Полювання на молодих лідерів розпочатеСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает

Полювання на молодих лідерів розпочате«15 років досвіду в розвитку лідерства» - з таким гаслом розпочинається цьогорічний набір молодих талантів в міжнародну організацію AIESEC. Щоосені студентство з усіх куточків земної кулі та України зокрема має можливість приєднатися до найбільшої молодіжної асоціації у світі з метою власного розвитку та позитивних змін в суспільстві. Сотні тисяч молодих людей протягом останніх 60-ти років у більш ніж 100 країнах світу отримали змогу здобути практичний професійний досвід, розкрити свій потенціал та зробити позитивний внесок у своїх громадах.
Починаючи з 1994 як тільки-но розпочинається навчальний період AIESEC Україна розкриває можливості серед молоді та запрошує стати учасником глобальної організації. Використовуючи багаторічний досвід та підтримку багатьох великих компаній вдалося створити модель розвитку молоді таким чином, що людина сама обирає напрямок роботи та прямує кар’єрною драбиною від звичайного учасника до президента AIESEC International, адже на всіх ієрархічних рівнях лишень молодь керує та задає вектор руху організації. Станом на сьогодні студентство має можливість розвиватися та отримувати досвід в напрямках менеджменту, маркетингу, ІТ, нетрадиційної освіти, фінансів, ВІЛ/СНІД, екології, лінгвістики та культурно-соціальному. Чимало випускників стали керівниками провідних компаній та лідерами в абсолютно різних сферах завдяки навикам та досвіду, що отримали перебуваючи в організації. Одним з яскравих прикладів останніх років – це є президент Фінляндії 1994 – 2000 рр. Мартті Ахтісаарі, який став лауреатом Нобелівської Премії Миру. Він був учасником AIESEC в 60-х роках.
До 1-го жовтня молодь України має нагоду відвідати презентації у своїх містах та дізнатися більше про можливості та розвиток, що пропонує організація. Сьогодні AIESEC в Україні представлений в Бердянську, Дніпропетровську, Донецьку, Івано-Франківську, Києві, Луганську, Львові, Маріуполі, Одесі, Севастополі, Сімферополі, Тернополі, Ужгороді, Харкові та Черкасах. Дізнатися детальніше про розклад презентацій та заповнити анкету на членство можна на сайті www.aiesec.org.ua.
AIESEC - це міжнародна молодіжна організація, що представлена в більш як 100 країнах світу та учасниками якої на даний момент є майже 40 000 молодих людей, які мають можливість розвивати власний потенціал з метою позитивного впливу на суспільство.
Статьи в разделе

Всеукраїнське свято до Дня захисту дітей «З ДИТИНОЮ У СЕРЦІ»

Першого дня літа, у Міжнародний день захисту дітей, Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас-Київ» подарує радість та веселощі дітям столиці.

Американские ученые разработали новые материалы с помощью компьютерного моделирования

Ученым одного из исследовательских центров Университета Дюка (Пенсильвания, США) всего за несколько лет удалось сначала смоделировать, а в дальнейшем разработать 2 новых материала с заданными свойствами.

Количество загруженных приложений в мире достигнет 210 млрд в 2017 году

156 миллиардов – именно столько приложений инсталлировали на свои гаджеты пользователи мобильных устройств в прошлом году. Предполагается, что в 2017 году количество загруженных приложений в мире достигнет 210 млрд, а доход от них превысит $63 млрд. согласно прогнозу Google.

Как выбрать компанию для разработки интернет-магазина

Читайте в обзоре компании Skywell, которая специализируется на веб- и мобильной разработке.

Жилой комплекс «Новая Англия» получил оценку «Отличная надежность» в рейтинге надежности агентства IBI-Rating

Рейтинговое агентство IBI-Rating присвоило жилому комплексу «Новая Англия» рейтинг надежности строительства на уровне 5 – «Отличная надежность».

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов