У Сумах через мороз не працюють банкоматиЭкономикаСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Экономика

У Сумах через мороз не працюють банкомати

Источник: ХайВей | Прочитать на источнике


— Пенсію на картку я почала отримувати нещодавно. Кілька днів тому пішла до банкомату, щоб зняти гроші. Однак замість очікуваних двохсот гривень отримала назад лише картку. На чеку написало, що гроші знято, а на екрані висвітилося ”технічна несправність”, — розповідає 72-річна пенсіонерка з міста Суми Зінаїда Федосіївна.
25-річний фотограф Анатолій Редисов із дружиною мають традицію — щороку на 23 лютого та 8 березня замовляють вечерю з екзотичних страв у ресторані.


— Напередодні, в середу, я вирушив до банкомату ”Приватбанку”, що в стіні нашого ЦУМу, — каже Анатолій. — Мені саме гроші за роботу перерахувати мали. Уявіть собі, я жодної гривні не отримав. Хоча на екрані писалося, що гроші знято. Я вже не раз чув про такі ситуації, проте захвилювався.


Учора в Сумах було 10 градусів морозу. Минулої середи, коли Редисков намагався зняти гроші, було мінус 19.


— Банкомати вийшли з ладу через мороз, — пояснює начальник роздрібного індивідуального бізнесу сумської філії ”Приватбанку” Костянтин Грім.


За його словами, в інструкціях із використання банкоматів пишуть, що навіть п’ять градусів тепла — критична температура для таких приладів. Якщо на вулиці мороз, сервісні центри не рекомендують ними взагалі користуватися. Деякі банки навіть відключають банкомати у сильні морози.


— Узимку таке трапляється з банкоматами три-чотири рази на день. Замерзають механізми видачі грошей, тобто ролики, які стоять на видачі купюр, — пояснює Грім. — Через збій у механізмі банкомат, наприклад, отримує команду на зняття коштів, а на видачу — ні.


Панікувати не варто, запевняють у ”Приватбанку”.


— Усі операції фіксуються в електронному журналі банкомату, — розказує Костянтин Грім. — Скажімо, через мороз банкомат не видає грошей, хоч на балансі пише, що вони зняті. Тоді слід звернутися до найближчого відділення банку й написати заяву на повернення коштів. Або зателефонувати за вказаним на картці телефоном служби підтримки. Працівники банку перевірять дані в заяві, і гроші вам повернуть обов’язково.


Редисову кошти повернули через кілька годин після того, як він написав заяву. Іноді цей процес може зайняти місяць.


Від примх техніки, що видає готівку, потерпають не лише споживачі, а й банки. На особливостях роботи банкоматів наживаються шахраї.


За словами Гріма, шахраї звертаються до банків і вимагають повернути кошти, які їм начебто не видав банкомат. Іноді, коли банкомат видає купюри, витягують із середини банкноти, залишаючи тільки верхню і нижню. За 40 сек. банкомат забирає гроші назад — так запрограмований на випадок, якщо клієнт забуде взяти гроші. Знята сума повертається на рахунок повністю.


— Але шахраїв зазвичай ми затримуємо, — зауважує Грім. — Наші банкомати обладнані системами відеоспостереження.


Банкомати в Сумах лагодить бригада інженерів. Костянтин Грім зазначає, що виходити з ладу машини для видачі готівки можуть не тільки на морозі, а й через спеку. Особливо коли на чутливий механізм для видачі готівки потрапляють прямі сонячні промені.


http://gpu.ua/index.php?&id=151845&rid=15
Статьи в разделе

Банк «АГРОПРОМКРЕДИТ» отметил День города в Барнауле уроками финансовой грамотности

Банк «АГРОПРОМКРЕДИТ» отметил вместе с жителями Барнаула День города.

Сотрудничество с Национальным архитектурным фондом

В адрес президента ОАО «ФОНДСЕРВИСБАНК» А.Д. Воловника пришло благодарственное письмо от председателя правления «Национального архитектурного фонда» В.М. Абрамсона.

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ
КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2011 РОКУ
повідомлення управління статистики
у Кіцманському районі

Игроки рынка электронных платежей просят ввести комиссию на прием платежей по госуслугам

Игроки рынка электронной коммерции предлагают ввести комиссию на оплату государственных услуг через терминалы и системы электронных платежей. Данную возможность они обсудят на встрече с представителями Федерального казначейства в конце августа, - сообщает газета РБК daily.

Подведены итоги встречи экономистов

Подведены итоги встречи экономистов в рамках ежегодных осенних встреч экономического форума по дорожной, строительной и спецтехнике Урало-Сибирского региона. Эксперты отметили, что в в Poccии в целом и в регионах в частности, в пocлeднee вpeмя мeняeтcя oтнoшeниe к гpyзoвикaм и cпeцтexникe из Kитaя. Естественно, главной причиной этого становится всё более xopoшee кaчecтвo китaйcкoй cтpoитeльнoй тexники.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов