Найбезглуздіші позови до судуМирСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Мир

Найбезглуздіші позови до суду

Источник: ХайВей | Прочитать на источнике
Сам проти себе. Роберт Лі Брок, що перебував за гратами за замах на життя людини, подав до суду, вказавши себе як позивача і як звинуваченого. Роберт звинувачував себе в тому, що порушив свої права та релігійні переконання, зловживаючи спиртним. Ось скорочене формування його звинувачення: “Напившись, відповідач Роберт Лі Брок, змусив мене, Роберта Лі Брока, скоїти злочин, за який я перебуваю у тривалому ув’язненні. Я вимагаю, щоб я сплатив собі за вищезгадане порушення п’ять мільйонів доларів. А оскільки я відбуваю покарання і не маю можливості працювати, прошу суд, щоби ця сума була сплачена офіційною владою штату”. Верховний суд, звісно, відмовив Броку у сплаті названої суми, але штату таки довелося сплатити судові витрати.
Не вистачає кетчупу у пляжці — до суду!
Молода сім’я відсудила 180 тисяч доларів у компанії “Гайнц” після того, як виявила, що в кожній пляжці її кетчупу не вистачає 42 грамів.
Позов через вагітність.
А от американка судилася з виробниками контрацептивів. Замість того, щоб використати протизаплідний гель за призначенням, вона намастила його на хліб і з’їла. Жінка подала позов на фірму через те, що вона завагітніла і звинуватила виробників контрацептивного засобу в тому, що вони не попередили, що гель їсти не можна і використання його таким чином не запобігає вагітності.
Позов на мертвого.
Ще одна американка зі штату Мічиган пожалілася в суд на свого чоловіка. Вона пояснює свій позов тим, що страшенно боїться його і вимагає за це від нього моральну компенсацію в розмірі мільйона доларів. Та якби цей позов задовольнили, все одно її чоловік не зміг би сплатити вказану суму, адже він … помер рік тому.


В суд — на виробників тютюну! Каліфорнійка Бетті Булок виграла суд у відомої тютюнової компанії “Філіпп Морріс”. Вона курила сигарети цієї фірми протягом 47 років і тепер захворіла на рак легенів, за що виробники сигарет виплатили позивачці компенсацію в розмірі близько одного мільйона доларів.
Статьи в разделе

Microsoft придумали, как трогать предметы в VR!

NormalTouch и TextureTouch разработали исследователями Хрвое Бенко, Кристиан Хольц, Майк Синклер и Эйал Офек. Контроллеры отслеживают и захватывают движения, в зависимости от поверхностей и объектов, с которыми Вы взаимодействуете в виртуальном мире.

Семья Барбоскиных – отличная компания для игр

Каждый ребенок – это уникальная и неповторимая личность, с особенным характером, предпочтениями и вкусами. Однако каждый малыш должен учиться и развиваться, получать новые знания, опыт, навыки.

Гонка Дакар принесет выгоды турбизнесу Чили

В 2012 Ралли Дакар, проходящее уже в 4 раз в Южной Америке, позволит заработать турбизнесу Чили около 40 млн. USD.

Заказ такси и трансфера в Анталии

Компания Antalya Taxi предоставит гостям Турции автомобили для трансфера из аэропорта Анталии в гостиницу, организует индивидуальные и групповые экскурсионные туры по городам Турции, шопинг-туры в торговые центры по продаже ювелирных изделий, ковров, изделий из кожи.

Северный Кипр: эко-деревня Бьюкконук

Северный Кипр известен своими традиционными деревнями, в которых до сих пор сохранились обычаи и уклад жизни деревенских киприотов. Северный Кипр обладает всеми теми особенностями природы и окружающей среды, которые присуще экологически-чистым уголкам на нашей планете. Северный Кипр не промышленное место и выбросы в окружающую среду от человеческой деятельности минимальны или отсутсвуют вообще.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов