з найбільш поширених груп лікарських засобів у всьому світі, але при тривалому застосуванні вони доволі часто викликають побічні ефекти. Внаслідок цього актуальною є проблема пошуку нових, ефективних та безпечних засобів для підтримання нормального рівня холестерину.
Фармацевтична компанія «ФАРМПЛАНЕТА» в листопаді 2015 року виводить на український ринок новий натуральний засіб для підтримки нормального рівня холестерину ЛІПІНЕТ™, розроблений компанією SANWEZZA LAB GmbH (Австрія) та вироблений компанією «НОВАЛІК-ФАРМ». До складу продукту входить Червоний дріжджовий рис, який ще у давні часи вживали в їжу для захисту від хвороб серця та для подовження життя, а також полі ненасичені жирні кислоти ОМЕГА-3, які є незамінними для повноцінної життєдіяльності.
ЛІПІНЕТ™ - інноваційний засіб, основними перевагами якого є:
1. поєднання стандартизованого екстракту Червоного дріжджового рису з високим вмістом натурального ловастатину (4%) та ОМЕГА-3 жирних кислот – двох найбільш потужних природних гіполіпідемічних засобів для безпечної підтримки рівня холестерину;
2. використання інноваційної форми ОМЕГА-3 жирних кислот у вигляді мікрокапсул (виробництва БАСФ, Німеччина), що сприяє кращому збереженню властивостей сировини та її засвоєнню організмом;
3. високий рівень безпеки у порівнянні з іншими статинами, що зумовлений натуральним походженням продукту;
4. комплексний вплив на ліпідний обмін з нормалізацією рівня холестерину і зменшенням запалення в стінках судин, що попереджає розвиток атеросклерозу та судинних катастроф (інфарктів та інсультів).

Здатність екстракту Червоного дріжджового рису знижувати рівень холестерину в крові обумовлена, головним чином, наявністю в його складі натурального ловастатину (монаколина). На відміну від хімічних статинів, червоний рис сприймається організмом, як здорова їжа: він добре переноситься і не має побічних ефектів.
ОМЕГА-3 жирні кислоти, які отримують з морських риб, теж запобігають розвитку атеросклерозу та інших захворювань. ОМЕГА-3 жирні кислоти є структурною речовиною для мозку і сітківки ока, забезпечують вироблення протизапальних простагландинів, беруть участь у підтримці балансу ліпідів та поліпшують функцію імунної системи.
ЛІПІНЕТ™ рекомендується для поліпшення ліпідного обміну, підтримки нормального рівня холестерину в крові і функціонального стану серцево-судинної системи, а також для попередження атеросклерозу, захворювань серця і судин та їх ускладнень (інфарктів та інсультів).

Компанія «Фармпланета» – експерт на фармацевтичному ринку, національна сервісна компанія, що надає повний комплекс послуг: дистрибуція лікарських засобів, реєстрація, логістика, маркетинг і просування, виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних добавок. Входить до ТОП-5 лідерів - дистриб'юторів фармацевтичного ринку України. Серед партнерів компанії понад 300 великих виробників. «Фармпланета» просуває власні бренди: «Сітопростат», «Гепаназе», «Декліманс», «Сайленор», «Апіпропосол» та є офіційним дистриб'ютором продукції стратегічного українського партнера «Новалік-Фарм» - препаратів «ДрайВір», «Трибустим», «Венода», «Бета-Імун», «Картіліум». «Фармпланета» також є офіційним дистриб'ютором продукції низки зарубіжних виробників: препаратів «Алфлутоп», «Кармінативум Бебінос», «Дентинокс-Гель», «Мікожинакс», «Галавіт», «Фоліо», «Неокаріпазім-400», «Інфасурф», «Арпефлю», «ГелоМиртол», «ГелоМиртол Форте», «Куравіск», «Прогепар», «Супрафлекс», засоби по догляду за шкірою Sebamed («Себамед»).
«Новалік-Фарм» - сучасне фармацевтичне підприємство, що спеціалізується на розробці та виробництві інноваційної і в той же час доступної для споживачів фармацевтичної продукції: лікарських препаратів, біологічно активних добавок, косметичних і гігієнічних засобів. Серед продукції власного виробництва, препарати для чоловічого здоров'я «Трибустим», препарат для суглобів «Картіліум», «Драйвір» - засіб при герметичних ураженнях, натуральний венотонік «Венода» та імуномодулятор «Бета-Імун».
SANWEZZA LAB (Австрія) – європейська фармацевтична компанія, яка спеціалізується на пошуку, розробці та виробництві сучасних ефективних фармацевтичних продуктів – лікарських засобів, дієтичних добавок, косметичних і гігієнічних засобів, виробів медичного призначення, пропонованих для населення різних країн на всіх континентах.
За детальною інформацією звертайтесь в прес-службу компанії «Фармпланета»:
http://www.pharmplanet.com.ua, press@pharmplanet.com.ua, mozgovaya.marianna@pharmplanet.com.ua


Прес-служба компанії «Фармпланета»

Статьи в разделе

Выставка-Форум «Корпоративные события 2018»

17-19 августа в 75 павильоне ВДНХ пройдет Выставка-Форум «Корпоративные События 2018».
«Корпоративные события 2018» – это ключевое мероприятие event-индустрии, которое объединяет организаторов, подрядчиков, представителей площадок и корпоративных заказчиков. Главной целью Выставки-Форума является знакомство и общение специалистов event-отрасли для дальнейшего сотрудничества, поиска новых подходов к решению профессиональных задач и развитие event-рынка в России.

Бриллиантовая свита черного оникса

26 октября 2017 года ювелирная компания Goldmag выставила на продажу оригинальный комплект ювелирных украшений из золота 750 пробы. В комплект входят кольцо и серьги, выполненные из золота классического цвета.

На каву до Львова. Компания «Велес» посетила фестиваль кофе

22 сентября на Lviv Coffee Festival впервые побывали представители компании «Велес».

Студенты предложат проекты школ на стальном каркасе строительным компаниям

Ежегодный международный конкурс студенческих работ по архитектурно-строительному проектированию Steel2Real-18 состоится в третий раз. Организатором выступает Ассоциация развития стального строительства (АРСС). К участию приглашаются бакалавры/магистры и выпускники (не ранее 2016 года) архитектурно-строительных специальностей.

Выбираем стильные атрибуты для своего эксклюзивного образа

Ничто не сможет лучше изложить о своем обладателе, чем высококачественные, презентабельные, надежные, подобранные со вкусом аксессуары. Они подчеркивают изящность и утонченность владельца, и выгодно выделяют его из окружающих людей. Современная мода стабильно развивается, выпуская в свет новейшие изобретение с изумительными дизайнерскими решениями.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов