Сучасні можливості та принципи ортопедії і травматології в НімеччиніСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает

Сучасні можливості та принципи ортопедії і травматології в Німеччині


Автор: Влад Лебедь


Ортопедична хірургія Німеччини і Мюнхена представлена низкою спеціалізованих приватних клінік з упором на проведення ортопедичних операцій і спортивну медицину, а також відділеннями травматології і ортопедії багатопрофільних університетських клінік. Фахівці центрів травматології і ортопедії накопичили великий досвід роботи і є визнаними асами лікування травм і захворювань опорно – рухового апарату. Ортопедичне лікування в Німеччині буде прекрасним рішенням у разі, коли вітчизняні лікарі вже не в змозі допомогти пацієнтові, а єдиним кроком від безвихідності до лікування може стати своєчасне лікування за кордоном у провідних фахівців клінік Європи.

У клініках Мюнхена проводиться великий спектр поліпшення функцій і реконструкцій тазостегнового, плечового і колінного суглобів, а також хребетного стовпа і кінцівок. У випадках, коли поліпшити функції суглобів не виявляється можливим, застосовується ендопротезування суглобів: тазостегнового суглоба, а також колінного, плечового і інших суглобів. Ендопротезування суглобів взагалі стало одним з самих значущих медичних відкриттів минулого століття. Зношування суглобів унаслідок артрозу, ревматичного артриту або унаслідок травм не тільки є причиною сильного болю, але і обмежує рухливість, погіршує якість життя. Тому на ендопротезування покладаються великі надії. І часто вони виправдані: операція забезпечує велику рухливість, а значить поліпшення якості життя. Пацієнти з штучним суглобом стегна або коліна можуть навіть займатися спортом, дотримуючись певних рекомендацій лікаря. Сучасні протези постійно удосконалюються, вони довговічні і здатні витримувати великі механічні навантаження. У німецьких ортопедичних клініках і центрах використовують найсучасніші імплантати, при цьому враховуються анатомічні і фізіологічні принципи. Імплантати, що використовуються, відповідають найвищим вимогам. Тому подібне хірургічне лікування суглобів має свій позитив. Штучні суглоби рухомі і не заподіюють болю. Термін використання імплантатів стає тривалішим завдяки застосуванню нових матеріалів. Метод мінімальної інвазивної терапії дозволяє уникнути значного пошкодження тканин і втрати крові під час і після операції. Метод операції розглядається у випадку з кожним конкретним пацієнтом, потім проводиться вибір імплантата (частковий протез, повний ендопротез, заміна поверхні і так далі). Рахунок подібним операціям в клініках Німеччини йде на десятки тисяч. Стандарти таких операцій, також як і їх успішність, дуже високі.

Гострий і хронічний біль в спині вимагають свого лікування, є загальним захворюванням і стали другою головною причиною для відвідин лікаря. Практично кожна третя людина відчуває постійний біль в спині. Клініки Німеччини, які пропонують лікування хребта, представляють своїм пацієнтам повний спектр сучасної терапії і хірургії хребта. Завдяки їх хорошим контактам з науковими і промисловими центрами, вони мають можливість завжди знаходитися на передньому краю нових технологій і пропонують ряд виключно новаторських хірургічних методів, щоб проводити, наприклад, лікування грижі хребта (міжхребетної або міжхребцевої грижі хребта). Саме симптоми болю в спині мають безліч причин. Для успішного лікування спочатку правильний діагноз має вирішальне значення. Тут, в клініках Мюнхена, є величезні можливості всеосяжної медичної діагностики. Мета німецьких ортопедичних центрів Німеччини і Мюнхена – запропонувати для кожного пацієнта індивідуальну терапію на основі диференціальної діагностики. Тут завжди проводиться лікування по "максимуму" і сповідається принцип: "Якомога більше міні - інвазивно, але якомога ефективніше!".

Підтвердженням цього принципу є лікування остеопорозу, тобто одна з нових методик по перешкоді цьому захворюванню. Згідно з останніми статистичними даними тільки в Німеччині проживає майже 8 мільйонів хворих остеопорозом. Більшість з них – жінки у віці понад 50 років. Багато хворих обмежено в своїх рухах і відчувають сильний біль в спині. Для більшості пацієнтів єдиним порятунком є нова методика – вертебопластика. Вертебопластіка – це мінімально інвазивна операція, яка триває близько 60 хвилин під локальним наркозом. Багато пацієнтів стоять на ногах вже через декілька годин і покидають клініку наступного дня. У чому суть такого втручання? Спочатку лікарі – радіологи оцінюють масштаби пошкодження кісток на комп'ютерних томографах. Потім для зміцнення пошкодженого хребця в його пористе тіло за допомогою наноголки вводиться спеціальний цемент. Протягом декількох днів після операції лікарі спостерігають за процесом зміцнення хребця, щоб запобігти розповсюдженню цементу в навколишні тканини. За твердженням фахівців університетської клініки Мюнхена пацієнти відчувають величезне полегшення відразу ж після операції і до них швидко повертається велика частина життєвої якості.

Методи лікування постійно удосконалюються, а оперативні методи, вживані співробітниками клінік, є самими передовими, наприклад, вже згадуваний метод мінімальної інвазивної терапії і хірургії. Колективи клінік, що займаються проблемами травматології і ортопедії, постійно працюють над розвитком методів, за допомогою яких можна буде проводити артроскопічні операції там, де це було раніше не можливо, що зробить втручання більш щадним. Основною метою ортопедичних центрів є підтримка високої рухливості тіла пацієнта і збереження можливості займатися фізкультурою і спортом навіть в похилому віці.

Всі лікарі німецьких клінік постійно проводять операції по вузькій спеціалізації, удосконалюючи свою майстерність. Кожен з хірургів провів велику кількість операцій і записав на свій рахунок тисячі успішних. Відправляючись на лікування за кордоном – до Німеччини, будь-який пацієнт має право розраховувати на високу професійну підготовку хірургів.
Німецький ортопедичний центр – це поєднання виняткової компетентності лікарів, найсучаснішої техніки, комфортабельної клініки, професіоналізму персоналу і високого рівня сервісу. Будь-яка ортопедична клініка Мюнхена гарантує своїм пацієнтам ефективне лікування за останнім словом німецької медицини.

Отримати лікування в Мюнхені по вказаних медичних напрямах (і не тільки за ними), громадяни СНД можуть звернувшись в медичну сервісну компанію Bavaria Med Service GMBH з м. Мюнхен. До послуг пацієнтів великий спектр медичних і сервісних послуг, про які можна прочитати на сайті компанії:

http://www.bavarmed.comСтатьи в разделе

Почему люди страдают? Потому что человек ушел от Бога. Решение всех проблем человечества - Иисус Христос.

Как сказал один священик: без Бога, ты потерпишь поражение. Даже с Богом, но без духовного воспитания, ты тоже потерпишь поражение. Но спасешься, в ад не пойдешь :), будешь несчастлив, не иметь спасения от от личностных вот этих всех трудностей.
Чтобы человеку получить все благословения, ему нужно пройти десять ступеней духовного воспитания. Вот краткий обзор и их смысл. 1. Человек должен понять, что страдания закончатся, когда человек будет с Богом 24 часа, как дерево в земле, рыба в воде, так и человеку нужно быть с Богом. 2. Для этого нужно каждый день с утра и в течении дня нужно быть сосредоточенным в молитве, на поиске Божьей воли, которая есть спасение верующих (Иоанна 6:39) 3. Дальше - решение всех проблем Ииисус Христос, написано: Я есть путь и жизнь. 4. Если получается третий пункт, то разрушаются дела сатаны в вашей жизни, 5. Появляется уверенность. 6. Меняется сущность. 7. Формируются цели, ценности. 8. Дух Святой начинает действовать в силе. 9. Приходят ответы на молитвы. 10. Человек видит причины болезни и может исцелять их.
Статья. Почему человек страдает?
Библия дает ответ на это. Когда Иисуса Христа спрашивали, Он говорил: вначале было не так. А как было вначале? Вначале Бог cотворил человека по образу Своему. По образу не только внешнему, но и внутреннему. В человеке был Дух Божий, потому что написано: и вдохнул в него дыхание жизни. И в другом месте: Слова, которые говорю Я вам, суть дух и жизнь. В первом человеке жили только Слова Божьи. Бог благословил и дал человеку: работу - возделывай рай, пищу – плоды с дерев и всякая трава сеющая семя, семью - плодитесь и размножайтесь, карьеру - наполняйте землю, власть – владычествуйте над зверями, здоровье – вдохнул дыхание жизни. Но когда сатана сказал, вы будете сами как боги и человек послушал, то Слова Божьи покинули человека и дух мира, как написано: князя господствующего в воздухе, вошел в сердце человека. С этого момента человек оказался на проклятой земле, потому что написано: проклята за тебя земля. Утратив Дух Божий и впустив дух сатаны, человек стал чадом диавола, так и написано: отец ваш диавол и вы хотите исполнять похоти отца вашего. И теперь, впадая в идолопоклонство, человек ищет абсолют, и находится в шести состояниях неверующего. Идолом его жизни стали работа, семья, деньги, власть, все то что и так дано было по благословению. Так как человек не находит в этом абсолютного удовлетворения, у него появляются психические проблемы. За ними следуют ловушки сатаны: алко, нарко, сексуальная и игровая зависимость, которые действуют как таблетка на время, после чего проблема только усугубляется. Дальше приходят физические болезни, затем смерть и человек попадает на суд и далее в ад, почему в ад? Потому что он чадо диавола и идет в дом своего отца. И это не конец, проклятие передается до четвертого рода потомкам, потому что написано: наказываю детей, за вину отцов до четвертого рода. Умные люди ищут спасения в литературе, философии, религии, добрых делах, науке. Но и это не делает человека счастливым.
И поэтому Бог уже в третьей главе Бытия, дает обетование о Спасителе. Он говорит сатане: Семя жены (не Адама) будет поражать тебя в голову. Как это работает? Написано: Ибо слово Божие живо и действенно и острее всякого меча обоюдоострого: оно проникает до разделения души и духа, составов и мозгов и судит помышления и намерения сердечные. (Послание к Евреям 4:12) Бог пришел в Иисусе Христе и Словом, Которое есть дух и жизнь и дыхание жизни, как мы помним, проникает в сердце человека и исцеляет его изнутри, меняет мышление и поступки. Написано: а тем кто принял Его и верующим в Него, дал власть быть чадами Божьими. Как принять Дух Божий? Написано: Се, стою у дверей, и стучу и кто отворит, войду и буду вечерять с ним. И когда человек принимает Христа в сердце, меняется его духовный статус. Вместо шести состояний неверующего, он получает семь благословений. 1) человек становится чадом Божьим. 2)получает водительство Святого Духа. 3)как чадо Божье, получает ответы на молитвы, написано: Если чего попросите во имя Моё, Я то сделаю. 4) Бог даёт власть, как написано: даю вам власть наступать на змей и скорпионов и всю силу вражью. 5) Бог дает ангелов в помощь, написано: Не все ли они суть служебные духи, посылаемые на служение для тех, которые имеют наследовать спасение? 6)человек идёт на небо, потому что написано: со Христом посадил на небесах и верующий в Него, на суд не приходит. 7) человек находится в плане Божьем, потому что, разрушает в этом мире дела диавола.
Вот суть Библии за несколько минут.
Если вам интересно, и вы хотите узнать, как двигаться Святым Духом, пишите в личные сообщения в соц. сетях и получайте 10 уроков духовного воспитания.
Уроки духовного воспитания

Иисус Христос решение всех наших проблем, Путь спасения, уроки духовного воспитания

Типы бруса для возведения деревянных домов и их особенности

Новые методы обработки дерева предоставляют возможность застройщикам возводить экологичные, практичные и сравнительно умеренные по цене дома из природного материала. Особого внимания достоин деревянный брус.

Чому міські ради ігнорують інновації

Депутати низки районних, міських та селищних рад нашої країни досі продовжують приймати рішення шляхом підняття рук та неохоче йдуть на інновації, зокрема впровадження систем електронного голосування. Спробуємо розібратися в основних тому причинах.

Міські ради активно встановлюють системи електронного голосування

Українські програмісти стверджують, що сучасні технології можуть в рази підвищити ефективність роботи місцевої ради і заощадити кошти громади. Як один із ІТ-продуктів, які дозволяють це зробити, називають системи електронного голосування. Ми вирішили дізнатися, чи відповідають ці твердження правді, і наскільки вигідно територіальній громаді впроваджувати системи електронного голосування.

Активизация мошенников на рынке ПВХ-окон

Решив поменять окна в квартире, многие хотят сэкономить или сделать все максимально быстро. Такие желания в целом логичны, но зачастую оборачиваются тем, что люди обращаются к мошенникам вместо проверенных и надежных фирм. Компания «Люкс Окна» расскажет о том, как защититься от мошенничества в сфере заказа и установки металлопластиковых окон.

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов