Перше побаченняЖизньСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Жизнь

Перше побачення

Источник: ХайВей | Прочитать на источнике


Перше побачення Я дивилася на її обличчя і розуміла, що божеволію... Дарма, що вона ще зовсім дитина і багато чого не здатна зрозуміти, дарма, що вона нещодавно вкрала хлопця моєї найліпшої подруги - за ці очі я сама б душу дияволу продала і зрадила б рідну матір, не те що подругу.

Вона щось говорить із дитячою, лише їй властивою безпосередністю. Але я нічого не чую, просто дивлюсь як рухаються її пухкі, вишневі, солодкі губи. У тому, що вони солодкі я не сумніваюсь, але так хочеться спробувати їх смак. Я дістаю Vogue і простягаю їй тонку біло-рожеву цигарку, дістаю запальничку – маленький вогник відображається в її очах. Вона цілує тонкий папір, немов робила це сотні разів, але я знаю, що вона не палить і ця її впевненість та бажання відкривати для себе щось нове ще більше захоплює мене. Вона щось питає про свого хлопця (того самого, який покинув мою найліпшу подругу заради неї). А я ковтаю гіркоту коньяку, щоб притупити власні божевільні бажання. От би відчути тепло цієї краси, відчути вологу її подиху, м’які руки...


Я відчуваю, що думки виходять з-під контролю... Переключаюсь на те, що вона говорить, вже вкотре наповнюючи її келих.


- Ти дуже гарна, - кажу я, Боже, невже це дійсно я кажу. – Така гарна, що збожеволіти можна.


Вона реагує абсолютно спокійно, ніби так і треба, ніби усе життя їй жінки компліменти роблять.


Вона посміхається і мені на душі робиться легко-легко. Я дістаю ще одну цигарку. Мені дуже подобається спостерігати, як її тендітні руки підносять тонку сигарету до вишневих губ, як піднімаються її груди із кожним подихом, як дим легко її обіймає. Відчуваю, що її думки починають плутатись, вона вже теж сп’яніла і від цього стала ще сексуальнішою. Я беру її руку і розумію, що не зможу її відпустити, не зможу віддати нікому, не зможу спокійно дивитися як хтось пестить це обличчя, не зможу знати, що вона комусь належить, що хтось торкається її ніжної шкіри... Не зможу...Не зможу!


На сьогодні досить, я вже майже не можу говорити, язик немов належить кому іншому. Досить... Зрештою, це лише наше перше побачення. Вона буде моєю. Зовсім скоро вона стане моєю, а згодом ТІЛЬКИ моєю. Щоб у цьому впевнитись я цілую її солодкі вуста, торкаюся м’якого довгого волосся... На нас обертаються перехожі, але це байдуже, вони мені заздрять.


Це лише перше побачення, все ще попереду.


А губи у неї мають смак вишні, дині та солодких вершків...
Статьи в разделе

Россия дискредитирует успешные украинские проекты

Информационные вбросы - стандартная политика Кремля

Сергей Кобзарь о Магии семьи

Магия семьи направленная на помощь семьи и ее сохранение. Эта магия помогает наладить мир в семье создать или сохранить теплые отношения между домочадцами. Довольно тесно связана с магией любви, ведь, если в семье не будет любви, то не будет и счастья.

Правила подбора техники для организации событийных мероприятий

Организация ивент-мероприятий за последние 10 лет заметно преобразовалась и показала качественный прогресс. Стабильно уплотняющаяся конкурентная среда расширяет требования как к профессиональной подготовке организаторов развлекательных и тематических мероприятий, так и к материально-техническому оборудованию.

Слёзы женщины на руках чиновников

Светлана долгие месяцы ищет помощи и защиты от бывшего мужа. Но везде наталкивается на безразличие и непонимание. Что это? Коррупция? Злоупотребление служебным положением и невыполнение служебных обязательств?

Правила удачного отпуска с любимым

Как правило, большинство пар длительный период времени планируют совместный отдых, но к сожалению не всегда романические путешествия приносят радость.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов