Лицар на імя СвітланаМирСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Мир

Лицар на імя Світлана

Источник: ХайВей | Прочитать на источнике


Лицар на імя Світлана Може, й на краще, що в умовах сучасного лицарства подвиги заради коханих можуть здійснювати не лише чоловіки. Приємно, що виною усьому не жіноча емансипація, а звичайне людське почуттяНА ПОЛІ БОЮ ТІЛЬКИ ДІВЧАТА


Теми лицарства, ратних подвигів і благородних звершень завжди цікавили дівчину Світлану. Коли блукала Старим містом, обовязково ноги вели у луцький замок Любарта. Тут зрештою і відбулося доленосне знайомство з членами трьох лицарських клубів при замкові – „Святий Грааль”, „Соколина вежа”, „Хелм”. До першого з них Світлана вступила без зайвих вагань. На початку дівчина згідно з правилами клубу навіть чемно пошила собі плаття епохи Середніх віків, щоб не відрізняться від решти членкинь. Але витрачання часу на виучування танцювальних „па” видалося їй недоцільним. У юнаків, вирішила лучанка, заняття у клубі цікавіші. Тож, порадившись з друзями, вона взяла до рук щит і меч й ось уже два роки бере участь у лицарських боях.


- Дівочі поєдинки суттєво відрізняються від чоловічих, - каже 21-річна луцька студентка Світлана Наумчук. - Часом навіть здається, що прекрасна стать жорстокіша під час двобоїв. Якось після одного з тренувань мама поглянула на мої плечі, рясно позначені синцями, і сказала, що до замку більше не відпустить... Але насправді турніри багато чому вчать – наприклад, визнавати свої помилки і поразки, переживати за свого супротивника, тренують дух і волю.


Світланка, яка, закута у важкі лати, зі здоровенним щитом у руці майстерно „рубається” на мечах, у повсякденному житті зовсім не відрізняється від решти жіноцтва. Із розмови з нею дізнаємося, що вміє вона і куховарити, і плести макраме. Любить, коли її оточують увагою, поступаються місцем у транспорті, пестять і дарують квіти...


Коли тест на жіночність було складено, дізнаємося, що й свою половинку дівчина знайшла серед лицарів. Обранець з повагою поставився до її бажання брати участь у лицарських турнірах, і навіть подарував кольчугу, сплетену власними руками. Тож коли наближався день народження коханого лицаря, Світланка, не вагаючись ані хвилини, вирішила – треба дарувати меча!


МОЛОТ У НІЖНИХ РУКАХ ДАМИ СЕРЦЯ


Було бажання самій його скувати, але бракувало знань. Тож дівчина заручилася підтримкою ідейного натхненника клубу „Святий Грааль” Віктора Іщука, у лицарських колах більш відомого як сер Галахад. З ним вони обійшли базар автозапчастин і придбали зовсім недорого дві уживані ресори до „Москвича”. То вони незабаром мали б перетворитися на справжні середньовічні мечі.


Про кування мечів Світланка знала теоретично, а в кузні узагалі ніколи не була. Однак від першого дня вона викроювала час для роботи - під різними приводами відпрошувалася з лекцій університету, рідше бувала у лицарському клубі й на побаченнях.


Щоб отримати гарного лицарського меча, спочатку потрібно було розрівняти шматок заліза, відрізати зайве, розкувати, підігнати за розмірами гарду і рукоятку майбутнього виробу, надати йому форми, зняти нагар і відполірувати. Паралельно Світлана кувала меча й для себе. На все про все знадобилося десять днів.


- Найтяжче було розкувати лезо майбутнього меча від середини до країв, - ділиться ковальським досвідом лицар Світлана. – Але коли робота була зроблена, найстарший з ковалів аж присвиснув і напівпрозоро натякнув своїм робітникам: „Ти ба, в нас тут декому таке розковування і не снилося!”.


Чоловіки, яким випадково вдавалося застати Світлану за роботою, втрачали дар мови. Стояли, милувалися, намагалися щось порадити, пропонували допомогу, просили, щоб вона і їм викувала щось подібне, пропонували гроші. Дівчина дякувала за поради, але чемно відмовлялася від допомоги і зайвого підробітку. Щиро зізнавалася, що вона новачок у ковальській справі. А хто не вірив, тим показувала свої попечені руки – після першого ковальського досвіду на долонях повністю облізла шкіра...


У лицарському середовищі точилися запеклі суперечки з приводу дівочого подарунка. Коли у клубі перевіряли, чи добру закалку пройшла сталь виробу (подейкують, що вогка плямка після хукання на лезо повинна випаруватися рівним колом) дехто з хлопців, можливо, й позаздрив...


Світлана має переконання, що зброя, викувана дівочими руками, не може нести розрухи. Тому недаремне разом з мечем лицареві свого серця вона подарувала білу троянду – символ чесних безкровних подвигів.
Статьи в разделе

Microsoft придумали, как трогать предметы в VR!

NormalTouch и TextureTouch разработали исследователями Хрвое Бенко, Кристиан Хольц, Майк Синклер и Эйал Офек. Контроллеры отслеживают и захватывают движения, в зависимости от поверхностей и объектов, с которыми Вы взаимодействуете в виртуальном мире.

Семья Барбоскиных – отличная компания для игр

Каждый ребенок – это уникальная и неповторимая личность, с особенным характером, предпочтениями и вкусами. Однако каждый малыш должен учиться и развиваться, получать новые знания, опыт, навыки.

Гонка Дакар принесет выгоды турбизнесу Чили

В 2012 Ралли Дакар, проходящее уже в 4 раз в Южной Америке, позволит заработать турбизнесу Чили около 40 млн. USD.

Заказ такси и трансфера в Анталии

Компания Antalya Taxi предоставит гостям Турции автомобили для трансфера из аэропорта Анталии в гостиницу, организует индивидуальные и групповые экскурсионные туры по городам Турции, шопинг-туры в торговые центры по продаже ювелирных изделий, ковров, изделий из кожи.

Северный Кипр: эко-деревня Бьюкконук

Северный Кипр известен своими традиционными деревнями, в которых до сих пор сохранились обычаи и уклад жизни деревенских киприотов. Северный Кипр обладает всеми теми особенностями природы и окружающей среды, которые присуще экологически-чистым уголкам на нашей планете. Северный Кипр не промышленное место и выбросы в окружающую среду от человеческой деятельности минимальны или отсутсвуют вообще.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов