Етьєна Буке призначено Генеральним директором Dow Seeds EuropeСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает

Етьєна Буке призначено Генеральним директором Dow Seeds EuropeПочинаючи із червня 2016 року Етьєн Буке (Etienne Bouquet) працюватиме Генеральним директором Dow Seeds Europe. У цій ролі він забезпечуватиме контроль за подальшим розвитком підрозділу Dow AgroSciences із виробництва та постачання насіння в регіоні, зокрема, високоприбуткових культур, спеціально створених для європейських ґрунтів із урахуванням особливостей клімату.
Буке приєднався до Dow AgroSciences в 1996 році, а з насіннєвим брендом компанії почав працювати у 2005 році. Він супроводжував запуск бренду Dow Seeds в 2008 році, обіймав низку посад у штаб-квартирі компанії Dow AgroSciences в Індіанаполісі (США). У серпні 2014 року переїхав до Європи й очолив маркетинговий відділ підрозділу насіння соняшника та кукурудзи Dow в регіоні.
«Ми стали міцним підприємством в Західній Європі разом із нашими партнерами у Франції та Німеччині, ‒ зазначає Буке. ‒ Тепер ми зацікавлені в поглибленні співробітництва з фермерами Східної Європи. У Росії та Україні ми знаходимось серед лідерів на ринку гібридів соняшника із високим вмістом олеїнової кислоти. Ми вважаємо, що наші пропозиції ріпака та кукурудзи також сприятимуть зростанню доходів і розвитку бізнесу фермерів у регіоні загалом».
Буке підзвітний П'єру Флі Сент-Марі (Pierre Flye Sainte Marie), віце-президенту Dow AgroSciences на території EMEA та в Тихоокеанському регіоні.
Його попередник Брайан Файф (Brian Fife), який працював на цій посаді в Dow Seeds Europe протягом двох років, повернувся до США, де почав кар'єру міжнародного фінансового директора Dow AgroSciences.Про Dow Seeds Europe
Dow Seeds Europe є підрозділом із виробництва та постачання насіння компанії Dow AgroSciences – одного з найбільших у світі підприємств, що спеціалізуються на сільськогосподарському насінні та засобах для захисту рослин. Заснований у 2008 році зі штаб-квартирою в Раштаті (Німеччина), він має селекційні станції та демо-поля у Франції, Угорщині, Румунії, Україні та Росії. У штаті 9 тис. працівників, дохід материнської компанії оцінено в $7,3 млрд. Використовуючи глобальний спектр знань і технології, Dow Seeds Europe орієнтований на збільшення врожаїв сільськогосподарських культур завдяки високій врожайності та найкращій якості гібридів. На сьогодні компанія демонструє найдинамічніше зростання на ринку насіння.
Статьи в разделе

Выставка-Форум «Корпоративные события 2018»

17-19 августа в 75 павильоне ВДНХ пройдет Выставка-Форум «Корпоративные События 2018».
«Корпоративные события 2018» – это ключевое мероприятие event-индустрии, которое объединяет организаторов, подрядчиков, представителей площадок и корпоративных заказчиков. Главной целью Выставки-Форума является знакомство и общение специалистов event-отрасли для дальнейшего сотрудничества, поиска новых подходов к решению профессиональных задач и развитие event-рынка в России.

Бриллиантовая свита черного оникса

26 октября 2017 года ювелирная компания Goldmag выставила на продажу оригинальный комплект ювелирных украшений из золота 750 пробы. В комплект входят кольцо и серьги, выполненные из золота классического цвета.

На каву до Львова. Компания «Велес» посетила фестиваль кофе

22 сентября на Lviv Coffee Festival впервые побывали представители компании «Велес».

Студенты предложат проекты школ на стальном каркасе строительным компаниям

Ежегодный международный конкурс студенческих работ по архитектурно-строительному проектированию Steel2Real-18 состоится в третий раз. Организатором выступает Ассоциация развития стального строительства (АРСС). К участию приглашаются бакалавры/магистры и выпускники (не ранее 2016 года) архитектурно-строительных специальностей.

Выбираем стильные атрибуты для своего эксклюзивного образа

Ничто не сможет лучше изложить о своем обладателе, чем высококачественные, презентабельные, надежные, подобранные со вкусом аксессуары. Они подчеркивают изящность и утонченность владельца, и выгодно выделяют его из окружающих людей. Современная мода стабильно развивается, выпуская в свет новейшие изобретение с изумительными дизайнерскими решениями.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов