Мета та ціль благодійного фонду «Небайдужі серця»Статья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает

Мета та ціль благодійного фонду «Небайдужі серця»


Автор: Сергей Хорунжий


Мета та ціль благодійного фонду «Небайдужі серця» Благодійний фонд «Небайдужі серця»

Мета та ціль благодійного фонду «Небайдужі серця»

Створенню БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ» слугувала мета зміни відношення людей до благодійності та цілі стати сполучною ланкою між усіма людьми.

Благодійний фонд «Небайдужі серця» навчає

Колектив благодійного фонду «Небайдужі серця» навчає, що тільки спільними зусиллями, ми переможемо будь-якого ворога: чи то стан хвороби, чи того, хто намагається посягнути на незалежність нашої держави.

Програми благодійного фонду «Небайдужі серця»

Багато в світі дивних див,
Та найдивніше з них — людина.
Евріпід

Час минає у швидкому темпі, не встигаєш оглянутися, як зиму змінює весна, пора нових надій і сподівань, саме в цю пору, душа так і прагне втілити у реальність усі попередньо втрачені можливості; розцвітає як бутон, наповнена свіжими ідеями, почуттями та досвітом. Усе, це добре, але на роздоріжжі миру або ж агресії – тривога затьмарює не тільки здоровий глузд кожного, а й осідає на довго в серці, знищуючи останні щасливі почуття у душі. Тривога переростає в жах, потім в розпач, тугу, смуток, біль, тобто в усі ті відчуття, які затьмарюють все те, за що потрібно боротися, для чого потрібно жити. Це пагубні почуття для кожного і від них важко позбутися, адже у час, коли ти йдеш по вулиці, читаєш книгу чи газету – у цей самий момент комусь, прийде звістка про ще одного втраченого на полі бою героя…
Благодійний фонд «Небайдужі серця» - як і ніхто інший, не може зберегти життя кожному з солдатів, і тим не менше, підтримує їх всім необхідним у цей не легкий для усієї країни час. Не одноразово, волонтерами фонду «Небайдужі серця», здійснювалася підтримка батальйону спецпризначення “Торнадо”. Добровольчі батальйони завжди відрізнялися від регулярних військ в будь-якій державі. Найголовніша відмінність, що дані батальйони не знаходяться на державному утриманні, тому Благодійний фонд “Небайдужі сердця” вважає своїм обов’язком допомагати саме добровольцям, що і здійснюється протягом всього часу перебування батальйону в Луганській області.
Благодійний фонд «Небайдужі серця» - чи не єдина організація, яка не спостерігає осторонь, усіх подій, що відбуваються в країні, а активно бере участь у підтримці усіх тих, кого, вже можуть, не дочекатися дома. Це лише здається, що все добре, а є ті, на кордоні, котрі радіють кожному ранку і кожному листу рідних і цінують кожну свою хвилину життя. Допомагаймо їм разом, адже вони вже герої! Саме наша підтримка важлива для кожного з них.
Автор- Благодійний фонд «Небайдужі серця»


Благодійний фонд «Небайдужі серця»

Статьи в разделе

Все ключевые преимущества, минусы домов, сделанных из бруса

Постройка домов из бруса является одной из самых древних строительных технологий застраивания энергоэффективных зданий. Возведенные дома целиком и полностью соответствуют нормативам экологичности и пожаробезопасности, являются уютными и теплыми в любую погоду.

Дома из бруса - специфика подбора строительного материала

Модные европейские строительные материалы не могут конкурировать с нашими традициями сооружения жилья. Дома, срубленные из оцилиндрованного бруса - это не только лишь дань уважения нашим предкам, а еще и обдуманный выбор любого застройщика.

Алюминиевые конструкции в строительстве: красота и функциональность материала

Использование алюминиевых конструкций в строительстве – частая практика, позволяющая преобразить дом, квартиру или отдельное сооружение.

ИНТЕРВЬЮ С ЭКСПЕРТОМ FCI-UKU СЕРГЕЕМ БОНДАРЮКОМ «ФАНАТ СТАНОВИТСЯ ПРОФЕССИОНАЛОМ»

Кто-то скажет, что выставки собак – это спорт, для кого-то это возможность на других посмотреть, да себя показать, для третьих – сугубо техническое мероприятие. Для моего сегодняшнего собеседника выставка собак – это праздник, на котором собираются их прекрасные представители и дарят всем гостям незабываемое, зрелищное шоу, dog-show. Но в большей степени, это зоотехническое мероприятие, на котором владельцы показывают многолетнюю работу по усовершенствованию своих питомцев.
Этот человек сам прошел внушительный путь и достиг не малых высот, как кинолог, хендлер и заводчик.
Сергей Бондарюк, эксперт FCI-UKU, любезно согласился на интервью.

Узнай как найти себя и подлинное призвание в жизни

Возможно вас не удовлетворяет та жизнь, которая у вас есть и вы жаждете отыскать дело, которое будет вас "зажигать", то настоящая статья даст возможность определиться с желательными шагами на этом пути

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Тэги

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов