Найчастіше гранти на просування експорту отримують компанії з невеликих міст - ЄБРРСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает

Найчастіше гранти на просування експорту отримують компанії з невеликих міст - ЄБРРКиїв, 2 грудня, 2015. Підприємства з секторів харчової промисловості, електроніки, IT, а також хімічні та фармакологічні компанії найчастіше отримують гранти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на просування експорту. Про це повідомила менеджер Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні Катерина Рігг.
«Ми бачимо великий попит на програму з просування експорту, що фінансується урядом США. Найбільш активними є підприємства з секторів харчової промисловості, електроніки, IT, а також хімічні та фармакологічні компанії, – сказала К. Рігг. - Якщо раніше за грантами на консультаційні послуги звертався бізнес, який знаходиться в таких великих містах, як Київ, Харків, Дніпропетровськ, то зараз все частіше звертаються компанії з невеликих міст. Так, на сьогодні 26% підприємств знаходяться в великих містах, інші 74% - в невеличких містах та селищах. Така тенденція свідчить про те, що малий та середній бізнес починає розуміти цінність співпраці з бізнес-консультантами».
К. Рігг підкреслила, що програма з просування експорту покликана підвищити експортний потенціал як компаній, що вже експортують, так і тих, які лише збираються продавати свою продукцію закордон.
«В рамках цієї програми ЄБРР готує українські компанії до дії режиму повноцінної торгівлі між Україною та ЄС. Але географія закордонних ринків не обмежується країнами ЄС, ми орієнтуємося і на США, Канаду, Близький Схід. Зараз у нас в роботі – 35 проектів», – сказала К. Рігг. – Ми бачимо, що для виходу на міжнародні ринки українські компанії найчастіше потребують допомоги в розробці стратегії експорту, дослідженні ринків збуту, у впровадженні системи менеджменту якості, управлінні якістю згідно міжнародних стандартів, а також у розробці якісних інтернет-порталів однією чи декількома іноземними мовами».
К. Рігг розповіла, що, приміром, компанія-виробник соків, завдяки проходженню сертифікації, оптимізації кадрового складу та автоматизації виробництва тепер щороку експортує від 30 до 50% своєї продукції на ринки Польщі, Великобританії, США. Інша компанія – виробник побутової продукції (скатертини, ганчірки), завдяки отриманому гранту впровадила ефективну систему менеджменту якості і, як результат, почала експортувати свою продукцію в Чехію. Після отримання гранту та проведення сертифікації продукції вийти на ринок США змогла ще одна вітчизняна компанія – виробник меду.
К. Рігг зазначила, що програма потрібна всім українським компаніям, навіть тим, які не збираються експортувати свою продукцію закордон.
«Після вступу в дію угоди про вільну торгівлю з ЄС (з 1 січня 2016 року), в Україні збільшиться кількість іноземних товарів, і вітчизняним компаніям доведеться активно конкурувати за споживача на внутрішньому ринку. Якщо підприємство не гарантує якості своєї продукції, не є клієнтоорієнтованим, немає гарної цінової пропозиції – воно не зможе витримати конкуренції. Програма ЄБРР з просування експорту покликана допомогти вирішити компаніям такі завдання», – сказала менеджер Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні.

####
ЄБРР (www.ebrd.com) є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. Станом на 1 травня 2015 року Банк узяв на себе зобов'язання щодо надання сукупної суми в 11 млрд. євро для 345 проектів у країні. ЄБРР, який належить 64 країнам і двом міжнародним організаціям, підтримує розвиток ринкової економіки та демократії.
Грантову підтримку малому і середньому бізнесу в Україні ЄБРР надає з 2010 року.
Статьи в разделе

Выставка-Форум «Корпоративные события 2018»

17-19 августа в 75 павильоне ВДНХ пройдет Выставка-Форум «Корпоративные События 2018».
«Корпоративные события 2018» – это ключевое мероприятие event-индустрии, которое объединяет организаторов, подрядчиков, представителей площадок и корпоративных заказчиков. Главной целью Выставки-Форума является знакомство и общение специалистов event-отрасли для дальнейшего сотрудничества, поиска новых подходов к решению профессиональных задач и развитие event-рынка в России.

Бриллиантовая свита черного оникса

26 октября 2017 года ювелирная компания Goldmag выставила на продажу оригинальный комплект ювелирных украшений из золота 750 пробы. В комплект входят кольцо и серьги, выполненные из золота классического цвета.

На каву до Львова. Компания «Велес» посетила фестиваль кофе

22 сентября на Lviv Coffee Festival впервые побывали представители компании «Велес».

Студенты предложат проекты школ на стальном каркасе строительным компаниям

Ежегодный международный конкурс студенческих работ по архитектурно-строительному проектированию Steel2Real-18 состоится в третий раз. Организатором выступает Ассоциация развития стального строительства (АРСС). К участию приглашаются бакалавры/магистры и выпускники (не ранее 2016 года) архитектурно-строительных специальностей.

Выбираем стильные атрибуты для своего эксклюзивного образа

Ничто не сможет лучше изложить о своем обладателе, чем высококачественные, презентабельные, надежные, подобранные со вкусом аксессуары. Они подчеркивают изящность и утонченность владельца, и выгодно выделяют его из окружающих людей. Современная мода стабильно развивается, выпуская в свет новейшие изобретение с изумительными дизайнерскими решениями.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов