Фармацевтична компанія «ФАРМПЛАНЕТА» виводить на український ринок новий натуральний засіб для підтримки нормального рівня холестерину ЛІПІНЕТ™Здоровье и красотаСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Здоровье и красота

Фармацевтична компанія «ФАРМПЛАНЕТА» виводить на український ринок новий натуральний засіб для підтримки нормального рівня холестерину ЛІПІНЕТ™Як відомо, підвищений рівень холестерину в крові та інші прояви порушень ліпідного обміну є фактором ризику та однією з причин розвитку хвороб серцево-судинної системи.
Взагалі холестерин виконує важливу роль у забезпеченні процесів життєдіяльності організму, оскільки бере участь у різних біохімічних процесах організму. Так, за його участю відбувається синтез вітаміну D, стероїдних гормонів кори наднирників, жіночих і чоловічих статевих гормонів, відбувається транспорт речовин через клітинні мембрани.
В організмі здорової людини вміст холестерину у крові зазвичай підтримується на певному постійному рівні. Але при дії шкідливих факторів – генетичній схильності, тривалому порушенні режиму харчування, внаслідок зловживання алкоголем та при деяких хронічних захворюваннях і вікових змінах гормонального фону організму відбувається порушення ліпідного обміну з підвищенням рівня холестерину у крові. Надлишковий холестерин може утворювати атеросклеротичні бляшки на судинній стінці, зменшуючи просвіт артерій і знижуючи їх еластичність, що перешкоджає нормальному кровообігу в життєво важливих органах та системах організму. Таким чином,підвищення рівня холестерину є важливим фактором розвитку системного атеросклерозу, який вражає всю судинну систему.
Основними проявами атеросклеротичного ураження є стенокардія та серцева недостатність, чутливість до холоду та біль в кінцівках, послаблення пам’яті та зниження інтелекту та інші.
Для підтримання нормального рівня холестерину і ліпідного обміну слід скоротити споживання продуктів з високим вмістом холестерину, але при знаних порушеннях лікарі рекомендують приймати спеціальні препарати, що містять статини – речовини, що знижують рівень холестерину. Сьогодні статини є однією з найбільш поширених груп лікарських засобів у всьому світі, але при тривалому застосуванні вони доволі часто викликають побічні ефекти. Внаслідок цього актуальною є проблема пошуку нових, ефективних та безпечних засобів для підтримання нормального рівня холестерину.
Фармацевтична компанія «ФАРМПЛАНЕТА» в листопаді 2015 року виводить на український ринок новий натуральний засіб для підтримки нормального рівня холестерину ЛІПІНЕТ™, розроблений компанією SANWEZZA LAB GmbH (Австрія) та вироблений компанією «НОВАЛІК-ФАРМ». До складу продукту входить Червоний дріжджовий рис, який ще у давні часи вживали в їжу для захисту від хвороб серця та для подовження життя, а також полі ненасичені жирні кислоти ОМЕГА-3, які є незамінними для повноцінної життєдіяльності.
ЛІПІНЕТ™ - інноваційний засіб, основними перевагами якого є:
1. поєднання стандартизованого екстракту Червоного дріжджового рису з високим вмістом натурального ловастатину (4%) та ОМЕГА-3 жирних кислот – двох найбільш потужних природних гіполіпідемічних засобів для безпечної підтримки рівня холестерину;
2. використання інноваційної форми ОМЕГА-3 жирних кислот у вигляді мікрокапсул (виробництва БАСФ, Німеччина), що сприяє кращому збереженню властивостей сировини та її засвоєнню організмом;
3. високий рівень безпеки у порівнянні з іншими статинами, що зумовлений натуральним походженням продукту;
4. комплексний вплив на ліпідний обмін з нормалізацією рівня холестерину і зменшенням запалення в стінках судин, що попереджає розвиток атеросклерозу та судинних катастроф (інфарктів та інсультів).

Здатність екстракту Червоного дріжджового рису знижувати рівень холестерину в крові обумовлена, головним чином, наявністю в його складі натурального ловастатину (монаколина). На відміну від хімічних статинів, червоний рис сприймається організмом, як здорова їжа: він добре переноситься і не має побічних ефектів.
ОМЕГА-3 жирні кислоти, які отримують з морських риб, теж запобігають розвитку атеросклерозу та інших захворювань. ОМЕГА-3 жирні кислоти є структурною речовиною для мозку і сітківки ока, забезпечують вироблення протизапальних простагландинів, беруть участь у підтримці балансу ліпідів та поліпшують функцію імунної системи.
ЛІПІНЕТ™ рекомендується для поліпшення ліпідного обміну, підтримки нормального рівня холестерину в крові і функціонального стану серцево-судинної системи, а також для попередження атеросклерозу, захворювань серця і судин та їх ускладнень (інфарктів та інсультів).

Компанія «Фармпланета» – експерт на фармацевтичному ринку, національна сервісна компанія, що надає повний комплекс послуг: дистрибуція лікарських засобів, реєстрація, логістика, маркетинг і просування, виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних добавок. Входить до ТОП-5 лідерів - дистриб'юторів фармацевтичного ринку України. Серед партнерів компанії понад 300 великих виробників. «Фармпланета» просуває власні бренди: «Сітопростат», «Гепаназе», «Декліманс», «Сайленор», «Апіпропосол» та є офіційним дистриб'ютором продукції стратегічного українського партнера «Новалік-Фарм» - препаратів «ДрайВір», «Трибустим», «Венода», «Бета-Імун», «Картіліум». «Фармпланета» також є офіційним дистриб'ютором продукції низки зарубіжних виробників: препаратів «Алфлутоп», «Кармінативум Бебінос», «Дентинокс-Гель», «Мікожинакс», «Галавіт», «Фоліо», «Неокаріпазім-400», «Інфасурф», «Арпефлю», «ГелоМиртол», «ГелоМиртол Форте», «Куравіск», «Прогепар», «Супрафлекс», засоби по догляду за шкірою Sebamed («Себамед»).
«Новалік-Фарм» - сучасне фармацевтичне підприємство, що спеціалізується на розробці та виробництві інноваційної і в той же час доступної для споживачів фармацевтичної продукції: лікарських препаратів, біологічно активних добавок, косметичних і гігієнічних засобів. Серед продукції власного виробництва, препарати для чоловічого здоров'я «Трибустим», препарат для суглобів «Картіліум», «Драйвір» - засіб при герметичних ураженнях, натуральний венотонік «Венода» та імуномодулятор «Бета-Імун».
SANWEZZA LAB (Австрія) – європейська фармацевтична компанія, яка спеціалізується на пошуку, розробці та виробництві сучасних ефективних фармацевтичних продуктів – лікарських засобів, дієтичних добавок, косметичних і гігієнічних засобів, виробів медичного призначення, пропонованих для населення різних країн на всіх континентах.
За детальною інформацією звертайтесь в прес-службу компанії «Фармпланета»:
http://www.pharmplanet.com.ua, press@pharmplanet.com.ua, mozgovaya.marianna@pharmplanet.com.ua


Прес-служба компанії «Фармпланета»

Статьи в разделе

Знайте, что частные клиники согласны обслуживать вас практически за копейки

Существует такая услуга - добровольное медицинское обслуживание (или ДМО).
Она предполагает, что вы вносите небольшую сумму за абонемент и посещает врачей целый год бесплатно.
Однако опросы показали, что лишь 4% жителей города знают о такой услуге.
По какой причине?
Да потому что клиникам намного выгодней брать плату за каждый визит.
А если какой-нибудь сотрудник клиники попытается посоветовать добровольное медицинское обслуживание клиенту - это сулит ему увольнением.
Информация о ДМО уже спровоцировала много скандалов, сразу после того как информацию об этом распространил один врач.
Его уволили , после того, как он посоветовал ДМО своему пациенту.
Самое ужасное, что официальные положения по ДМО есть в открытом доступе, просто находили на эту информацию единицы.
Как отстоять свои права?
О правилах предоставления услуги и обязанностях клиник можно узнать, просто вбив в Яндекс фразу: "добровольное медицинское обслуживание".
Обязательно обслуживание, а не страхование.

34j5c6h86

Современная имплантация зубов в россии и за рубежом

Кто нибудь делал себе имплантацию зубов? Знаешь Лазарь, я вот что узнал. В любом случае, благодаря усилиям врачей клиники имплантация зубов в Москве стала в разы приятнее и доступнее. С помощью имплантации зубов эти проблемы решаются без проблем. Более того, даже при полной адентии имплантаты подходят как нельзя кстати. У меня возник вопрос: Где можно найти таблицы сравнения стоимости имплантации зубов в Москве в зависимости от производителей имплантатов! Что же обозначает термин - имплантация зубов?. Думаю более подробно можно почитать это: сколько стоит имплантация зубов .
На смену привычному пломбированию пришла реставрация зубов. Название методики говорит само за себя, подробнее почитайте это - реставрация зубов композитным материалом что это .

Емельянцев Пимен:
Имплантация – метод протезирования зубов. Хотелось бы немного разъяснить, что же такое протезирование зубов, методом имплантации, подробно протезирование можно прочитать это - протезирование зубов под наркозом ,
зубные украшения.
А вот какие я еще нашел интересные статьи на эту тему:
Имплантация или реставрация зубов: принимайте решение с профессионалами
Имплантация зубов на место утраченных - залог хорошего здоровья
Преимущества современных методов имплантации зубов


Варенцов Осип:
А эти статьи про стоматологию думаю полезно прочитать каждому:
Выравнивание зубов при скученности
Имплантация с костной пластикой = 3 месяца вместо 1 года
AnyRidge

Коллекция российского бренда «BREVNO» теперь и в интернет-магазине оптики «Take It Easy»

Для того, чтобы купить качественные очки бренда Brevno, вовсе не обязательно ехать в самое сердце Сибири. Коллекция отечественных аксессуаров из ценных пород дерева доступна в интернет-магазине оптики «Take It Easy» – на официальном сайте компании Вы сможете выбрать, купить и даже примерить понравившуюся модель любимого бренда Brevno.

Названы лауреаты премии «Призвание». В 2016 году одним из партнёров премии стала компания НИАРМЕДИК

19 июня на Первом канале прошла трансляция церемонии вручения премии «Призвание».

Препарат для поддержки суставов способствует похудению

В ходе исследований эффективности фитопрепарата Верта® в терапии остеоартроза был выявлен дополнительный полезный «побочной эффект» в виде снижения веса у пациентов, принимавших препарат.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов