Не треба й втручання Всевишнього...ПолитикаСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Политика

Не треба й втручання Всевишнього...

Источник: ХайВей | Прочитать на источнике


Бог як хоче наказати, то забирає розум. Але бувають випадки, коли втручання Всевишнього абсолютно не потрібне. Часто це чітко видно в найпопулярнішій телепередачі „Свобода слова”. Це здорово, що така передача існує, хоча не виключено, що й над нею вже згущаються хмари.
Не дай Бог, її спіткає для „Толоки”, або під тиском „руководящої й направляючої”, (тенденція до появи такої, а може й конституційного затвердження як єдиної і найправильнішої, вже явно висвітлюються), буде змінено її формат чи традиції. Бо ж дуже показово, що практично ні разу представники правлячої коаліції своїми виступами не прибавили рейтингу ні собі особисто, ні своїй політичній силі. Навпаки, - завжди втрачають.

Не вміють аргументовано переконати аудиторію? Нема кому? Чому ж, є там немало ораторів. Чого варті товариш Бокій чи пан Тарас Чорновіл. Вміють щось сказати, можуть говорити довго, та видно аргументів переконливих ніяк знайти не можуть. (Або їх не існує в природі?). Взяти того ж Бокія. В ніч на 24 березня він не те що й всю коаліцію, - себе захистити не зміг, не сказав нічого вартого уваги й виглядав дуже кумедно в своїй розгубленості й безпорадності.

А Тарасу напевне краще б прізвище поміняти, може й зумів би десяток - два людей загітувати чи переконати в чомусь. Ні він сам, ні його господарі не розуміють, що крім шкоди Тарасові виступи коаліції антинаціональної єдності нічого не приносять. Його ж бо категорично не сприймають прибічники комуністичної фракції коаліції – „бандеровец”, „руховец” і „націоналіст”.

Клеймо, приклеєне ними покійному В”чеславу Чорноволу, висить і на його синові, як би він не відмивався. За те ж не сприймають його прибічники регіоналів та тих же соціалістів. А про електорат національно - демократичних сил вже й говорити не приходиться. Бо ж знають люди, що в одній шерезі з ним стоять Левченко з Луганська, Кисельов з кримського колгоспу, різні там „пісуарники” та Калашников з кулаками - довбнями. До речі, де ж ото величезне досьє, котре Тарас зібрав на Калашникова, та чому ще не склав депутатського мандата – Калашников не виключений ні з коаліції, ні з партії?

А чого варті спомини по „важкий тупий предмет” та „акумулятори”! Ото ж і виходить, що чим більше „засвічується” пан Тарас, тим нижче рейтинг регіоналів. Та господарі його цього не розуміють і без втручання Всевишнього. Розуміє це він сам? Може й розуміє, Бог напевно ще не все забрав, але, здається, він просто старанно відпрацьовує чи то виплачений аванс, чи майбутню зарплату. Тому й говорить так, що ніхто не може второпати що й до чого, напевно й сам не знає про що мову веде та до якого висновку прийде через хвилину - другу свого монологу.

Але спасибі Савику Шустеру - кожному дає показати себе у всій красі.

Мені дуже імпонує його манера ведення цієї передачі. Він як суддя найвищої категорії на футбольному полі присутній, тримає під контролем весь процес, але його майже не помітно. Кожен повною мірою має можливість себе розкрити, і без мікроскопа видно, присутнє втручання Всевишнього чи ні. Але найважливіше, що ця передача яскраво висвітлює політичні тенденції, які існують в нашому суспільстві.

Яскравим свідченням цього є графіки з різнобарвними лініями. Часто, дуже часто вони сходяться у найвищих точках під час аргументованих виступів представників опозиції. І щось не спостерігав, щоб єднався електорат різних політичних уподобань і регіонів держави, коли про щось розповідають представники „святої трійці” „більшовиків”, а в останній передачі й четвертого „кобилі хвоста”.
Статьи в разделе

Перші особи держави почали масово говорити про справжню демократію

Останнім часом помітно почастішали зустрічі представників влади із засобами масової інформації. Вони спілкуються з журналістами, ходять на різноманітні ток-шоу, дають інтерв’ю, відкрито дебатують із опонентами. Правда, серед коаліціантів найчастіше у ток-шоу світиться мега-демагог Тарас Чорновіл – майстер перекручування та знаходження своєї відповіді на будь-яке питання. Інші просто не справляються зі шквалом критики опозиціонерів. Однак і інші роблять помітні успіхи у сфері спілкування через ЗМІ з народом.

Луценко повторяет "прецедент Тимошенко"

Влада сіє забуття...

З часу проголошення незалежності України ми не мали влади української. Були і уряди, і президенти, „примазані” до ситуації, але по суті з поглядами, сформованими в дусі „одної шостої” планети, або „великой и недилимой”. Далі жовтневого перевороту в нашій історії нічого не бачили й бачити не хотіли - зашорені „Кратним курсом ВКП (б)”. А якщо захищали щось українське, то тільки те, що було у їхніх власних мішках, розміщених на нашій території.

Доминирование

Последние события показывают, что антикризавеки имеют шанс набрать необходимые 300 «бойцов».

Майдану-2 не быть! Не дай себя обмануть

В очередной раз народ пытаются сделать разменной фигурой Украинской политики. Собирая под знаменами «виртуальной» оппозиции не довольных нынешней властью людей, планируется создать образ некоего выбора. Правда, в том, что выбора на самом деле нет.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов