Обласна рада хвора на манію величіПолитикаСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Политика

Обласна рада хвора на манію величі

Источник: ХайВей | Прочитать на источнике


Лепецький – це засіб самоствердження Львівської обласної ради. Така собі нагода мазохістично і позачергово-екстрено пожуритися, що Львівська обласна рада ні на що не впливає. Пожуритися, попіаритися, понаписувати і понаприймати всілякі звернення – і далі ні на що не впливати. Зате вже зі спокійною совістю. Як кажуть, облраді – „зарах” і галочка.
Сказати щось на захист Лепецького – це те саме, що зробити собі харакірі. Бо гору беруть політичні емоції, на які давно страждає галицька квазі-еліта. А от якщо їх прибрати і глянути на проблему Лепецького, то вийде проста річ. Обласна рада багато разів проковтувала не менш двозначні призначення з центру (візьмімо хоча б Василя Рябошапка – на транспортну міліцію або екс-губернатора Сендеги – на газовидобування). Але в випадку з Лепецьким – прорвало. Хоча це прізвище навіть журналістам нічого не казало – якби його не назвали представником репресивних часів Кучми-Медведчука. Так його номінують підприємці. Точніше конкретно взятий підприємець – Ярослав Рущишин, власник ТзОВ „Троттола”. Оскільки Рущишин є значним співфінансистом „Нашої України”, то за звичними, ще кучмівськими традиціями, на захист бізнесмена виступила та політична сила, яка має честь мати справу з ним. Так було тоді – так є й зараз. Отже, з подачі Рущишина тема податківця Лепецького стала топ-конфліктом останніх тижнів. Дарма, що прямим керівником новопризначеного Лепецького є Віталій Хилюк – друг і побратим нашоукраїнського губернатора Олійника.

На загал – нічого дивного. Все цілком логічно і справедливо. Якщо в поважних бізнесменів є гострі претензії до податківця Лепецького, то їхній прямий обовязок – уголос оприлюднити свою протестну позицію. Це і зробила Львівська міська рада, яка на вимогу фракції „Наша Україна” прийняла критичну заяву щодо одіозного призначення в ДПА. Чітку позицію зайняв і Комітет підприємців Львівщини, який також почасти перебуває під покровом „нашоукраїнців”. Коли ж підприємці побачили, що їх у Києві не чують (о наївні!), то, очевидно, саме через це довелося піти на перевірені ажіотажні кроки. Екстрена, позачергова, алярмова сесія Львівської обласної ради зібралася під лякливим титулом „повернення кучмівських кадрів”. Що б досі не говорив обласний спікер Мирослав Сеник про конструктивність обласної ради і її плідну роботу – пятничне засідання відкинуло облраду в ті часи, коли вона могла тільки те й робити, що гавкати на караван. Тоді, за Сендака і Кучми, це було принаймні зрозуміло, адже всі навколо усвідомлювали, що живемо ми в часи режиму. Тому-то й безпомічною виглядає позиція облради зараз – в умовах, коли кумир Майдану Віктор Ющенко власноруч дав владу Віктору Януковичу, а місцева влада (передовсім львівська) – виявила неабияку толерантність до премєра і його політики. Питання: проти кого гавкаємо?

Більше того, наслідком емоцій стало те, що Львівська обласна рада занедужала на манію величі. В пятницю вся країна дізналася, що, виявляється, всі кадрові призначення мало не на всі виконавчі посади в області повинні проходити через зал Львівської обласної ради. Видавати бажане за дійсне – це ще одна властивість галичан. Приймаючи відповідні звернення до центральної влади, обласна рада чомусь забула вказати: чого б це з обласною радою мають узгоджуватися кадрові призначення на такі специфічні, галузеві і вертикально підпорядковані сфери, як податкова, правоохоронна і так далі? Що взагалі вимагати від донецьких, якщо наш рідний нашоукраїнець Петро Олійник, ставши губернатором, навіть не порадився з обласними обранцями, коли призначав голів райдержадміністрацій – посадовців, з якими напряму обласна рада має справу! Зрештою, за тією ж логікою облради, губернатор мав би радитися, призначаючи всіх своїх заступників і начальників управлінь. Хіба не так? Тож смішно виглядає облрада в своїх намаганнях нагадати донецьким друзям, що податкові та міліцейські призначення повинні йти через облраду. Похвально, але смішно. Бо тоді обласну раду треба буде перейменувати на дозвільний офіс і вивісити при дверях табличку „Платний”. Наразі ми не живемо в федеративній республіці, і в нас, на жаль, податкова служба, митниця і міліція суворо підпорядковані центру, позаяк є стратегічними службами для життєдіяльності держави. Зі зверненням облради вийшло так, як у класика: Отелло зробив свою справу – Отелло може йти геть. А караван теж іде.
Статьи в разделе

Перші особи держави почали масово говорити про справжню демократію

Останнім часом помітно почастішали зустрічі представників влади із засобами масової інформації. Вони спілкуються з журналістами, ходять на різноманітні ток-шоу, дають інтерв’ю, відкрито дебатують із опонентами. Правда, серед коаліціантів найчастіше у ток-шоу світиться мега-демагог Тарас Чорновіл – майстер перекручування та знаходження своєї відповіді на будь-яке питання. Інші просто не справляються зі шквалом критики опозиціонерів. Однак і інші роблять помітні успіхи у сфері спілкування через ЗМІ з народом.

Луценко повторяет "прецедент Тимошенко"

Влада сіє забуття...

З часу проголошення незалежності України ми не мали влади української. Були і уряди, і президенти, „примазані” до ситуації, але по суті з поглядами, сформованими в дусі „одної шостої” планети, або „великой и недилимой”. Далі жовтневого перевороту в нашій історії нічого не бачили й бачити не хотіли - зашорені „Кратним курсом ВКП (б)”. А якщо захищали щось українське, то тільки те, що було у їхніх власних мішках, розміщених на нашій території.

Доминирование

Последние события показывают, что антикризавеки имеют шанс набрать необходимые 300 «бойцов».

Майдану-2 не быть! Не дай себя обмануть

В очередной раз народ пытаются сделать разменной фигурой Украинской политики. Собирая под знаменами «виртуальной» оппозиции не довольных нынешней властью людей, планируется создать образ некоего выбора. Правда, в том, что выбора на самом деле нет.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов