Майбутні сниМирСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Мир

Майбутні сни

Источник: ХайВей | Прочитать на источнике


Майбутні сни Я намагаюсь продовжити таку огидну, надзвичайно відчужену тему наркотиків. Але відразу почну з того, як же важко наприклад мені, бачити людей, яких не може врятувати ніхто і ніщо крім СЕБЕ. Людей, яким вже давно приписано державою отримувати свою порцію барбітури щодня. Людей, які проливаюсь сльози, при сході сонця. Людей, що не відчувають реальності у власних венах. Людей, що розбивають лоба об стіну, яку створюють їм найрідніші люди. Знаю людей, на очах яких течуть сльози від бачення дітей, природи, навколишнього світу. Незалежного світу.
Я писав про речовини, про рослини, що ростуть поряд і не є забороненими, але можуть принести ці відчуття.

Що ж ми можемо знайти в аптеках. Чи варто хотіти побачити світ з іншої сторони? Усвідомити щось не так? Не бачити щось і побачити набагато більше? Не варто! Надто велика спокуса не виходити з стану потойбіччя! Моя особиста думка, що лише кохана людина, і власне здоров’я можуть переконати зупинитись. Закрити перед собою ту ширму, за якою Ви вже побачили яскраве забарвлення невідомого.

Давайте згадаємо хоч деякі речовини, що відкривають нам набагато більше кольорів, але лишають набагато менше шансів:

Це:

Тріптаміни (ДМТ, ДЕТ, ДПТ, псілоцибін, CZ-74, CEY-19).

Бета-карболіни(гармалін, гармін) – це особисто ті речовини, після яких або повертаєшся або повністю потерпаєш від усвідомлення нереальності буття, від відсутності будь-якого сенсу.

Похідні лізергаміду (ЛСД-25, АЛД-52, ЛСМ-775).

Психотоміметики, що близькі допаміну:

Фенетиламіни (мескалін, 2C-D, 2С-В, 2С-С, 2С-Е ("ESTET"), 2C-P ("DOPROPET")).

Фенилізопропіламіни (ПМА, МДА, ТМА, ДОЕТ, ММДА, МДМА ("екстазі")).

Якщо про “кислотні” тріпи ходять легенди, а про ейфорійні відчуття якісної кіслоти просто спогади людей, яким ніч – є життям, то такі речі як Мескалін, ЛСД, Гармалін – є повністю закритими від навколишнього світу.

Кілька років назад, мені було цікаво, що ж з відкритих речовин, можна знайти в звичайнісіньких аптеках. І завдяки освіті мого знайомого фармацевта, якого в 16 років забрали до Росії працювати над якимись невідомими навіть мені ліками, я міг визначити, наскільки відокремить мене від реальності засіб від нежиті.Отже.

ALPHA-CHLORASOLE - АЛЬФА-ХЛОРАЗОЛ

а-D-glucochlorasol (а-0-глюкохлоразол) Матеріал: Синтетичний препарат, що виготовляється в реакції горіння хлору с глюкозою. Найменша кількість може бути фатальною!

Ефекти: Ейфорія, діє на ЦНС щось типу РСР (фенциклідину), в поєднанні з змінами свідомості як наприклад при курінні маріхуани.

Протипоказания: Жахливий депресант Ll;HC. Не дуже токсичний. Але якщо є будь-яке поєднання алкоголю – викликає судороги і навіть смерть!

ASARONE -- АЗАРОН

1,2,4-trimethoxy-5-propenylbenzene/2,4,5-trimethoxy-1-benzene (1,2,4- триметоксін-5-пропенілбензол або 2,4,5-тріметоксін-1-бензол) Матеріал: речовина, що близька мескаліну і амфетамінам, що знаходиться в коренях аіру (Acorus calamus) і галюциногену, в 18 разів сильнішого за мескалін. В організмі азарон перетворюється в ТМА-2 в наслідок амонізації.

Застосування: 45..350 мг перорально на порожній шлунок. Ефект: Одночасно стимулятор, галіюциноген. І той і інший з аспектов може проявитися по-різному.

ATROPINE SULFATE -- АТРОПИНА СУЛЬФАТ

Матеріал: Сульфат алкалоіду, що міститься в в беладоні, дурмані і інших схожих рослин Ефект: Галюциноген, що схожий з скополаміном, але викликає жахливе збудження, а не гальмо. Підвищує дію інших психотропних речовин, завдяки чому є абсолютно непердбачуваним і бажаним одночасно. А що він робить з Кананабісом – це окрема тема! Але чи згадаєте ви її на тому світі? Речовина надзвичайно токсична. Мене наприклад сушило кілька годин, втрачався зір, галюцинації були на таких стадіях, коли ти просто вимагаєш ПОКІНЧИТИ З ЦИМ! Амнезія обов’язково буде потім! І не факт що ви згадаєте своє ім’я! Речовина що здатна змінити ваш мозок назавжди!

А для бажаючих просто і дешево знайти себе не небі завдяки таким грибам як МУХОМОР.

Серед всього цього чомусь хочеться додати звичайну Полинь!

Якщо її масло витягнути алкоголем, тільки не плутати з анісовкою, яку дають для отримання абсенту, може можна відчути те, що абсент так ніколи не зможе дати! Але якщо від абсенту – ви в дії, то тут все навпаки!

Єдине що я не спробував – це Яхе і кактус Сан-Педро. Знайомий що прожив кілька років в Аргентині казав що божественні квіти Яхе надихать аборигенів Бразилії стрибачи з найвищих дерев, прив’язаних до ліан. А сучасних людей – до польотів в думках на віки! А Сан-Педро, надто солодке виявлення природнього мескаліну.

В мене з’являється посмішка, коли хтось балакає про легалізацію чогось! Візьмемо Рівне. Наведу реальні ціни деяких речовин, які можуть принести прямо додому. Звичайно не всім, але якщо побажати, то максимум, ціна збільшиться вдвічі.

MITSUBISHI – 80 грн. CHERRY – 80 грн. LCD - 120-200 грн – хоча чому такі різниці цін я досі не знаю. Ви колись кохалися під ЕКСТЕЗІ? НІ? ТО ви НЕ КОХАЛИСЯ ВЗАГАЛІ!

Всього 200-250 грн. Не для всіх! Далеко не для всіх і ви просто збожеволієте від насолоди! А якщо 2 кохані людини, я уявляю собі...Первінтин і амфітамін – 20 грн порція, що перетворить вас в прояв насолоди чи бажання руху – відповідно. Маріхуана! Порція за яку міліціонери можуть вже щось базікати (пакет, корабель) – 35 грн – за просто вбивчу!

Мескалін, Естет, ДОЕТ – прирівнюють до ЛСД по цінах.

Чи легалізовував хтось ці речовини? Якісь так, якісь ні... Чи важко щось дістати? Думаю абсолютно ні! Що думає влада? Їй наплювати! Їй наплювати на тих хто помирає від СНІДУ! Їм наплювати що з відповідного фонду десь діваються мільйони доларів. Їм наплювати! Але коли потрапляє син, племінник когось з “вищих істот” в реабілітаційний закритий центр, ой як воно міняється. Цікаво дивитися за тими політиками, хто згадує про це. Чому?

Свобода і вибір має бути в кожному з нас! Ми маємо відчути СЕБЕ! Це наша країна! Не Суркіса! Не Януковича! Не Кучми! Хоча і їх теж. Але вони не вічні! А ми можливо!
Статьи в разделе

Microsoft придумали, как трогать предметы в VR!

NormalTouch и TextureTouch разработали исследователями Хрвое Бенко, Кристиан Хольц, Майк Синклер и Эйал Офек. Контроллеры отслеживают и захватывают движения, в зависимости от поверхностей и объектов, с которыми Вы взаимодействуете в виртуальном мире.

Семья Барбоскиных – отличная компания для игр

Каждый ребенок – это уникальная и неповторимая личность, с особенным характером, предпочтениями и вкусами. Однако каждый малыш должен учиться и развиваться, получать новые знания, опыт, навыки.

Гонка Дакар принесет выгоды турбизнесу Чили

В 2012 Ралли Дакар, проходящее уже в 4 раз в Южной Америке, позволит заработать турбизнесу Чили около 40 млн. USD.

Заказ такси и трансфера в Анталии

Компания Antalya Taxi предоставит гостям Турции автомобили для трансфера из аэропорта Анталии в гостиницу, организует индивидуальные и групповые экскурсионные туры по городам Турции, шопинг-туры в торговые центры по продаже ювелирных изделий, ковров, изделий из кожи.

Северный Кипр: эко-деревня Бьюкконук

Северный Кипр известен своими традиционными деревнями, в которых до сих пор сохранились обычаи и уклад жизни деревенских киприотов. Северный Кипр обладает всеми теми особенностями природы и окружающей среды, которые присуще экологически-чистым уголкам на нашей планете. Северный Кипр не промышленное место и выбросы в окружающую среду от человеческой деятельности минимальны или отсутсвуют вообще.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов