Бабу Параску – в президенти!ПолитикаСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Политика

Бабу Параску – в президенти!

Источник: ХайВей | Прочитать на источнике
                                        І


«Бабу Параску – в президенти!» - такий, на перший погляд, фантастичний лозунг може стати основою для переможної президентської кампанії.

Королюк Параска Василівна народилася 1939 року в Заліщицькому районі Тернопільської області. 30 років працювала дояркою, 12 років була на заробітках у Казахстані. Нині мешкає у селі Дорогичiвка. Напередодні Президентських виборів 2004 року багато подорожувала селами центральної та південної України, агітуючи за кандидата в Президенти Віктора Ющенка. Активний учасник "Помаранчевої революції". За участь у цих подіях нагороджена знаком «Гвардія революції» та орденом Княгині Ольги III ступеня.

Баба Параска всім формальним вимогам задовольняє, не має лише вищої освіти, але, як показує практика, для того, щоб сягнути політичного Олімпу, це зовсім необов’язково. Тим більше, може випадково виявитися, що Параска Василівна навчалася у якомусь педінституті, доказом чому буде віднайдений диплом радянського зразка.

Відсутність дипломатичних навичок? Іміджмейкери роблять чудеса: ще кілька років тому чинний прем’єр не міг двох слів зв’язати державною мовою, а нещодавно в Німеччині вражав тамтешніх журналістів цитатами відомих філософів, які декламував майже напам’ять.

Тому цілком логічно, що при великому бажанні баба Параска може перетворитися у Параску Василівну, буде вражати світову спільноту своїми дипломатичними здібностями і претендуватиме на найвищу посаду в державі.

                                                                   ІІ

Політична криза в Україні є. Як би це не заперечували, але вона є і буде аж до президентських виборів.

Опозиціонери розбігаються зі своїх фракцій наче пацюки з корабля, що тоне; біло-сині не показують обіцяного «покращення життя вже сьогодні»; червоні проміняли "Капітал" Маркса на капітал Ахметова, – з подібними настроями Україна підійде до наступних президентських виборів. І хоча крісло президента вже не таке бажане як раніше, за нього розгорнеться запекла боротьба.

Безперечно, чинний президент Віктор Ющенко буде балотуватися. Він прекрасно розуміє, що не переможе, тому що рейтинг його впав наче якір, і впаде ще більше, але відмова від боротьби за посаду президента означала би фактично «зраду Майдану».

Кучма, при якому вбивали журналістів, не було свободи слова і відбувалася сила-силенна злодіянь, владарював два терміни, а Ющенко один? Ні, такого не буде! Тому Віктор Андрійович, безперечно, висуне свою кандидатуру.

Тимошенко – ми пам’ятаємо, як горіли у неї очі, коли під час Помаранчевої революції вона била себе в груди і казала: «Я – єдиний представник помаранчевої команди, що не балотувався на президентських виборах!». У цих слів був підтекст, і сприймати його потрібно так: «Наступного шансу я не втрачу!»

І це правильно. Тимошенко розуміє, що Ющенко не переможе. Навіть, якщо вона поступиться на його користь, все-одно помаранчева команда – вже не та: немає Кінаха, немає Мороза, невідомо, скільки депутатів покинуть лави БЮТ і «Нашої України» за наступні кілька років.

Якби Ющенко поступився на користь Тимошенко, Юлія Володимирівна могла би бути реальним претендентом у боротьбі за президентське крісло, але ж цього ні за що не буде. Якщо рейтинг Ющенка впаде навіть до 1%, він все-одно буде балотуватися, заради тих, хто так палко розмахував на Майдані «Таками!» і, надриваючи горло, вигукував його прізвище.

Знаючи дисципліну синьо-білих, логічно припустити, що у них не буде міжусобних воєн. Вони, звичайно, будуть, але на широкий загал не виноситимуться.

Залежить це, в першу чергу, він фінансового натхненника Регіонів Ахметова. Хтозна, чи задовольнятиме Рината Леонідовича роль сірого кардинала, і чи здійснить Віктор Янукович ще одну спробу сісти у президентський трон, на цей раз набагато перспективнішу.

Комуністи і соціалісти після того як потрапили під біло-синє сяйво, безумовно, втрачають свій рейтинг. Соціалісти дрібняться на СПУ, «Народну самооборону», комуністи з часом втрачають свій електорат – тих, хто так запекло будував комунізм, і хто ще не зневірився у справі великого Леніна.

Вітренко, Богословська – харизматичні фігури, але їх прихильників все-одно буде замало.

Луценко? Наступні кілька років він або проведе у в’язниці, або складе непогану конкуренцію згаданим особам, але все-одно до Януковича чи Тимошенко йому буде далеко.

Таким чином, виокремлюється Ющенко, який не переможе, але й не відступиться, Тимошенко, яка би, можливо, перемогла при блокуванні з Ющенком (чого, однак, не буде), і один з синьо-білих, що буде найвірогіднішим кандидатом на пост наступного президента України.

М’яко кажучи, не найкращі перспективи для помаранчевих.

                                                                   ІІІ

Уявімо, що тоне корабель.

Методика мозкового штурму полягає у наступному: збирається команда і пропонує абсолютно всі ідеї, що спадають на думку. Серед них можуть бути і шалені, наприклад, вийняти себе з води за волосся.

Трагізм помаранчевих полягає не лише в тому, що їх корабель тоне, а й в тому, що з нього тікають пацюки.

Тому, аби отримати реальний шанс на перемогу, їм потрібна неординарна особа, безперечно, помаранчевої орієнтації, яка була би прийнятною як для прихильників Ющенка, так і для тимошенківців, і частково для електорату синьо-білих…

Баба Параска – знайома кожному українцю. У її патріотичному світогляді мало хто сумнівається, за нею не стоїть ніякого капіталу, він, звичайно, з’явиться, але буде дуже затьмареним.

А найголовніше: Параска Королюк – представник народу, при чому, вона не прийшла ні бізнесу, ні з в’язниці, вона – типовий український пенсіонер, що все життя працював і як ніхто знає проблеми українського люду.

Можливо, при блокуванні з Ющенком та Тимошенко вона була би найприйнятнішою кандидатурою. Варто наголосити, що мова ведеться не про Бабу Параску сьогоднішню, а про Параску Василівну, яка може бути після плідної праці іміджмейкерів та політологів.

За неї віддали би голоси пенсіонери, процентаж яких все збільшується серед громадян України. Ті, хто розчарувалися у помаранчевих, але й не перейшли на бік синьо-білих і ще достеменно не вирішили, на чию сторону схилити свою симпатію, змогли би у образі оптимістично налаштованої бабці віднайти нову героїню.

Електорат синьо-білих віддає своїм вождям голос не лише за партійні програми, а й за твердість та дисциплінованість (чого не скажеш про помаранчевих), можливо, в образі баби Параски віднайшов би нового лідера.

Безперечно, помаранчеві приречені на поразку на наступних президентських виборах, їм необхідне неординарне рішення.

Один з таких варіантів – Баба Параска, Королюк Параска Василівна!
Статьи в разделе

Перші особи держави почали масово говорити про справжню демократію

Останнім часом помітно почастішали зустрічі представників влади із засобами масової інформації. Вони спілкуються з журналістами, ходять на різноманітні ток-шоу, дають інтерв’ю, відкрито дебатують із опонентами. Правда, серед коаліціантів найчастіше у ток-шоу світиться мега-демагог Тарас Чорновіл – майстер перекручування та знаходження своєї відповіді на будь-яке питання. Інші просто не справляються зі шквалом критики опозиціонерів. Однак і інші роблять помітні успіхи у сфері спілкування через ЗМІ з народом.

Луценко повторяет "прецедент Тимошенко"

Влада сіє забуття...

З часу проголошення незалежності України ми не мали влади української. Були і уряди, і президенти, „примазані” до ситуації, але по суті з поглядами, сформованими в дусі „одної шостої” планети, або „великой и недилимой”. Далі жовтневого перевороту в нашій історії нічого не бачили й бачити не хотіли - зашорені „Кратним курсом ВКП (б)”. А якщо захищали щось українське, то тільки те, що було у їхніх власних мішках, розміщених на нашій території.

Доминирование

Последние события показывают, что антикризавеки имеют шанс набрать необходимые 300 «бойцов».

Майдану-2 не быть! Не дай себя обмануть

В очередной раз народ пытаются сделать разменной фигурой Украинской политики. Собирая под знаменами «виртуальной» оппозиции не довольных нынешней властью людей, планируется создать образ некоего выбора. Правда, в том, что выбора на самом деле нет.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов