Все, що ви хотіли знати про комп'ютерні ігри, але боялися запитатиКомпьютерные технологииСтатья - Контент-издательство WebTexts


Вход | Контакты
Главная | Статьи | Новости | Пресс-релизы | Интернет ресурсы | Как работает
Главная > Публикации > Компьютерные технологии

Все, що ви хотіли знати про комп'ютерні ігри, але боялися запитати


Автор: Джері Бері


Міф перший - жорстокі комп'ютерні ігри

Якось так дивно виходить, що кожного разу, коли якийсь нещасний молодий чоловік з психічними проблемами, вирішує піти до школи зі зброєю та постріляти своїх колег та вчителів, заряджені емоціями журналісти з почуттям розповідають про його захоплення комп'ютерними іграми. Потім звучать конкретні назви, які нічого не кажуть широкому загалу, а серед прихильників цифрового задоволення, викликають жалість. Знавці сміються, бо зазвичай називаються, давні (наприклад, Doom, якому близько 20 років), які відіграють стандартну роль цапа відбувайла в розумінні людей, які, щоправда, ніколи ні в що не грали, але щось десь там чули, тому вирішили висловитися. Що найцікавіше, ніхто не аналізує того, що той стривожений молодий чоловік дивився по телевізору, які книжки читав. Ігнорується також той факт, що не вистачає авторитетних досліджень, які аналізували б зв'язок повних крові ігор з убивчими діями гравців.
Так зрештою, жорстокі комп'ютерні ігри чи ні? А є література жорстока? Або відео жорстоке? Важко однозначно відповісти на ці питання, не кинувши всі продукти до однієї корзини. Ну, так само, як книги або твори кіно - комп'ютерні ігри бувають різні. Щороку в продажу з'являються тисячі нових назв, які поділяються на десятки різних видів. Так, частина з них, містять сцени насильства, сексу та кров - але, з іншого боку, вистачає й ігор, в яких основною метою є будівництво процвітаючого міста. Великою популярністю користуються спортивні ігрові світи, такі, як серія FIFA або NBA, є багато добрих, милих та гарних ігор, таких як одягалки, ігри зачіски, принцеси, весілля і т.д. Отже, висновок: узагальнення з приводу ігор дуже образливі і абсолютно різняться з істиною.

Міф другий – ігри – це розвага, яка призводить до отупіння

Безліч прихильників електронних розваг сміються над подібним твердженням, намагаючись знайти джерело такої думки. Тут вчергове ми маємо справу з двома явищами: некомпетентністю та узагальненням. Друге виявляється в дискримінації комп'ютерних ігор за одночасної сліпоти щодо недоліків інших засобів масової інформації. Адже перегляд телевізора (пасивність!) набагато більше отупляє, і разом з тим не дає жодних переваг. Так, як і в літературі, у віртуальному світі ви можете знайти елементи, складні, які стимулюють інтелект поруч з тими, які планувалися, як антистресові розваги. При цьому варто знати, що ігри, наприклад, стрілялки або спортивні досить серйозно розвивають швидкість реакції та тренують рефлекси. Кіно або ТБ так вміють?
У якості прикладу можна навести гру, яка непогано стимулює мислення, легендарний SimCity. Її метою є будівництво міст. Це дуже відповідальне завдання - управління містом - це складна річ, яка вимагає стратегічного мислення та швидкого реагування.

Міф третій - діти не мають грати

Стереотип, який прямо випливає з гріха узагальнення. Варто знати, що ліцензійні ігри мають маркування за віком - ними мають керуватися продавці та батьки при купівлі цього продукту. Потрібно також пам'ятати про те, що, як говорилося вище - багато комп'ютерних ігор для дітей допоможуть дитині розвиватися інтелектуально. Важко іноді зрозуміти батьків, які поширюються про нібито поганий вплив ігор на їх малюків, і в той же час не мають нічого проти їх сидіння цілими годинами наодинці з телевізором (для спокою).

Міф четвертий - ігри для дітей

Міф - протилежність попереднього переконання. Походить безпосередньо з неуцтва - деякі ігри настільки складні та важкі, що діти, звичайно, не знайдуть у них нічого для себе. І навпаки, існують тисячі ігор, створених з думками про найменших.

Міф п'ятий - для ігор потрібна тільки консоль

Це правда, що на консолях грати досить зручно і вийшло чимало хороших шедеврів, та, крім того, не потрібно турбуватися про відповідність конфігурації для запуску електронної забавки, тим не менше, не можна недооцінювати класичний ПК. Класичний настільний комп'ютер має багато переваг: в першу чергу для нього виходять кращі, та більш складні ігри. Серед консольних ігор марно шукати розвиваючі стратегічне мислення або такі, які стимулюють клітини сірої речовини, пригоди. Гри на Playstation чи xbox, зазвичай, сильно спрощені, саме тому вони цінуються у так званих казуальних гравців.

Міф шостий - ліцензійні комп'ютерні ігри коштують дорого

Це правда, свого часу (років десять тому) ігри були дуже дорогими. Сьогодні в цьому питанні все набагато краще - перші видання коштують набагато менше, а крім того, є багато серій, ідея яких спрямована на відновлення на полицях магазинів старих хітів за доступними цінами. З'явилися системи цифрової дистрибуції (тобто ви платите банківським переказом або картою, а гру, отримує у вигляді файлу для скачування на диск), такі як Steam або Origin, які регулярно влаштовують дуже вигідні знижки. Міцне місце в свідомості гравців займає ідея Humble Bundle, тобто збірки ігор, які можна придбати за будь-яку (принаймні, 1 долар) суму, вибираючи при цьому, який відсоток піде видавцям, а який на певну благодійність. Загалом, навіть самі новинки ви зможете придбати, не надмірно дорого. Досить орієнтуватися в знижках та розпродажах.
Статьи в разделе

Ремонт планшетов и телефонов в Киеве

Наш сервис-центр “Техно +” производит высококачественный ремонт мобильных телефонов и планшетов, ноутбуков и разной компьютерной техники. Мы предоставляем гарантию на всю отремонтированную нами технику. ремонт экрана ноутбука. Наша мастерская расположена в Киеве в одном из супермаркетов “Сельпо”.
Опытный мастер, который конкретно осуществляет ремонт техники гарантирует целостность гаджетов и высококачественный и быстрый ремонт. У нас очень невысокие цены на ремонт компьютерной техники по Киеву, потому что мы имеем малый штат сотрудников и занимаем небольшую арендованную площадь. Мы также осуществляем услуги по почте в разные города Украины без предоплаты.

В наши услуги входят такие работы:

- ремонт телефонов nokia
- Ремонт всевозможных телефонов, планшетов и компьютеров. Диагностика, замена деталей и настройка техники.
- Замена батарей питания в наручных часах, в сигнализациях к машинам, игрушках и всевозможных электроприборах.
- Восстановление ключей к домофонам. Копируем все ключи от домофонов.
Оформляйте заказ на ремонт техники на нашем сайте! Мы гарантируем высококачественный ремонт и долгий срок эксплуатации. Также предлагаем постгарантийное обслуживание для всех клиентов.

29 советов по настройке Windows

Наши советы для самостоятельной настройки, оптимизации и ускорения производительности Windows

Выбирайте сами какие именно из перечисленных действий для вас оптимальны. Далеко необязательно выполнять все из них.
Наиболее полно данные советы подходят для операционной системы Windows 10. Но большинство из них полностью или частично также применимы и к более старым версиям операционных систем Windows – XP, Vista, 7, 8/8.1

Нинтендо свитч. Краткий обзор основных особенностей устройства и специальных возможностей

Геймеры более старшего поколения прекрасно помнят шестнадцатибитные игровые телеприставки от фирмы Нинтендо. Двадцать пять лет назад это устройство потрясало своими возможностями. Харизматический Марио был вершиной качества графики на то время.

ІТ-компанія Skywell завершила роботу над проектом для Нової Пошти

ІТ-компанія Skywell, яка спеціалізується на веб- та мобільній розробці, створила віджети для "Нової Пошти"

Почему возникают проблемы с продвижением сайта

Часто люди создают сайты которые потом они плохо продвигаются. Почему это происходит?

 
Добавить
Добавить статью
Добавить новость
Добавить пресс-релиз
Добавить ссылку

Новые авторы
Рекламное Агентство ASTRA
Юрий Шаталин
Наталья Урусова
icg.kiev
Володя Антонов
Сергій Караванець
Кристина Осипова
eurasia
Элли Лордон
Елена Ломова
Анна Якименко
Оксана Иванова
Иван Кусков
Анастасия Воронова
Владимир Макаров
Марина Демкина
Александр Левин
Oleg Bondarenko
Дарья Олейникова
Евгений Илларионов
Станислав Саранцев
Alex Borisov
Александр
Владислав Корнеев
Камилла Багирова
Влад Лебедь
Андрей Стадник
Катерина Холодило
Александр Бескудников

Рассылки
Подписка на рассылки
Email:

Ваше имя:


Партнеры


© Copyright 2006. WebTexts. Тексты, представленные на этом сайте, могут свободно распространяться при условии сохранения ссылок на автора.Рускаталог.ком - каталог русскоязычных сайтов Украина онлайн МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов