ІТ-компанія Skywell завершила роботу над проектом для Нової ПоштиКомпьютерные технологииСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Компьютерные технологии

ІТ-компанія Skywell завершила роботу над проектом для Нової ПоштиІТ-компанія Skywell створила спеціальні віджети, які дозволяють швидко і легко інтегрувати найпопулярніші онлайн-послуги «Нової Пошти» в будь-який сайт чи інтернет-магазин

«Нова Пошта» повністю виправдовує свою назву. Як і Skywell, це компанія, яка прагне наперед передбачити потреби та перевищити очікування клієнтів, активно впроваджує нові, перспективні ІТ-рішення. Приміром, запуск власного порталу для онлайн-закупівель, доставка електромобілем, співпраця з зарубіжними інтернет-магазинами. І нам приємно усвідомлювати, що Skywell зробила внесок у технологічний розвиток даної компанії», – зазначив генеральний директор компанії Skywell Сергій Бондаренко.

За його словами, віджети дозволять «Новій Пошті» стати ще доступнішою, а інтернет-магазинам – ще зручнішими для клієнтів.

Користувачі можуть знайти найближче відділення «Нової Пошти», розрахувати приблизну вартість посилки, а також відслідкувати її в дорозі, не залишаючи сайт інтернет-магазину завдяки вмонтованим віджетам.

Сергій Бондаренко відзначив важливість постійного покращення клієнтського досвіду при динамічному зростанні ринку e-commerce.

«За оцінками американських експертів протягом останніх трьох років світовий ринок e-commerce виріс на 20%. Кількість компаній, які переходять в онлайн та популярність онлайн-шопінгу неухильно зростає. В умовах конкуренції надзвичайно важливо удосконалювати сервіс, підвищувати клієнтський досвід», – наголосив генеральний директор компанії Skywell.

Інформація про компанію

Skywell – міжнародна компанія з офісами в США, Великобританії, Україні. Компанія спеціалізується на комплексних ІТ-рішеннях для бізнесу. Основні напрямки її діяльності: веб- та мобільна розробка, системна інтеграція, сервісне обслуговування техніки.Статьи в разделе

Ремонт планшетов и телефонов в Киеве

Наш сервис-центр “Техно +” производит высококачественный ремонт мобильных телефонов и планшетов, ноутбуков и разной компьютерной техники. Мы предоставляем гарантию на всю отремонтированную нами технику. ремонт экрана ноутбука. Наша мастерская расположена в Киеве в одном из супермаркетов “Сельпо”.
Опытный мастер, который конкретно осуществляет ремонт техники гарантирует целостность гаджетов и высококачественный и быстрый ремонт. У нас очень невысокие цены на ремонт компьютерной техники по Киеву, потому что мы имеем малый штат сотрудников и занимаем небольшую арендованную площадь. Мы также осуществляем услуги по почте в разные города Украины без предоплаты.

В наши услуги входят такие работы:

- ремонт телефонов nokia
- Ремонт всевозможных телефонов, планшетов и компьютеров. Диагностика, замена деталей и настройка техники.
- Замена батарей питания в наручных часах, в сигнализациях к машинам, игрушках и всевозможных электроприборах.
- Восстановление ключей к домофонам. Копируем все ключи от домофонов.
Оформляйте заказ на ремонт техники на нашем сайте! Мы гарантируем высококачественный ремонт и долгий срок эксплуатации. Также предлагаем постгарантийное обслуживание для всех клиентов.

Все, що ви хотіли знати про комп'ютерні ігри, але боялися запитати

Комп'ютерні ігри для дітей

Комп'ютерні ігри обросли багатьма міфами. Сприяють цьому ЗМІ, в яких їх подають у різко негативному вигляді. У гонитві за сенсацією необізнані та випадкові журналісти, жадають будь-якої драми за участю молодих людей, піднімаючи при цьому питання про нібито шкоду електронних розваг. Вони не посилаються при цьому на жодні наукові дослідження – це і не дивно. Адже таких досліджень вдень з вогнем не знайти. Інші ж люди - зазвичай ті, які ніколи не грали - критикують цю форму розваги, визнаючи її чимось низьким, дурним та таким, що псує розум. Зазвичай такого роду образливі міфи дуже часто виникають через байдужість, яка є найстрашнішим недоліком. Тому запрошуємо вас до читання цієї статті, яка раз і назавжди розвіє темряву невігластва.

29 советов по настройке Windows

Наши советы для самостоятельной настройки, оптимизации и ускорения производительности Windows

Выбирайте сами какие именно из перечисленных действий для вас оптимальны. Далеко необязательно выполнять все из них.
Наиболее полно данные советы подходят для операционной системы Windows 10. Но большинство из них полностью или частично также применимы и к более старым версиям операционных систем Windows – XP, Vista, 7, 8/8.1

Нинтендо свитч. Краткий обзор основных особенностей устройства и специальных возможностей

Геймеры более старшего поколения прекрасно помнят шестнадцатибитные игровые телеприставки от фирмы Нинтендо. Двадцать пять лет назад это устройство потрясало своими возможностями. Харизматический Марио был вершиной качества графики на то время.

Почему возникают проблемы с продвижением сайта

Часто люди создают сайты которые потом они плохо продвигаются. Почему это происходит?

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов