"Антиконституційний шабаш"?ПолитикаСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Политика

"Антиконституційний шабаш"?

Источник: ХайВей | Прочитать на источнике


Ну що почалося, те про що говорив, писав, і думав – ми повертаємося назад, у часи недалекі із відчуттям великого дежавю. Країна рухається у велике болото, руїну, як забажаєте, але рухається очевидно.Те що Курочкіна замочили так зухвало, це тільки квіточки, те що найбільш-рейтингову передачу на УТ-1, „Толоку” закрили, це те ж тільки початок цензури, а те що це закриття було політично вмотивованим в мене особисто не викликає сумнівів. Бо як кажуть у кулуарах ВР, в ту ніч пан Прутніков, якого поставили на Держтелерадіо провів майже без сну, бо отримав за „Толоку” такого прочухану зверху, що ледь не позбавився своєї посади.

 Те що наїхали на Юру, хоч і бездарно, теж тривожить, якщо так наїзжають на відомого громадського діяча, то ніхто зі звичайних українців не може спати спокійно, бо виходить, що від прокурорівського „безпрєдєлу” в наш час можна врятуватися лише телекамерами і диктофонами журналістів, увага яких звичайному українцю не доступна.

Але найбільше бісить, відвертий цинізм влади, її тиск, відчуття власної безкарності, що без активної протидії громадськості рано чи пізно вильється в диктатуру неважливо кого чи чого, олігархів, криміналу чи Януковича, але в диктатуру.

Диктатура приходить дуже швидко, буває заснеш в одній країні де ніби була демократія, а прокидаєшся в іншій в диктаторській. Найкращий час для приходу диктатури це втома народу від політики, стабільність, і розчарування в політиці.

 З цієї точки зору прихід диктатури може цілком статися в кінці весни, коли антикризовикики наберуть 300 голосів, а остаточно вона утвердитися у вересні – якщо до літа не відбудеться чогось надзвичайно неприємного для влади. Бо літом люди зазвичай політично аморфні, й думають про відпустки, дачі, городи.

Більшість експертів, не дарма заявляють, що з цієї точки зору масові акції протесту як от запланована на 31 квітня, акція „Геть зРаду”, чи Марш на Київ - останній шанс для помаранчевих продемонстурвати їх силу. Як пише у своїй статті на УП, Валерій Писецький: „якщо марш провалиться, то у ПРУ будуть остаточно розв’язані руки. Усім стане ясно, що народ зневірився у своїх вчорашніх кумирах.” А там і до диктатури не далеко. І жити стане краще, жити стане веселіше, з вірою упокращення життя вже завтра, післязавтра, після-післязавтра але аж ніяк не сьогодні.

Найкраще в лапках в ситуації розібрався доктор всіх наук, людина епохи Кучми пан Табачник, хоча навіть Кучма навряд чи дозволив би собі робити такі заяви.

В свою очередь, желание объединенной оппозиции провести митинг, прокомментировал вице-премьер Дмитрий Табачник. По его словам, вчера председателю Верховной Рады Александру Морозу, премьеру Виктору Януковичу и народным депутатам Украины стало известно, "о том антиконституционном шабаше, который определенные политические силы будут пытаться провести в столице Украины в субботу и воскресенье", сообщает пресс-служба Партии регионов.

Стремление оппозиции вице-премьер назвал "тяжким грехом", поскольку оппозиция "пытается нарушить Конституцию". (!!!??? чи не брєд?) Он считает, что это неправильно как с точки зрения политической, так и "с точки зрения верующего человека устраивать в последнюю неделю перед Пасхой" такие мероприятия.

І тут як то кажуть Остапа понесло. Ви тільки вдумайтесь в слова віцепрем’єра! Якщо всілякі табачники, кісельови та їм подібні вважають антиконституційним святе конституційне право людей вийти на протест то тоді справи в української демократії й справді кепські. Спробував би він сказати щось подібне десь в Німеччині чи у Франції – його б одразу відправили у відставку.

І взагалі нашу владу як і опозицію треба змусити боятися нас з вами - народ, суспільство, громади. Влада повинна тремтіти від кожної думки про те що якщо вона щось учворить люди вийдуть на протест, влаштують страйк і не якийсь проплачений пікетик, а загальнонаціональні страйки, страйки студенстькі, шахтарські, підприємницькі, лікарські, освітянські, як це відбувається у нормальних здорових демократичних країнах.

Немає нічого кращого для добробуту людей - ніж налякана влада, тоді вона починає чухатися, підвищувати пенсії, думати про тарифи і різко говорити про демократію, як це вдало підтмітив нещодавно мій колега по ХВ Денис Булгак. Право людей на протест святий грааль будь-якої демократії, більше того в конституційних традиціях багатьох країн як то США, можна віднайти й право людей чинити супротив антинародній владі й режиму не тільки мирними способами.

З іншої сторони не немає нічого гіршого для демократії ніж влада яка відчуває себе безкарною, така влада рано чи пізно втрачає своє людське обличча, і забуває про інтереси і права людини, громадянина – що має бути найвищою цінністю для держави. Нажаль усе з кожним днем нівелюється, нехтується бюрократією, давно вона не отримувала по голові, від власного народу, і може ще рано братися за вила, але принаймні словом і якоюсь позицією варто нагадати цій владі кому вона слугує, і чий вона наймит.

А панові табачнику, і всім іншим невігласам від політики хотілося б нагадати цитати з нашої Конституції. Як от статті:

Стаття 5. Україна є республікою.

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.

Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

Стаття 39. Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування.

Маємо з вами ще одне стратегічне завдання - заставити наших „діячів” визубрити Конституцію, щоб від них як від дошки відскакувало святе право людей вийти на акцію, протесту, мітинг, пікет.

Чим більше і чим частіше їх буде – саме волелюдних, щирих не проплачених віче – тим краще для нас усіх, тим більше ми налякаємо владу. Тільки заради цього не політичних кольорів і гасел, а заради того щоб підтримати право людей на протест, я піду на Майдан версії 2.0, і полякаю владу. А вона не дарма боїться, бо антикризовики чудово розуміють, що всіх не купиш, всі не продадуться. Прийди на Майдан 31 березня і не дай собі замовкнути!
Статьи в разделе

Перші особи держави почали масово говорити про справжню демократію

Останнім часом помітно почастішали зустрічі представників влади із засобами масової інформації. Вони спілкуються з журналістами, ходять на різноманітні ток-шоу, дають інтерв’ю, відкрито дебатують із опонентами. Правда, серед коаліціантів найчастіше у ток-шоу світиться мега-демагог Тарас Чорновіл – майстер перекручування та знаходження своєї відповіді на будь-яке питання. Інші просто не справляються зі шквалом критики опозиціонерів. Однак і інші роблять помітні успіхи у сфері спілкування через ЗМІ з народом.

Луценко повторяет "прецедент Тимошенко"

Влада сіє забуття...

З часу проголошення незалежності України ми не мали влади української. Були і уряди, і президенти, „примазані” до ситуації, але по суті з поглядами, сформованими в дусі „одної шостої” планети, або „великой и недилимой”. Далі жовтневого перевороту в нашій історії нічого не бачили й бачити не хотіли - зашорені „Кратним курсом ВКП (б)”. А якщо захищали щось українське, то тільки те, що було у їхніх власних мішках, розміщених на нашій території.

Доминирование

Последние события показывают, что антикризавеки имеют шанс набрать необходимые 300 «бойцов».

Майдану-2 не быть! Не дай себя обмануть

В очередной раз народ пытаются сделать разменной фигурой Украинской политики. Собирая под знаменами «виртуальной» оппозиции не довольных нынешней властью людей, планируется создать образ некоего выбора. Правда, в том, что выбора на самом деле нет.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов