Запорука вічної молодості!Здоровье и красотаСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Здоровье и красота

Запорука вічної молодості!

Источник: ХайВей | Прочитать на источнике


Запорука вічної молодості! Чи хочеться Вам бути молодим і здоровим, приваблювати оточуючих своєю енергійністю і оптимізмом? Чи подобається Вам бути активним і життєрадісним, на залежати від хвороб і слабкостей свого тіла?Знаю, мені теж хочеться. І зараз, і через 20 років теж хотітиметься! Не бачити, як шкіра остаточно вкриється зморшками, не відчувати кволості і невпевненості, не пити помічного зілля для серця і печінки...Не сивіти, врешті-решт!Добре б мати пігулку, нехай навіть і дуже дорогу, нехай навіть і не для всіх, яка дозволила б продовжувати насолоджуватись життям на повну катушку. Довго-довго! Мрії здійснюються...


Сиділа я щойно на лєкції з імунології. Слухати було особливо нічого, сижу собі, читаю якусь книжечку... А мова йшла про відновлення функції організму за допомогою стовбурових клітин. Хто не знає, пояснюю. Зараз використовуються стовбурові клітини двох типів - з донорського кісткового мозку ( для лікування захворювань крові) і ембріональні, тобто абортивні. Ці клітини є недиференційованими, і в організмі хворого можуть дозрівати, розвиватисьі відновлювати будову і функції хворих чи ампутованих органів. Офіційно ця технологія перебуває у стадії розробки, потребує величезної кількості додаткових досліджень і перевірок. А реально ембріональні клітини і тканини вже використовуються для реабілітації важкохворих та для омолодження дужезаможніх. Звичайно, за великі гроші.

Не буду торкатись тут питання моральності абортів як таких, і тим більше (не)припустимості використання клітин людських ембріонів в терапії. Ця проблема дуже складна та неоднозначна і дискусія може тривати безкінечно. Цю тему я підніму колись пізніше. Просто скажу, що це дісно є, що банки абортивних матеріалів реально існують і що процедуру "омолодження стовбуровими клітинами" можна пройти навіть в Україні.


Так от, про лекцію. До речі, мені щойно позвонила однокурсниця і сказала, що там була перекличка. Я знов "попала"...Не буду тут також піднімати тему права на вільне відвідування лекцій.


І обговорювали ми, значить, проблему імунної відповіді на ці стовбурові клітини. Тобто, при введенні в організм пацієнта ( чи кандидата на омолодження)ембріональні клітини можуть розпізнаватись як чужорідні, відторгатись і викликати всякі набажані реакції.


І тут з першої парти піднімається розумниця-студентка, з тих, що завжди сидять попереду і посміхаються викладачам, і штовхає таку фразу:


" Цю проблему можна легко вирішити за допомогою самодонорства. Наприклад, якщо до лікарні прийде вагітна жінка, котра зараз не хоче мати дитину, їй зроблять аборт. І якщо вона матиме достатньо грошей, то ембріональні тканини можна помістити у спеціальний банк,а при потребі використати для трансплантації в її ж організм."
І слава Богу, подумала я. Що досі не розроблено. У нас. Поки що.


А то мені зразу уявились гламурні дівчатка, котрі просять свого парубка зробити їм ембріончика, щоб лікуватись на старості літ. Десь років під сорок. Ну, і обличчя омолоджувати, ясна річ!


А ще уявились (коли, звичайно, законодавство буде достатньо розробленим) спеціальні павільйони, де тримають намовлят. Ну, в сенсі, якщо у когось, трапиться, скажімо, опік...Ну, Ви розумієте, щоб шкіру було звідки пересаджувати.


Довелось вибігти в туалет. А то мало не знудило!


До чого ж, врешті-решт, наука дійде?


Ну от, а тепер будуть проблеми із заліком...
Статьи в разделе

Всемирный день сердца – 30 сентября

«Один мир, один дом, одно сердце» – под таким девизом в этом году проходит Всемирный День Сердца. Цель мероприятия – привлечь внимание людей к своему здоровью, рассказать о профилактике, причинах сердечно-сосудистых заболеваний, донести до граждан, что диагноз – не приговор и противостоять болезни вправе каждый.

шопинг в интернете

шопинг в интернете

Современная наука вносит свои инновации в лечении хронического простатита

Мне 23 года. Обратился к врачу с подозрением на эректильную дисфункцию. Мне поставили диагноз - хронический простатит. Чем он грозит для моего здоровья, и как можно наиболее быстро и эффективно его излечить?» - с таким вопросом я столкнулся на одном из урологических форумах сети Интернет. И именно эта проблема подтолкнула меня на идею написать следующую статью.

Для беременных

Дорогие друзья!
Мы открываем новую страничку в нашей жизни – Тренинги «От зачатия до года»!!!
Программы наших Курсов для беременных предлагают несколько вариантов занятий по подготовке к родам Вас и вашей семьи:
• Полный курс «От зачатия к родам» рассчитан на 6 занятий (по 2 часа по выходным дням);
• Экспресс-курс подготовки к родам – та же программа, в сокращенном варианте 4 занятия (по 2 часа по выходным дням) ;
• Мини-курс – рассчитан на женщин находящихся в третьем триместре беременности – 2 занятия (по 2 часа по выходным дням)
Старт курса – 9 апреля 2011 года!!!
Курс включает следующие темы:
1. Психология беременности
2. Внутриутробное развитие – что важно знать
3. Этапы внутриутробного развития
4. Рождение
5. Младенчество и его особенности
6. Развитие ребенка до 3-х лет
Рассчитан на 3 занятия по 2 часа в выходные дни.

Estet Beauty Expo 2009: объединяя профессионалов

Заманчивым предложением этой осени для всех представителей индустрии красоты станет главное профессиональное национальное событие Estet Beauty Expo 2009.

15-17 октября 2009 года в ВЦ «КиевЭкспоПлаза» в рамках Estet Beauty Expo 2009 пройдет 5 выставок, 12 профессиональных и 4 открытых мероприятия.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов