То ж яка партія винна в теперішньому стані нашої країни?ПолитикаСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Политика

То ж яка партія винна в теперішньому стані нашої країни?

Источник: ХайВей | Прочитать на источнике


То ж яка партія винна в теперішньому стані нашої країни? Як важко стало жити на Україні…Скільки несправедливості, здирництва, хабарництва терпить простий люд нашої держави? Який проміжок часу потрібен, для значного покращення стану України в усіх сферах діяльності? І яка партія виведе з економічної кризи нашу державу, яка погрузла в багнюці від діяльності політичних сил?
Насамперед, потрібно визначити політичні партіїї, які б мали вплив на ситуацію в нашій державі. Взагалі їх небагато, всього-навсього три: «Партія регіонів», «БЮТ», «Наша Україна». Дивлячись на першу партію, я сміло можу сказати, що у неї всі козирні карти в руках, а весь «залишок» - в інших двох партіях. Але суть не в козирях, а в змозі допомогти Україні, щоб вийти з такого становища. То хто ж реально може допомогти нашій державі з даних політичних партій? Цієї відповіді я попросив у громадян України. Вона була такою:

1 Партія регіонів 36%

2 БЮТ 30%

3 Наша Україна 21%

4 Не визначилось 13%

* опитування складена на основі 100 опитуваних в м. Харкові

З таблиці видно, що відставання опонентів не дуже значне. Так що «залишок» може показати себе на всю! Але питання стоїть зовсім по іншому: Хто довів нашу країну до такого стану? Звичайно, відповідь кожної партії буде такою: "ЦЕ-НЕ МИ!!!". А хто ж тоді? Ми - простий люд?... Якщо не ті, і не інші, то - хто?

А тепер вернемось в минуле… Чи не було представників тих чи інших партій на чолі минулої влади, враховуючи всі часи незалежності? Чи не впливали вони на майбутнє держави? І тут ми бачимо відповідь, яка полягає в тому, що невинних партій в цій ситуації просто немає! Всі ці три партії, винні в теперішньому стані нашої країни! Хтось більше-хтось менше, але всерівно-винні! Замість того, щоб виправляти ситуацію, вони її тільки загострюють! Країна, народ розвалюється на очах, а партії все ділять! Байдужість до проблем країни, ненажерливість до влади-ось їхні основні закони…Замість того, щоб додати до казни, всі стараються якнайбільше відшкребти від неї!

То яке ж майбутнє чекає на нас? Відповідь проста: не краще! І не потрібно вірити, їхнім простим балачкам про краще… Ми вже і так побачили те «краще» за ці роки незалежності!

Нам остогидло бачити ваші бійки в Верховній Раді, ваші липові прожиткові мінімуми, які не відповідають дійсності (наприклад студент, який живе на 35% прожиткового мінімума)!!! Подивіться не на папери, а на реальні данні! Подивіться на людей!!!....

Наша країна знаходиться в скрутному положенні… Для його вирішення потрібні дії багатьох партій! Я не просто так наводив дані таблиці…Я хотів довести те, що надія народу на ці три партії майже однакова! Об`єднайте ж свої зусилля! Не боріться за мовне питання, а боріться за нормальні умови життя теперішнього українця! Я розумію, що об`єднати зусилля буде дуже складно… Але все-таки реально!

Ми - одна країна! Ми повинні діяти як одне ціле! Тільки разом ми вирішимо всі наболівші проблеми, і покращимо стан нашої країни! Тільки разом нас чекає покращення і омріяне майбутнє, яке дуже необхідне в подальшому розвитку нашої держави, і в подальшому розвитку кожного українця в цілому!
Статьи в разделе

Перші особи держави почали масово говорити про справжню демократію

Останнім часом помітно почастішали зустрічі представників влади із засобами масової інформації. Вони спілкуються з журналістами, ходять на різноманітні ток-шоу, дають інтерв’ю, відкрито дебатують із опонентами. Правда, серед коаліціантів найчастіше у ток-шоу світиться мега-демагог Тарас Чорновіл – майстер перекручування та знаходження своєї відповіді на будь-яке питання. Інші просто не справляються зі шквалом критики опозиціонерів. Однак і інші роблять помітні успіхи у сфері спілкування через ЗМІ з народом.

Луценко повторяет "прецедент Тимошенко"

Влада сіє забуття...

З часу проголошення незалежності України ми не мали влади української. Були і уряди, і президенти, „примазані” до ситуації, але по суті з поглядами, сформованими в дусі „одної шостої” планети, або „великой и недилимой”. Далі жовтневого перевороту в нашій історії нічого не бачили й бачити не хотіли - зашорені „Кратним курсом ВКП (б)”. А якщо захищали щось українське, то тільки те, що було у їхніх власних мішках, розміщених на нашій території.

Доминирование

Последние события показывают, что антикризавеки имеют шанс набрать необходимые 300 «бойцов».

Майдану-2 не быть! Не дай себя обмануть

В очередной раз народ пытаются сделать разменной фигурой Украинской политики. Собирая под знаменами «виртуальной» оппозиции не довольных нынешней властью людей, планируется создать образ некоего выбора. Правда, в том, что выбора на самом деле нет.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов