Фізкультурно-дитяче свято "Сюрпризіада"ЖизньСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Жизнь

Фізкультурно-дитяче свято "Сюрпризіада"


Автор: Оксана Пивень


Фізкультура? Просто свято

Діти люблять ігри і рух. А чи люблять вони уроки фізичної культури? У ідеалі – такі заняття в шкільних і дошкільних установах повинні приносити радість руху, позитивні емоції, розвивати дух суперництва, – все це незмінні атрибути здорового способу життя, про який сьогодні так багато говориться. Що ж відбувається насправді? Діти всіляко прагнуть відхилитися від фізкультури, і батьки, як не дивно, часто самі цьому сприяють. Підсумок плачевний - молоді люди не можуть пробігти стометрівку, підтягтися на брусах. Хоча, не в нормативах справа! Найобразливіше, що недолік руху згубно позначається на стані здоров'я підростаючого покоління.
Але не все так погано! Завдяки ентузіастам своєї справи - викладачам, вихователям в дитячих садках діти не дивлячись ні на що, залучаються до спорту! Яскравий приклад тому – «Сюрпрізіада» - фізкультурне свято, яке вже другий раз проводить Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України. В цьому році до 26 регіонів - учасників вже залучилися тисячі нових дітей, а саме: в Кривому Розі, Євпаторії, Мелітополі, Бердянську, Горлівці, Макіївці, Маріуполі і Краматорську. Мета програми найдобріша! А в завдання входить не тільки дарувати радість малюкам, але і розвивати їх фізично, створювати позитивний настрій в дитячих колективах, адже це так важливо! Сьогодні, коли не у всіх діток є можливість відвідувати спортивні секції, такі фізкультурні свята стають прекрасною можливістю залучитися до активного способу життя. І як не радіти тому, що в осінній «Сюрпрізіаді, взяло участь 26 обласних та 10 районних центрів України, а це 100 тисяч дошкільнят!
Крім позитивних емоцій всі учасники отримали від організаторів свята призи, а садки-учасники тепер можуть гордитися новеньким спортивним інвентарем.
Завдяки старанням вихователів і методистів це фізкультурне свято стало по справжньому незабутньою подією, для всіх, хто брав в ній участь. І ми ще раз хотіли б виразити подяку кожному педагогові, за те, що завдяки їх старанням, діти з малих років вчаться любити спорт, цінувати дружню підтримку і радість колективної творчості. Люди, які щодня віддають всю свою любов, свою душу дітям, як ніхто інший розуміє, що виховання – настільки складний і відповідальний процес, що вимагає від нас, дорослих, не тільки повної віддачі, але і творчого підходу, кмітливості, бажання дарувати свою любов маленьким вихованцям. Разом з організаторами «Сюрпрізіади», педагоги і методисти районних управлінь освіти, подарували дітям свято, яке вони запам'ятають надовго!Організатори свята ТОВ "О ДВА"
www.o-dva.com.ua

Статьи в разделе

Россия дискредитирует успешные украинские проекты

Информационные вбросы - стандартная политика Кремля

Сергей Кобзарь о Магии семьи

Магия семьи направленная на помощь семьи и ее сохранение. Эта магия помогает наладить мир в семье создать или сохранить теплые отношения между домочадцами. Довольно тесно связана с магией любви, ведь, если в семье не будет любви, то не будет и счастья.

Правила подбора техники для организации событийных мероприятий

Организация ивент-мероприятий за последние 10 лет заметно преобразовалась и показала качественный прогресс. Стабильно уплотняющаяся конкурентная среда расширяет требования как к профессиональной подготовке организаторов развлекательных и тематических мероприятий, так и к материально-техническому оборудованию.

Слёзы женщины на руках чиновников

Светлана долгие месяцы ищет помощи и защиты от бывшего мужа. Но везде наталкивается на безразличие и непонимание. Что это? Коррупция? Злоупотребление служебным положением и невыполнение служебных обязательств?

Правила удачного отпуска с любимым

Как правило, большинство пар длительный период времени планируют совместный отдых, но к сожалению не всегда романические путешествия приносят радость.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов