Квіти також у лайні ростутьОбществоСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Общество

Квіти також у лайні ростуть

Источник: ХайВей | Прочитать на источнике


Квіти також у лайні ростутьНавіть у в’язниці жінка відчуває себе жінкою, вона не змінює своєї суті, бо така природа. Галицький жіночий виправний центр № 128 селище Маринопіль, що на Івано-Франківщині. Тут зараз знаходиться близько сотні ув’язнених, які через декілька місяців будуть знову на волі.


Ще п’ять років тому це була колонія. Сьогодні це – заклад з мінімальним рівнем охорони та полегшеними умовами перебування. Центр є завершальною інстанцією для тих, хто скоїв злочин. Жінки відбувають тут останні місяці свого терміну ув’язнення.


Розваг у центрі небагато. А весна тут асоціюється з додатковими роботами, які доведеться виконувати на подвір’ї виправного центру та за його межами. Тільки-но потепліє, жінок забирають на сільськогосподарські роботи, платячи у касу за важку працю символічну суму. Всього 20 гривень у день.


Ті, хто знаходяться тут вже встигли познайомитись із справжнім тюремним життям. Тепер, висловлюючись пенітенціарною термінологією, стали на шлях виправлення. Ув’язнені потраплять сюди з майже усіх областей України, проходячи реабілітацію. Але, здається, статус реабілітаційного є просто на папері. Жінки проходять цей шлях самі, бо знають, що скоро воля. Потрібно позбуватись цього клейма, яке затавроване глибоко у серці.
Галицький виправний центр № 128 займає чималу територію. „Щоб утримувати наш заклад, ув’язнені зобов’язані оплачувати всі комунальні послуги, – говорить Іван Дубас, заступника начальника виправного центру. – Працюють засуджені згідно кодексу на правах вільнонайманих людей, 40 годин у тиждень та дві години додатково на благоустрій установи”.


Ірина потрапила сюди із колонії строго режиму, що на сході України. Вдома її чекає десятирічна донька, якою зараз опікується старенька мати ув’язненої. Ірина хвилюється, бо не знає як сприйме її появу дитина.


Чи можливо виправити людину таким чином, а особливо якщо це жінка. Чи заклади пенітенціарної системи по всій території України які покликані перевиховувати, не ламають людську особистість ще більше.


„Це школа життя, а не просто тюрма, - говорить ув’язнена Галина, із Полтави. – Тут навчають виживати, постояти за себе. Коли вийду, то знаю, що красти не буду. Я не зарікаюсь, але думаю, що зможу, бо інакше знову тюрма”.


Найважче після зони знайти роботу, звикнути до людей.
Статьи в разделе

Строительство и реконструкция дорог в московской области

Компания Строитель Дорог предлагает свои услуги строительства и реконструкции дорог в Москве и московской области. Компания Строитель дорог предлагает заказчикам качественное строительство дорог по самым низким ценам.

Михаил Пореченков обстрелял вооружённые силы Украины

Михаил Пореченков посетил передовые позиции сил самообороны, на которых ему было предложено пострелять из крупнокалиберного пулемёта «Утёс». В ответ на эти действия следственный комитет Украины и СБУ возбудило уголовное дело на актёра

Игротека Warhammer в Горбушкином Дворе

26 января в концертном зале Техномолла «Горбушкин Двор» впервые пройдет игротека стратегических варгеймов и других настольных игр.

Воспитанники Боярской школы-интертат совершили увлекательное путешествие во Львов

С 29 ноября по 01 декабря 2013 года воспитанники Боярской специализированной ООШ Интернат I-II ступеней приняли участие в экскурсионном туре «Познавательный Львов. Замки «Золотой подковы».

Детский отдых от «Very Well Tour

С недавним приходом на туристический рынок компании «Very Well Tour» задача родителей в организации отдыха детей существенно облегчилась, так как эта молодая, но уже немало известная туристическая компания, полностью возлагает эту миссию на свои плечи.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов