Музика, що зцілюєЗдоровье и красотаСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Здоровье и красота

Музика, що зцілює

Источник: ХайВей | Прочитать на источнике


Ніхто не стане заперечувати, що музика впливає на психіку і здоров`я людини. Класична музика, джаз, рок і поп-музика – всі вони по-своєму впливають на нас. Більше того, сьогодні стає відомо про лікувальні властивості музики, її цілющий вплив на людський організм.


В Англії, Франції, Німеччині, Голландії протягом XX століття було створено центри музичної терапії, завданням яких стало лікування спеціально підібраними мелодіями різноманітних хвороб, починаючи від неврозів і депресії і закінчуючи шлунково-кишковими і серцево-судинними захворюваннями.


Але не всяка музика чудодійно впливає на самопочуття і здоров`я людини. Все залежить від ритму, темпу і самої мелодії.


Нещодавно психіатрами було визнано, що нав`язливі мелодії (сюди можна віднести деякі мелодії поп-музики), здатні самі викликати нервові розлади і галюцинації навіть у психічно здорових людей.


Навпаки, класичні мелодії, що несуть радість, сприяють розширенню судин, нормалізують артеріальний тиск і уповільнюють пульс. А військові марші підвищують тонус м`язів і діють цілюще на нервову систему. Не даремно ж з історії відомо, що грецький лікар Ескулап лікував нервові розлади грою на трубі, інструментом, без якого не обходиться майже жоден військовий марш.


Медичній практиці відомі реальні випадки, коли хворі виліковувались завдяки музиці. Музична терапія допомогла одужати хворому на тинітус німецькому вчителю, який скаржився на шуми, які він ніби-то постійно чув. Насправді було встановлено, що ці шуми симулювала та ділянка головного мозку, де обробляються звукові сигнали. Причини хвороби були не ясні. Ними могли стати як запалення середнього вуха, так і вживання антибіотиків, браку заліза в організмі, або навіть просто стрес. Пройшовши восьмигодинний курс музичної терапії, шуми в голові у хворого повністю зникли. Під час прослуховування музики мозок змушений був розрізняти звукову частоту, що її він симулював, від реальної. Музика допомогла заспокоїти клітини головного мозку, які надсилали фіктивні сигнали.


Крім того, було доведено, що музика стимулює розумові здібності. Це засвідчив експеримент з групою трьохлітніх малюків. Протягом восьми місяців групу дітей навчали співам під акомпанемент фортепіано. Результати були приголомшливими! Діти почали складати пазли і геометричні фігурки, швидше ніж їхні однолітки, а також розв`язували прості арифметичні задачки.


Підвищення розумових здібностей у дітей засвідчив також інший експеримент з музикою Моцарта. До того ж, було виявлено, що музика зальцбурзького генія частіше за все змінює силу звука від голосного до тихого і навпаки – з ритмічністю, яка дорівнює 30 сек., що відповідає основному малюнку наших мозкових хвиль. Виявилось, що музика Моцарта синхронізує праву півкулю нашого головного мозку, яка відповідає за логічне мислення, з лівою напівкулею, яка завідує емоціями. Отже, було встановлено, що музика Моцарта є найблищою до природніх біоритмів людини, так би мовити до „музики нашої душі”.
Статьи в разделе

Всемирный день сердца – 30 сентября

«Один мир, один дом, одно сердце» – под таким девизом в этом году проходит Всемирный День Сердца. Цель мероприятия – привлечь внимание людей к своему здоровью, рассказать о профилактике, причинах сердечно-сосудистых заболеваний, донести до граждан, что диагноз – не приговор и противостоять болезни вправе каждый.

шопинг в интернете

шопинг в интернете

Современная наука вносит свои инновации в лечении хронического простатита

Мне 23 года. Обратился к врачу с подозрением на эректильную дисфункцию. Мне поставили диагноз - хронический простатит. Чем он грозит для моего здоровья, и как можно наиболее быстро и эффективно его излечить?» - с таким вопросом я столкнулся на одном из урологических форумах сети Интернет. И именно эта проблема подтолкнула меня на идею написать следующую статью.

Для беременных

Дорогие друзья!
Мы открываем новую страничку в нашей жизни – Тренинги «От зачатия до года»!!!
Программы наших Курсов для беременных предлагают несколько вариантов занятий по подготовке к родам Вас и вашей семьи:
• Полный курс «От зачатия к родам» рассчитан на 6 занятий (по 2 часа по выходным дням);
• Экспресс-курс подготовки к родам – та же программа, в сокращенном варианте 4 занятия (по 2 часа по выходным дням) ;
• Мини-курс – рассчитан на женщин находящихся в третьем триместре беременности – 2 занятия (по 2 часа по выходным дням)
Старт курса – 9 апреля 2011 года!!!
Курс включает следующие темы:
1. Психология беременности
2. Внутриутробное развитие – что важно знать
3. Этапы внутриутробного развития
4. Рождение
5. Младенчество и его особенности
6. Развитие ребенка до 3-х лет
Рассчитан на 3 занятия по 2 часа в выходные дни.

Estet Beauty Expo 2009: объединяя профессионалов

Заманчивым предложением этой осени для всех представителей индустрии красоты станет главное профессиональное национальное событие Estet Beauty Expo 2009.

15-17 октября 2009 года в ВЦ «КиевЭкспоПлаза» в рамках Estet Beauty Expo 2009 пройдет 5 выставок, 12 профессиональных и 4 открытых мероприятия.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов