Перші особи держави почали масово говорити про справжню демократіюПолитикаСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Политика

Перші особи держави почали масово говорити про справжню демократію

Источник: ХайВей | Прочитать на источнике


Останнім часом помітно почастішали зустрічі представників влади із засобами масової інформації. Вони спілкуються з журналістами, ходять на різноманітні ток-шоу, дають інтерв’ю, відкрито дебатують із опонентами. Правда, серед коаліціантів найчастіше у ток-шоу світиться мега-демагог Тарас Чорновіл – майстер перекручування та знаходження своєї відповіді на будь-яке питання. Інші просто не справляються зі шквалом критики опозиціонерів. Однак і інші роблять помітні успіхи у сфері спілкування через ЗМІ з народом.
Нещодавно пан Янукович чи не вперше за всю історію зустрівся із журналістами з усієї України. Навіть на чай їх запросив та на гітарі зіграв. Ну а понеділок, 26 березня видався днем ексклюзивних інтерв’ю із першими особами держави. Майже одночасно, ввечері, на різних каналах Віктор Янукович та Олександр Мороз розповідали про своє бачення ситуації в країні.

Прем’єр-міністр, наприклад, розповідав про те, як процвітає демократія на Україні. До речі, це у них досить помітна особливість стала – розповідати про демократію. Ганна Герман кричить, що коаліції та Партії регіонів в тому числі погані дяді заважають будувати демократію. Раїса Богатирьова по-справжньому радіє становленню реального демократичного режиму. Пан Чорновіл, як тількиє можливість, робить закиди в сторону опозиції, що вони руйнують засади демократизму в Україні.

От і Віктор Янукович вчора поінформував суспільство, що теперішня система влади – найдемократичніша за усі часи.

„Коли ми з Віктором Андрійовичем працювали ще за тої влади (за кучмізму), ми усі розуміли, що систему варто міняти. Сьогодні ми її змінили. Вона є найдемократичнішою. Ми жодним чином не ущемили права Президента. Вже 3 місяці працює Закон Про Кабмін, а Президент його навіть не відчуває”.

Сенсація! Закон України Про Кабінет Міністрів жодним чином не обмежує повноважень Президента України! І це при тому, що закон чітко дає зрозуміти, що Президент фактично остаточно випадає з системи владного трикутника.

Забув Янукович, що в результаті цього Закону призначення Прем’єр-міністра України фактично не залежатиме від Президента України. Адже в разі невнесення Президентом України кандидатури Прем’єра у строк, визначений Конституцією України, подання про призначення на зазначену посаду вносить до Верховної Ради України коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді України. Закон про Кабінет Міністрів України особливо загострив проблему взаємовідносин Президента України та Парламенту, а точніше коаліції.

Забув Віктор Федорович, що Президент України фактично втрачає контроль над міністрами закордонних справ та оборони. У разі невнесення Президентом України до Верховної Ради України кандидатур на посади міністра оборони чи міністра закордонних справ у 15-ти денний строк, подання про призначення на відповідні посади вносить до Верховної Ради України коаліція.

Президент навіть на прийняття Програми діяльності уряду не може жодним чином вплинути, адже приймається вона у вигляді постанови. Тож вето на неї накласти не можна, а жодних важелів для відставки уряду майже не існує.

Оце справжня демократія! Справжня система стримувань і противаг.

На підтвердження цих слів, спікер парламенту Олександр Мороз знову ж таки вчора в ексклюзивному інтерв’ю з Савком Шустером заявив про ефективність сучасної моделі влади в Україні. На думку Мороза, Віктор Ющенко й надалі виступає балансиром між гілками влади, має важливі функції і виступає гарантом Конституції. Ну а щодо питання про непередбачуваний перехід соціалістів до команди, яку вони раніше звинувачували в бандитизмі, і таким чином відбувся обман суспільства, Сан Санич дав гідну відповідь:

„Не суспільство обманули, а обманулись політики. В цьому випадку варто розрізняти інтереси суспільства та інтереси політиків”.

Вище керівництво держави, виявляється, відрізняє інтереси свого народу від власних. Мовляв, політики спочатку власні інтереси забезпечать, а потім, якщо вистачить натхнення, і про народ подумають. Таким чином, Мороз таки зізнався, що влада не представляє інтереси суспільства, а представляє інтереси політиків. Можливо це промовка, або Сан Санич сказав дещо не те, що хотів, але вустами спікера була сказана істина, що характеризує специфіку української політики. Суспільство саме за себе – влада сама за себе. Так виглядає модель відносин української влади із своїми виборцями. В нашій державі кожен мусить навчитися виживати, тому що на допомогу „зверху” сподіватися не варто.

Занадто багато у політиків справ, щоб вони ще й про народ думали.
Статьи в разделе

Луценко повторяет "прецедент Тимошенко"

Влада сіє забуття...

З часу проголошення незалежності України ми не мали влади української. Були і уряди, і президенти, „примазані” до ситуації, але по суті з поглядами, сформованими в дусі „одної шостої” планети, або „великой и недилимой”. Далі жовтневого перевороту в нашій історії нічого не бачили й бачити не хотіли - зашорені „Кратним курсом ВКП (б)”. А якщо захищали щось українське, то тільки те, що було у їхніх власних мішках, розміщених на нашій території.

Доминирование

Последние события показывают, что антикризавеки имеют шанс набрать необходимые 300 «бойцов».

Майдану-2 не быть! Не дай себя обмануть

В очередной раз народ пытаются сделать разменной фигурой Украинской политики. Собирая под знаменами «виртуальной» оппозиции не довольных нынешней властью людей, планируется создать образ некоего выбора. Правда, в том, что выбора на самом деле нет.

"Антиконституційний шабаш"?

Ну що почалося, те про що говорив, писав, і думав – ми повертаємося назад, у часи недалекі із відчуттям великого дежавю. Країна рухається у велике болото, руїну, як забажаєте, але рухається очевидно.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов