ВАУ манікюр в УжгородіСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает

ВАУ манікюр в Ужгороді


Автор: Марина


Чому для жінок так важливо виглядати привабливо. На це питання багато людей шукають відповідь вже дуже довгий час, але ми поділиvось з вами своєю думкою.

Ми дійсно вважаємо, що жінки є втіленням тієї краси, про яку ще писав Платон, філософ з давньої Греції. Тобто тієї ідеальної краси, яка знаходиться не в цьому світі, а в світі ідеалів, який нам не доступний. Це як відображення у дзеркалі. Ви не можете побачити самих себе, ви можете лише побачити відображення. Так само існють два світи: «світ ідеальних форм» і «наш світ реальних форм». В світі ідеальних форм нема недоліків, там нема зайвих речей, там нема штучності і копій. Але там є безмежне різноманіття ідеальних форм. Тому кожна жінка, яка ходить навколо нас в нашому світі є втіленням одного такого ідеалу. І саме тому, що людське відображення може мати, а може і не мати великих недоліків, то жінки намагаються чим майстерніше їх замаскувати і підкреслити саме свої сильні вродливі сторони. В хід йде все що лише може вигадати розумна думка, та та сама відома «жіноча інтуїція». Тут є і зовнішня краса, і внутрішній розвиток, а дехто намагаються змінити оточуючих людей, щоби перебувати у власному задоволенні. Тут діє як сила переконання, так і переконання хитрістю. Що стосується зовнішньої краси, то це проявляється як в підкресленні охайної лінії очей, ліній обличчя, рівному манікюрі, педикюрі, і коштовностях. А який роблять манікюр в Ужгороді, мммм.... Просто казка! Але це лише одна сторона роботи над собою. Інша сторона — це корекція фігури та статури. Хтось ходить до фітнес-центрів і надає своєму тіла вигляд 18ти річної школярки, інші йдуть в медицинські центри і коригують лінії талії, на іноді дещо нижче талії.

Далі йде підбір одягу, підбір аксесуарів і все це закінчується на підборі чоловіка. Не секрет, що чоловік являєтсья такою же прикрасою для життя жінки, як і все інше. Вона хоче пишатись тим, що вона має і хоче показати всьому світу, який в неї є коштовний скарб. Це справді так, і в глибині душі кожна з жінок це відчуває.

Але це все робиться заради того, щоби стати тими, кими вони є за своєю природою. Справжніми Ангелами світу ідеалів. Можливо, давні греки знали щось більше за нас? Можливо в них було своє окреме бачення, яке було набагато ближче до природи речей і справжьої краси? Можливо. Але наші сьогоднішні Ангели радують нас не менше за прадавніх греків. Тим більше, що українки — це одні з найвродливіших жінок на світі. А хто сумнівається, то варто лише вийти на вулиці Києва чи Ужгорода. Переконаєтесь на цьому власними очима. Які дійсно варті вашої уваги.

Якщо бажаєш і спроможна - роби швидко.

Статьи в разделе

Все ключевые преимущества, минусы домов, сделанных из бруса

Постройка домов из бруса является одной из самых древних строительных технологий застраивания энергоэффективных зданий. Возведенные дома целиком и полностью соответствуют нормативам экологичности и пожаробезопасности, являются уютными и теплыми в любую погоду.

Дома из бруса - специфика подбора строительного материала

Модные европейские строительные материалы не могут конкурировать с нашими традициями сооружения жилья. Дома, срубленные из оцилиндрованного бруса - это не только лишь дань уважения нашим предкам, а еще и обдуманный выбор любого застройщика.

Алюминиевые конструкции в строительстве: красота и функциональность материала

Использование алюминиевых конструкций в строительстве – частая практика, позволяющая преобразить дом, квартиру или отдельное сооружение.

ИНТЕРВЬЮ С ЭКСПЕРТОМ FCI-UKU СЕРГЕЕМ БОНДАРЮКОМ «ФАНАТ СТАНОВИТСЯ ПРОФЕССИОНАЛОМ»

Кто-то скажет, что выставки собак – это спорт, для кого-то это возможность на других посмотреть, да себя показать, для третьих – сугубо техническое мероприятие. Для моего сегодняшнего собеседника выставка собак – это праздник, на котором собираются их прекрасные представители и дарят всем гостям незабываемое, зрелищное шоу, dog-show. Но в большей степени, это зоотехническое мероприятие, на котором владельцы показывают многолетнюю работу по усовершенствованию своих питомцев.
Этот человек сам прошел внушительный путь и достиг не малых высот, как кинолог, хендлер и заводчик.
Сергей Бондарюк, эксперт FCI-UKU, любезно согласился на интервью.

Узнай как найти себя и подлинное призвание в жизни

Возможно вас не удовлетворяет та жизнь, которая у вас есть и вы жаждете отыскать дело, которое будет вас "зажигать", то настоящая статья даст возможность определиться с желательными шагами на этом пути

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов