Все, що ви хотіли знати про комп'ютерні ігри, але боялися запитатиСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает

Все, що ви хотіли знати про комп'ютерні ігри, але боялися запитати


Автор: Джері Бері


Міф перший - жорстокі комп'ютерні ігри

Якось так дивно виходить, що кожного разу, коли якийсь нещасний молодий чоловік з психічними проблемами, вирішує піти до школи зі зброєю та постріляти своїх колег та вчителів, заряджені емоціями журналісти з почуттям розповідають про його захоплення комп'ютерними іграми. Потім звучать конкретні назви, які нічого не кажуть широкому загалу, а серед прихильників цифрового задоволення, викликають жалість. Знавці сміються, бо зазвичай називаються, давні (наприклад, Doom, якому близько 20 років), які відіграють стандартну роль цапа відбувайла в розумінні людей, які, щоправда, ніколи ні в що не грали, але щось десь там чули, тому вирішили висловитися. Що найцікавіше, ніхто не аналізує того, що той стривожений молодий чоловік дивився по телевізору, які книжки читав. Ігнорується також той факт, що не вистачає авторитетних досліджень, які аналізували б зв'язок повних крові ігор з убивчими діями гравців.
Так зрештою, жорстокі комп'ютерні ігри чи ні? А є література жорстока? Або відео жорстоке? Важко однозначно відповісти на ці питання, не кинувши всі продукти до однієї корзини. Ну, так само, як книги або твори кіно - комп'ютерні ігри бувають різні. Щороку в продажу з'являються тисячі нових назв, які поділяються на десятки різних видів. Так, частина з них, містять сцени насильства, сексу та кров - але, з іншого боку, вистачає й ігор, в яких основною метою є будівництво процвітаючого міста. Великою популярністю користуються спортивні ігрові світи, такі, як серія FIFA або NBA, є багато добрих, милих та гарних ігор, таких як одягалки, ігри зачіски, принцеси, весілля і т.д. Отже, висновок: узагальнення з приводу ігор дуже образливі і абсолютно різняться з істиною.

Міф другий – ігри – це розвага, яка призводить до отупіння

Безліч прихильників електронних розваг сміються над подібним твердженням, намагаючись знайти джерело такої думки. Тут вчергове ми маємо справу з двома явищами: некомпетентністю та узагальненням. Друге виявляється в дискримінації комп'ютерних ігор за одночасної сліпоти щодо недоліків інших засобів масової інформації. Адже перегляд телевізора (пасивність!) набагато більше отупляє, і разом з тим не дає жодних переваг. Так, як і в літературі, у віртуальному світі ви можете знайти елементи, складні, які стимулюють інтелект поруч з тими, які планувалися, як антистресові розваги. При цьому варто знати, що ігри, наприклад, стрілялки або спортивні досить серйозно розвивають швидкість реакції та тренують рефлекси. Кіно або ТБ так вміють?
У якості прикладу можна навести гру, яка непогано стимулює мислення, легендарний SimCity. Її метою є будівництво міст. Це дуже відповідальне завдання - управління містом - це складна річ, яка вимагає стратегічного мислення та швидкого реагування.

Міф третій - діти не мають грати

Стереотип, який прямо випливає з гріха узагальнення. Варто знати, що ліцензійні ігри мають маркування за віком - ними мають керуватися продавці та батьки при купівлі цього продукту. Потрібно також пам'ятати про те, що, як говорилося вище - багато комп'ютерних ігор для дітей допоможуть дитині розвиватися інтелектуально. Важко іноді зрозуміти батьків, які поширюються про нібито поганий вплив ігор на їх малюків, і в той же час не мають нічого проти їх сидіння цілими годинами наодинці з телевізором (для спокою).

Міф четвертий - ігри для дітей

Міф - протилежність попереднього переконання. Походить безпосередньо з неуцтва - деякі ігри настільки складні та важкі, що діти, звичайно, не знайдуть у них нічого для себе. І навпаки, існують тисячі ігор, створених з думками про найменших.

Міф п'ятий - для ігор потрібна тільки консоль

Це правда, що на консолях грати досить зручно і вийшло чимало хороших шедеврів, та, крім того, не потрібно турбуватися про відповідність конфігурації для запуску електронної забавки, тим не менше, не можна недооцінювати класичний ПК. Класичний настільний комп'ютер має багато переваг: в першу чергу для нього виходять кращі, та більш складні ігри. Серед консольних ігор марно шукати розвиваючі стратегічне мислення або такі, які стимулюють клітини сірої речовини, пригоди. Гри на Playstation чи xbox, зазвичай, сильно спрощені, саме тому вони цінуються у так званих казуальних гравців.

Міф шостий - ліцензійні комп'ютерні ігри коштують дорого

Це правда, свого часу (років десять тому) ігри були дуже дорогими. Сьогодні в цьому питанні все набагато краще - перші видання коштують набагато менше, а крім того, є багато серій, ідея яких спрямована на відновлення на полицях магазинів старих хітів за доступними цінами. З'явилися системи цифрової дистрибуції (тобто ви платите банківським переказом або картою, а гру, отримує у вигляді файлу для скачування на диск), такі як Steam або Origin, які регулярно влаштовують дуже вигідні знижки. Міцне місце в свідомості гравців займає ідея Humble Bundle, тобто збірки ігор, які можна придбати за будь-яку (принаймні, 1 долар) суму, вибираючи при цьому, який відсоток піде видавцям, а який на певну благодійність. Загалом, навіть самі новинки ви зможете придбати, не надмірно дорого. Досить орієнтуватися в знижках та розпродажах.
Статьи в разделе

Почему люди страдают? Потому что человек ушел от Бога. Решение всех проблем человечества - Иисус Христос.

Как сказал один священик: без Бога, ты потерпишь поражение. Даже с Богом, но без духовного воспитания, ты тоже потерпишь поражение. Но спасешься, в ад не пойдешь :), будешь несчастлив, не иметь спасения от от личностных вот этих всех трудностей.
Чтобы человеку получить все благословения, ему нужно пройти десять ступеней духовного воспитания. Вот краткий обзор и их смысл. 1. Человек должен понять, что страдания закончатся, когда человек будет с Богом 24 часа, как дерево в земле, рыба в воде, так и человеку нужно быть с Богом. 2. Для этого нужно каждый день с утра и в течении дня нужно быть сосредоточенным в молитве, на поиске Божьей воли, которая есть спасение верующих (Иоанна 6:39) 3. Дальше - решение всех проблем Ииисус Христос, написано: Я есть путь и жизнь. 4. Если получается третий пункт, то разрушаются дела сатаны в вашей жизни, 5. Появляется уверенность. 6. Меняется сущность. 7. Формируются цели, ценности. 8. Дух Святой начинает действовать в силе. 9. Приходят ответы на молитвы. 10. Человек видит причины болезни и может исцелять их.
Статья. Почему человек страдает?
Библия дает ответ на это. Когда Иисуса Христа спрашивали, Он говорил: вначале было не так. А как было вначале? Вначале Бог cотворил человека по образу Своему. По образу не только внешнему, но и внутреннему. В человеке был Дух Божий, потому что написано: и вдохнул в него дыхание жизни. И в другом месте: Слова, которые говорю Я вам, суть дух и жизнь. В первом человеке жили только Слова Божьи. Бог благословил и дал человеку: работу - возделывай рай, пищу – плоды с дерев и всякая трава сеющая семя, семью - плодитесь и размножайтесь, карьеру - наполняйте землю, власть – владычествуйте над зверями, здоровье – вдохнул дыхание жизни. Но когда сатана сказал, вы будете сами как боги и человек послушал, то Слова Божьи покинули человека и дух мира, как написано: князя господствующего в воздухе, вошел в сердце человека. С этого момента человек оказался на проклятой земле, потому что написано: проклята за тебя земля. Утратив Дух Божий и впустив дух сатаны, человек стал чадом диавола, так и написано: отец ваш диавол и вы хотите исполнять похоти отца вашего. И теперь, впадая в идолопоклонство, человек ищет абсолют, и находится в шести состояниях неверующего. Идолом его жизни стали работа, семья, деньги, власть, все то что и так дано было по благословению. Так как человек не находит в этом абсолютного удовлетворения, у него появляются психические проблемы. За ними следуют ловушки сатаны: алко, нарко, сексуальная и игровая зависимость, которые действуют как таблетка на время, после чего проблема только усугубляется. Дальше приходят физические болезни, затем смерть и человек попадает на суд и далее в ад, почему в ад? Потому что он чадо диавола и идет в дом своего отца. И это не конец, проклятие передается до четвертого рода потомкам, потому что написано: наказываю детей, за вину отцов до четвертого рода. Умные люди ищут спасения в литературе, философии, религии, добрых делах, науке. Но и это не делает человека счастливым.
И поэтому Бог уже в третьей главе Бытия, дает обетование о Спасителе. Он говорит сатане: Семя жены (не Адама) будет поражать тебя в голову. Как это работает? Написано: Ибо слово Божие живо и действенно и острее всякого меча обоюдоострого: оно проникает до разделения души и духа, составов и мозгов и судит помышления и намерения сердечные. (Послание к Евреям 4:12) Бог пришел в Иисусе Христе и Словом, Которое есть дух и жизнь и дыхание жизни, как мы помним, проникает в сердце человека и исцеляет его изнутри, меняет мышление и поступки. Написано: а тем кто принял Его и верующим в Него, дал власть быть чадами Божьими. Как принять Дух Божий? Написано: Се, стою у дверей, и стучу и кто отворит, войду и буду вечерять с ним. И когда человек принимает Христа в сердце, меняется его духовный статус. Вместо шести состояний неверующего, он получает семь благословений. 1) человек становится чадом Божьим. 2)получает водительство Святого Духа. 3)как чадо Божье, получает ответы на молитвы, написано: Если чего попросите во имя Моё, Я то сделаю. 4) Бог даёт власть, как написано: даю вам власть наступать на змей и скорпионов и всю силу вражью. 5) Бог дает ангелов в помощь, написано: Не все ли они суть служебные духи, посылаемые на служение для тех, которые имеют наследовать спасение? 6)человек идёт на небо, потому что написано: со Христом посадил на небесах и верующий в Него, на суд не приходит. 7) человек находится в плане Божьем, потому что, разрушает в этом мире дела диавола.
Вот суть Библии за несколько минут.
Если вам интересно, и вы хотите узнать, как двигаться Святым Духом, пишите в личные сообщения в соц. сетях и получайте 10 уроков духовного воспитания.
Уроки духовного воспитания

Иисус Христос решение всех наших проблем, Путь спасения, уроки духовного воспитания

Типы бруса для возведения деревянных домов и их особенности

Новые методы обработки дерева предоставляют возможность застройщикам возводить экологичные, практичные и сравнительно умеренные по цене дома из природного материала. Особого внимания достоин деревянный брус.

Чому міські ради ігнорують інновації

Депутати низки районних, міських та селищних рад нашої країни досі продовжують приймати рішення шляхом підняття рук та неохоче йдуть на інновації, зокрема впровадження систем електронного голосування. Спробуємо розібратися в основних тому причинах.

Міські ради активно встановлюють системи електронного голосування

Українські програмісти стверджують, що сучасні технології можуть в рази підвищити ефективність роботи місцевої ради і заощадити кошти громади. Як один із ІТ-продуктів, які дозволяють це зробити, називають системи електронного голосування. Ми вирішили дізнатися, чи відповідають ці твердження правді, і наскільки вигідно територіальній громаді впроваджувати системи електронного голосування.

Активизация мошенников на рынке ПВХ-окон

Решив поменять окна в квартире, многие хотят сэкономить или сделать все максимально быстро. Такие желания в целом логичны, но зачастую оборачиваются тем, что люди обращаются к мошенникам вместо проверенных и надежных фирм. Компания «Люкс Окна» расскажет о том, как защититься от мошенничества в сфере заказа и установки металлопластиковых окон.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Василий Небайдужий
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов